Azi

2

Może tak Romą w 1/8? :)

Albo Ajax? Najłatwiejszym rywalem będzie chyba Schalke z więc na pewno Real na nich trafi. Nie mam też nic przeciwko trafieniu na Liverpool. ManUtd to mecz z Mou, więc zapowiada się ciekawie a będzie nudno. Lyon to nie powinna być wielką przezkoda.

Azi

0

To Ty wyciągasz wnioski po jednym moim komentarzu a nie ja po jednym meczu :D

Azi

0

Możliwe? W takim razie nie pisz do mnie :)

Azi

0

Skoro widzisz rzeczy, które nie miały miejsca, to nie ma sensu z Tobą dyskutować. Pozdrawiam!

Azi

3

Wygląda na bardzo wiarygodne dane :D

Azi

0

Nie bardzo rozumiem co chcesz mi przekazać. O ile cokolwiek chcesz a nie piszesz tak dla rozruszania palców.

Azi

5

Wyłącznie re Jong. Ale to nie ma sensu. My młodego potrzebujemy z Rakiticem a nie za niego.

Azi

2

Sprzedaż Rakitica nie mając choćby jednego sensownego zastępcy to byłaby totalna głupota.

Azi

3

Akurat bardzo nie trafiłeś. Tak to jest jak się strzela na ślepo.

S. Roberto nie jest ideałem na prawą obronę. Popełnia błędy ale gra o dwa poziomy wyżej niż Semedo. Już pomijam tak oczywisty fakt, że S. Roberto nie jest w żaden sposób usprawiedliwieniem dla słabego Semedo.

Azi

8

Do wczoraj miałem nadzieję że Semedo jednak może się rozwinąć i umożliwić S. Roberto grę w pomocy. Jeden mecz i wracamy na ziemię. Ale widzę że trenuje Wague - może jak nie Portugalczyk to Senegalczyk?

Azi

4

Po wczorajszym meczu ma to zagwarantowane. Sam siebie wykopał ze składu...

Azi

2

Rolnicy zablokowali A2 w kierunku Warszawy. Zdaje się ze protest jest nielegalny. Nikt z tym nic chyba nie robi. Czego chcą? Postulaty są ciekawe. Szczególnie pkt. 10: "Wycofanie się polskiego rządu z poparcia przepisów mających ograniczyć swobodę wypowiedzi i komunikacji w internecie".

Pracownicy sądów idą na L4. Podobno zaraz protest zaczynają nauczyciele. Jak znam życie to niedługo też urzędnicy. Niech żyje demokracja! :)

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rolnicy-tlumacza-sie-z-protestu-10,88,0,2423896.html

Azi

1

https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6881310.html#comment-6881340

Jak na debiut 18-latka w LM w meczu o sporą stawkę (dla rywala) to pokazał się naprawdę bardzo dobrze. W defensywie nie ma większych zastrzeżeń (oczywiście że błędy były ale to dzieciak jeszcze) a w ataku często wychodził do przodu (raczej bez efektów) i nie bał się piłki. Najlepszym podsumowaniem jest chyba stwierdzenie, że to Semedo powinien w tym meczu wzorować się na Mirandzie a nie odwrotnie.

Po PK napisałem, że Miranda dostanie minuty albo w LM albo z Celtą/Levante. Po wczorajszym meczu nie mam wątpliwości, że w tym sezonie zadebiutuje w lidze. Nie sądzę też aby jakoś mocno powrócił temat sprowadzania w zimie doświadczonego zawodnika na lewą obronę. Raczej powinien mieć pewne miejsce na PK w styczniu.

Azi

2

Na to wychodzi. Zdaje się że kolega sprzedaje auto tylko dlatego, że olej wymaga wymiany.

Azi

0

Na niektórych merytoryczne argumenty nie działają

Azi

0

Nie przesadzajmy. Ja nie napisałem że zagrał jakoś wybitnie w derbach. Widać po prostu poprawę. Przede wszystkim rzuciło mi się w oczy, że nie miał już takich problemów z pressingiem rywala. I zaczął chętniej się podłączać do akcji. Mam nadzieję, że to nie był taki jednorazowy przejaw lepszej gry a teraz jojo w drugą stronę.

Azi

0

Na pozycji Iniesty z jakiego okresu dokładnie?
Cou nie wejdzie w jego buty. To w gruncie rzeczy zupełnie inny typ zawodnika. Owszem - mają pewne podobieństwa ale widać, że nie jest stworzony do gry w naszej drugiej linii.

Azi

6

No nie... LR nagle zauważyła że Semedo jest słabiutki. Świat zwariował! ;)

Weźmy na wstrzymanie. Dziś oglądaliśmy wersję Semedo z poprzedniego sezonu i początku tego. Czyli bardzo złą. Ale on naprawdę zrobił postęp co było widać w derbach z Espanyolem. Nie mam pojęcia czemu dziś zagrał aż tak źle (choć zaliczył kilka odbiorów). Może ma problemy z koncentracją? Nie wiem.

Azi

1

Ej - to ja mam opinię hejtera Semedo. Nie wcinaj mi się w rolę ;D

Azi

0

Dobrze mieć takie bóle głowy. Suarez ma problemy zdrowotne, więc duża dawka rotacji mu nie zaszkodzi. Cou może też pograć w drugiej linii na upartego ale ma za bardzo ciągoty do holowania piłki zamiast jej rozgrywania, wiec raczej nie będzie tam nawet 2 wyborem.

Azi

0

Dokładnie. Nie wiem czego niektórzy tutaj oczekują. Gramy z Totkami, którzy nacierają cały mecz a 18-latek bez większego doświadczenia nawet w Barcelonie B radzi sobie bardzo przyzwoicie. Nie opiera się tylko na obronie ale podłącza się do akcji, rozciąga grę, nawet trochę dyktuje tempo (fakt, że obecność Arthura, który zwykle był w okolicy oraz Cou bardzo mu pomogła). To jest gość z potencjałem. Już w PK widziałem taką grę u niego. Zrobił olbrzymi postęp w stosunku do wyjazdu do USA.

Azi

2

Ramos to totalnie na siłę wepchnięty chyba...

Azi

0

Dobry występ. Nie miał za dużo okazji żeby podłączyć się do akcji ale kilka razy na pozycję wychodził. Bardzo podoba mi się jego gra jak na 18-latka. Jestem pewien że szybko dostanie szansę w lidze, bo w PK powinien grać z pewnością.

Azi

0

Wejdź na whoscored lub sofascore i zobacz jak wygląda ocena Mirandy na tle innych zawodników ;)

Ale te oceny nie są najważniejsze. Ważne jest to że chłopak dobrze czyta grę i umie się we właściwym momencie podłączyć do akcji.

Azi

0

A jakie masz standardy dla 18-latka, który debiutuje w ważnym meczu LM? :D

Azi

2

MatS ma problemy z kolanem. Możliwe że Cillessen zagra w lidze jak w tydzień trzeba będzie rozegrać dwa spotkania w LM

Azi

0

Bardzo podobał mi się dzisiaj Miranda. Totalnie zjadł jakościowo Semedo (choć nie ustrzegł się błędów). Znowu podłącza się do akcji a jednocześnie ma baczenie na swoją strefę. Drugi dobry mecz w składzie A. Idę o zakład, że zadebiutuje w lidze w tym sezonie.

Alena to pojawiał się to znikał. Statystycznie występ podobny do Arthura ale musi się jeszcze dużo od kolegi nauczyć. Pochwała jednak się należy.

Azi

1

W Barcelonie B jest niedawno sprowadzony Wague - miał być dołączony do pierwszej drużyny w zimie z tego co słyszałem. Ale stracił kilka miesięcy przez kontuzje i problemy ze zgłoszeniem do składu. Zobaczymy w styczniu jak się będzie prezentował w PK, bo tam pewnie dostanie szanse.

Azi

0

Dobry pomysł :)
Dzięki!

Azi

2

Czy ipla.tv zawsze ma takie opóźnienie czasowe? Pierwszy raz dziś oglądałem (podziękowania dla kolegi marekBarca) i strasznie jest to irytujące, bo mam w zwyczaju zerkać na wyniki innych spotkań LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?