Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapewne do Chin. I nie wypożyczy tylko sprzeda.
5
Na poniedziałkowy wieczór i z daleką jeszcze perspektywą wiosennej Ligi Mistrzów. Na apetyt :)
https://vimeo.com/306919784
34
Seba,
najłatwiej będzie jednak zapytać u źródła, znaczy w szkole.
109
Manchester United - Paris Saint-Germain
Szkoda że obie ekipy nie mogą odpaść...
12
Utd na 2 miejscu? Niezły żart :)
1
200 baniek to dostaliśmy za Neymara a nie kolesia który grał tylko w średniaku przereklamowane ligi francuskiej i nic nie znaczy w kadrze Brazylii.
7
Nad czym się zastanawiać? Z tą kasą transfery de Jonga i de Ligta wydają się dużo realniejsze.
Słownik poprawia mi de Jong na dr Kong :D
0
Najbardziej chciałbym Rome a najmniej ManUTD. Chętnie zobaczyłbym dwumecz z Ajaxem, Liverpoolem czy Lyonem. Najnudniejszym przeciwnikiem byłoby zapewne Schalke.
0
Zwróciłeś uwagę że Rakitic nie gra w środku pola?
1
Dobrze że to nie Suarez walczy o złotego buta :D
Zresztą nie dziwne że już nie walczy ;)
0
Za nazwisko najpewniej
0
Najbardziej rzuca mi się w oczy kaleczenie gry Alby. Jeżeli nie podejdzie bliżej Busi to Alba nie ma z kim klepać. Vidal zaliczył też najmniej kontaktów z piłką z zawodników z pola...
0
Na drugą połowę za Vidala Arthur czy Cou? Obstawiam Cou.
1
Oby Vidal wrócił na ławkę. Wyłącznie Busi, Rakitic i Arthur.
1
T-Mobile jest dwie kategorie gorszą siecią. Przenosiłem do nich numer z plusa. Czekałem dwa miesiące do końca starej umowy a T-Mobile na dzień dobry zablokowali mi numer...
Za co? Za dwie nieopłacone faktury, których nie mieli prawa wystawić. I których nie wysłali, więc nie mogłem o nich nawet wiedzieć. Po skardze powiedzieli mi żebym zapłacił a potem pisał reklamację to MOŻE ją rozpatrzą. Sprawa zakończyła się tak, że zapłaciła kobieta z którą podpisywałem umowę. Po dwóch tygodniach przepychanek bez tel. Bo było jej wstyd za swojego pracodawcę...
Oczywiście T-Mobile nawet nie pomyśleli o jakoś przeprosinach. Polecam unikać jak ognia. Jestem od kilku lat w Play i jestem bardzo zadowolony.
17
Ciekawe czy odpadnie Denis czy Alena. Bo jest 6 obrońców, więc Miranda raczej usiądzie na ławce.
0
Nie sądzę aby na treningach trenowali jakiekolwiek schematy całych akcji.
1
Odpowiedz jest bardzo prosta: dlatego że nasz styl wymaga bardzo mocnego środka pola. Ciężko o kontrolę nad meczem mając dwóch pomocników z czego jeden nie nadaje się do gry kombinacyjnej (Vidal) a drugi jest najwolniejszym zawodnikiem LL. Sam pomysł jest więc bezsensowny w samym założeniu.
Nasza gra z Leo w składzie wygląda dobrze tylko wtedy gdy Messi dostaje piłkę między linią obrony i pomocy rywala. Zbyt mała liczba pomocników powoduje że Leo cofa się zbyt głęboko skąd praktycznie nie ma zagrożenia. Nasz atak nie wymaga wzmacniania. Wymaga aby mieć graczy, którzy dadzą radę dostarczyć piłkę w odpowiednie miejsce i w odpowiednie tempo. Dlatego lepiej mieć dwóch napastników i 4 kreatywnych pomocników (a reprezentancja Hiszpanii gra często nawet z 1 napastnikiem i 5 pomocnikami) niż 4 napastników którzy nie dostaną piłki albo będą musieli grać piłkę angielską (długie piłki i dużo wrzutek).
1
Messi ratuje sezony od lat każdemu kolejnemu trenerowi. Sami fartownie amatorzy...
9
Dobre. Dużo dobre. Ale idę o zakład, że Isco w tym zestawieniu szybko zająłby miejsce 1 lub 2 ;)
5
Nie wierzę aby ktokolwiek w klubie chciał się pozbyć Rakitica. Albo żeby on sam chciał odejść. Choć zapewne chciałby lepszą umowę. Tyle że Alba jest pierwszy w kolejce.
0
Coś czuję że to się skończy sprzedażą Cillessena. Nie widzę innych opcji. Będą jakieś środki za Paco i Gomesa. Być może coś za Denisa. Ale to pewnie i tak będzie za mało. Zastanawiam się czy klub nie sprzeda np. Semedo (choć nie sądzę aby była po niego kolejka chętnych) lub Malcoma.
Tyle dobrego, że odchodzi Vermaelen i zapewne Munir i Samper. Do tego Denis i możliwe że Rafa jak się wyleczy. Trochę zwolni się budżet płacowy. Ale potrzebny byłby jeszcze rezerwowy bramkarz.
1
Strasznie przekombinowałeś.
Na dziś do środka pola mamy: Busiego, Arthura i Rakitica + Vidal, który nie jest opcją do zastąpienia żadnego z nich, bo to zupełnie inny typ zawodnika (box-to-box a nie zawodnik do gry kombinacyjnej). I nie ma nikogo więcej. Alena dopiero się uczy, Puig musi nabrać masy i ograć się w Barcelonie B. Samper i Denis są za słabi.
Jeżeli chcemy grać naszą piłkę to nie możemy opierać się na tym, że ktokolwiek zagra w drugiej linii. Bo u nas druga linia jest najważniejsza.
3
Jeżeli ma się poddać operacji to teraz. Vermaelen (umowa do czerwca) raczej zostanie do końca sezonu, więc zabraknie nam tylko 4 stopera. Taką rolę może pełnić Chumi a możemy kogoś zakontraktować na 1,5 sezonu (zastępca Vermaelena na kolejny sezon).
1
Ale pomarzyć można. Szkoda mi go, bo dawno nie było tak świetnego zawodnika, który tak by się marnował w jakimś klubie.
7
Jaki przepych w środku pola? Skoro jest taki przepych to dlaczego Busi i Rakitic grają praktycznie wszystko? Busi nie ma żadnego zmiennika. Za Rakitica, na upartego, może grać Puig lub Alena ale nie prezentują jeszcze dostatecznego poziomu. De Jong taki poziom prezentuje. I może zastąpić zarówno Busiego jak i Rakiete. A nawet Pique w ostateczności.
1
Ale będzie przed pierwszym meczem
2
Zdziwiłbym się bardzo, gdyby na Valverde spadła krytyka po odpadnięciu w taki sposób z PK.
1
Cillessen jest pewniakiem. Oby Miranda i Wague też. Liczę że ze stoperów szansę dostanie Chumi, Cuenca lub Araujo. Do tego oczywiście Oriol, Puig i Collado.
1
18 kontra 3 drużyna w tabeli. No hicior! ;)