- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 920 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 920 Culés
1
Mógłby mi ktoś wyświadczyć przysługe i opisać na jakim poziomie zagrali wczoraj Miranda i Alena? ponieważ nie miałem możliowości oglądania a ze skrótu nie da się jednoznacznie tego określić.
1
@GamperKubalaCruyff Miranda zagrał przeciętne spotkanie, ale trzeba pamiętać że to był jego debiut w LM i ma dopiero 18 lat. Kilkukrotnie zdarzały mu się niecelne podania, w ataku raczej nieczęsto się pojawiał, miał kilka strat, ale jak na pierwszy mecz w LM nie było tragedii.
1
@JimMorrisonFCB Skoro w debiucie w Lidze Mistrzów zagrał przeciętnie to wnioskuje iż powinien dostawać dużo szans gry w La Liga, tylko czy Valverde będzie chciał go wystawiać?
2
@GamperKubalaCruyff Moim zdaniem Mirana nie zawiódł. Chłopak ma 18 lat i trzeba zdecydowanie więcej ogrania obrońcom, niż napastnikom, żeby zabłysnąć w meczu o stawkę, bo może sobie pozwolić na o wiele mniej błędów.
Alena kilka razy fajnie uwalniał się spod pressingu, kilka ciekawych przerzutów, 2 strzały chyba, z czego jeden zablokowany. Też niezłe spotkanie.
2
@GamperKubalaCruyff Alena zagral dobry meczn, jakbym ogladal z CN, to pewnie bym bardziej go pochwalil, bo czedto bez pilki duzo pomagal ekipie, Miranda na poczatku zesrany, a potem z minuty na minute lepiej.
1
@GamperKubalaCruyff Czy dużo szans to ciężko powiedzieć: na pewno mógłby dostać minuty ze słabszymi rywalami, ale odnoszę wrażenie że motoryka trochę u niego kuleje, przynajmniej na razie.
1
@GamperKubalaCruyff https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6881310.html#comment-6881340
Jak na debiut 18-latka w LM w meczu o sporą stawkę (dla rywala) to pokazał się naprawdę bardzo dobrze. W defensywie nie ma większych zastrzeżeń (oczywiście że błędy były ale to dzieciak jeszcze) a w ataku często wychodził do przodu (raczej bez efektów) i nie bał się piłki. Najlepszym podsumowaniem jest chyba stwierdzenie, że to Semedo powinien w tym meczu wzorować się na Mirandzie a nie odwrotnie.
Po PK napisałem, że Miranda dostanie minuty albo w LM albo z Celtą/Levante. Po wczorajszym meczu nie mam wątpliwości, że w tym sezonie zadebiutuje w lidze. Nie sądzę też aby jakoś mocno powrócił temat sprowadzania w zimie doświadczonego zawodnika na lewą obronę. Raczej powinien mieć pewne miejsce na PK w styczniu.