Azi

1

Piłkarze mają urazy mięśni nóg. Zadziwiające :D

Nazi zawodnicy nie pracują tak efektownie rękoma co taki Ramos, więc i o urazy górnych kończyn ciężej (choć - co ciekawe - Messi się załapał;)

Azi

1

MatS - Semedo, Pique, Umtiti, Alba - Busi, Rakitic, Vidal - Dembele, Messi, Cou

Ale Rakitic i Cou wracają po kontuzji, więc duża szansa, że nie zagrają od początku. Dlatego możliwe że zagra Alena i Malcom/Munir.

Azi

43

Przykłady Paco, Gomesa, Digne, Miny, Deulofeu i innych pokazują jaka jest gigantyczna przepaść między grą w Barcelonie a w innych drużynach.

Azi

0

Rafa jednak na lewej! Coś nowego :)

Azi

0

Jeżeli Atletico otworzy środek pola to Dembele będzie idealną zmianą. Inaczej może wejść tylko Alena ale za kogo? Nie widzę opcji...
Dlatego nie spodziewam się zmian, chyba że ktoś będzie bardzo zmęczony.

Azi

1

Tylko w przypadku straty bramki. Taka zmiana to niemal gwarancja, że rywale będą stwarzali okazje. A jednocześnie niewielka szansa, że nam uda się coś wiecej stworzyć.

Azi

0

Atletico pięknie man odcina środek pola. Miałem nadzieję, że z czasem wejdzie Alena za S. Roberto ale cóż...
Ta kontuzja trochę odcina nam opcje. W zasadzie możliwe, że gra się nie zmieni a zmiany będą w ostatnich minutach meczu :/
Chyba że jednak padnie jakaś bramka, wtedy z pewnością na boisku pojawi się Dembele.

Azi

4

A powinno być dożywocie... ;)

Azi

1

Dokładnie. Koryto wąskie a świń za dużo. W dodatku wszystkie tłuste i uwalone.

Dobrze być wolnym człowiekiem i nie przejmować się polityką. A tv wykorzystywać tylko do oglądania meczy :)

Azi

0

Szejkowie go nie puszczą - a już na pewno nie do nas. A nas i tak nie stać aby płacić mu podobną kasę jaką dostaje w PSG, bo nikt chyba nie wierzy, aby zgodził się na mniejsze wynagrodzenie?

Neymar cierpi skutki głupich decyzji - i narzekanie nic mu nie pomoże.

Azi

47

Jak Arturo powiedział że wróci to wróci :P

Azi

0

Wiem że to zapewne głupie pytanie ale kto to jest ta Wanda?

Azi

2

Rabiot ma wszystkie karty w ręku. Czekanie pół roku nie jest żadną tragedią. I będzie mógł odejść do takiego klubu jak chce a nie takiego, który dogada się z PSG. O tym, że dostanie większą kasę nie ma nawet co wspominać. A i siedzenie na ławce mu nie grozi, bo wielkiej konkurencji w klubie nie ma.

Idę o zakład, że zwyczajnie chce podpisać dużo wyższy kontrakt w PSG od tego co mu oferują. I oby tak się skończyło.

Azi

5

Rafa bardzo dobrze się zaprezentował w czasie letnich przygotowań. Mógł oczekiwać więcej.

Azi

0

Wiadomo że agent chce zarobić. Dlatego trzeba przekonać zawodnika, bo to on podejmuje decyzje a nie pośrednik.

Azi

57

- Tate! chcem do Barcy! - powiedział Neymar ocierając łzy banknotem.

Azi

15

Oby jak najszybciej podpisał nowy kontrakt w PSG...

Azi

0

de Jong to raczej zastępstwo dla Busiego. Oczywiście może zagrać też za Rakitica ale to nie jest jego pierwsza pozycja.
Mieć w środku pola Busiego, Arthura, Rakitica i de Jonga - marzenie. Do tego S. Roberto, Alena i Puig oraz Vidal jako dodatkowa opcja taktyczna.

Azi

0

Dlatego mam nadzieję że jeszcze parę sezonów u nas pogra

Azi

59

Chyba po raz trzeci. Tylko do Arthura się nie przyznaje :P

Azi

0

Jeżeli zajdzie taka potrzeba to może tam grać też MatS. Co z tego? Nie na tym ta zabawa polega...

Azi

0

Jong i Oriol to ta sama pozycja

Azi

1

Akurat porównanie de Jonga do Aleni to nie najlepszy pomysł. Frankie bardziej mi przypomina Busiego. Jest to zawodnik, którego bardzo nam brakuje. Może zagrać też na stoperze i jako bardziej ofensywny pomocnik. To powinien być dla nas priorytet na lato. De Ligt też byłby mile widziany ale za ważniejsze uważam uzupełnienie braków w środku pola.

Azi

0

"Ty natomiast myślisz, że próbuje Cię do czegoś przekonać. Ciekawa interpretacja."
"Sugerowanie, że chce nakłonić nieznajoma osobę nierozumiejaca tekstu czytanego jest zabawne."
Przecież to Ty do mnie napisałeś a nie ja do Ciebie... Sam zawracasz mi gitarę i jesteś zdziwiony, że ktoś Cię zbywa?

Dosłownie:
- Hallo?
- Cześć. Nie mam teraz czasu rozmawiać!
- Przecież to Ty dzwonisz...

"Widzisz, w komentarzach można wyrazić swoją opinię."
Dokładnie. Można też zignorować taką opinię albo uznać za głupią. Właśnie to zrobiłem. Czemu Cię to dziwi?

"Także tym zakończę ta jałowa dyskusję."
Także ten tego. Dobranoc :)

Azi

0

Masz zadziwiającą motywację aby próbować przekonać do swoich racji kogoś kogo Twoje zdanie absolutnie nie interesuje. W pewnym sensie jest to godne podziwu. Z drugiej strony jest to głupie.

Azi

5

Chyba nie przeczytałeś. Munir ma umowę do końca sezonu. Nikt go nie kupi skoro za pół roku może przyjść za darmo.

Naprawdę nie da się pisać z tel tutaj...

Azi

0

Dragon ball, Tsubasa i Gumisie :D
Pewnie jeszcze dużo ale jakoś wyleciały mi z pamięci tak na szybko.

Azi

19

Nie martw się - jeżeli znajda u nas ropę to znajdą się inne opcje. Niemcy, Ruscy i Amerykanie, którzy będą ratowali naszą demokrację ;)

Azi

0

25 lat...

Azi

1

Do tego tygodnia za najwiarygodniejsze uważałem informacje polsatu, choć odniosłem wrażenie (prawdopodobnie słuszne) że zrobili się bardziej pro-rządowi. Teraz przynajmniej wiem (prawdopodobnie) dlaczego tak się stało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?