Azi

17

Napisz do Socjopaty. Pytaj o "pewniaczki".Nie dziękuj.

Azi

2

Uderz w stół...

Azi

8

Przerażające jest że ledwie 3,5 roku jak Xavi odszedł a już pojawia się pokolenie tępoty próbujące niszczyć jego legendę. Ale pewnie za 10-15 lat kolejne pokolenie będzie mówić że Messi to jest słaby w porównaniu do X. Dramat :(

Azi

0

Nie. Liczą że nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie. Już gra za Lucho była dla mnie czymś bez DNA Barcelony.

Azi

1

Zdecydowanie nie. Zresztą jak mi się zdaje to sam powiedział, że nie jest zainteresowany. Ale on ma inną filozofię piłki. Fajną, ofensywną, widowiskową - podoba mi się. Ale podobnie jak Simeone - też genialny trener - nie pasuje do Barcelony.

Jestem tradycjonalistą. Ciężko mi zaakceptować grę Barcelony inną niż opartą o posiadanie piłki. Już nawet za Lucho gra mi nie leżała. Myślę, że porzucenie naszego stylu byłoby dla mnie równoważne z odejściem od kibicowania Barcelonie. Przeraża mnie taka wizja i liczę że nigdy tak się nie stanie. Dlatego z niecierpliwością czekam aż Xavi przejmie zespół. Nie obraziłbym się, gdyby przez sezon był np. asystentem Valverde a potem przejął zespół.

Azi

5

Nie. Najlepszy finał to taki w którym gra Barcelona. Ale fakt - mecz bardzo fajny :)

Azi

0

Aha. A to tak apropo czego?

Azi

4

No nie. Zszedł się tłum mądrali, którym wydaje się, że znają się na piłce lepiej niż Xavi. Dawno się tak nie ubawiłem :D

Azi

0

Szarańcza :D

Azi

2

Takie ustawienie jest tak oczywiste, że gdyby miało rację bytu to z pewnością już byśmy tak grali. Skoro jednak nie gramy to znaczy, że bardzo fajnie wygląda tylko w teorii.

Azi

4

Bukuje bilety do Pekinu

Azi

1

W PK na pewno pogra. Na dziś ma też pewne miejsce na ławce.

Azi

0

Jeżeli ktoś lubi Dragon Ball to bardzo polecam fanowską przeróbkę Dragon Ball Z: Abridged - koniecznie trzeba znać oryginalną wersję (nie tą ocenzurowaną, którą puszczali w polskiej tv).

Pierwsze odcinki (wykonane już kilka lat temu) bardzo amatorskie ale już drugi sezon (od 11 odcinka) naprawdę w dużo lepszej jakości. Genialny humor :)

Azi

0

Podpisujesz umowę z gościem na 5 lat. Płacisz mu bardzo dużo bo przychodzi ze swoją kartą w ręku.
Po sezonie wiesz że gość się nie sprawdził. Masz więc zawodnika, którego nikt nie kupi bo jest słaby i nie zgodzi się na niższą pensje (bo czemu miałby się zgadzać?). Gdzie tutaj widzisz ten biznes?

Azi

54

W weekend jest mecz a potem zawodnicy i tak mają wolne. Szukasz dziury w całym.

Azi

2

A gdzie ja napisałem że to była łatwa piłka?

Azi

4

Pierwsze dwie podobne ale Rakitica jednak ładniejsza. Jak znam życie to wygra pewnie bramka Dembele.
Nie mam natomiast pojęcia czemu nominowali bramkę CRa. Ładna ale nie umywa się w żaden sposób do konkurencji.

Azi

3

Dokładnie. Warto też dodać, że Rabiot to nie jest zawodnik stworzony do gry kombinacyjnej. Ma umiejętności żeby tak grać ale równie dobrze może skończyć jak z Gomes. Prawdziwą weryfikacją jest LM a nie L1. Rabiot grał z wieloma trudnymi rywalami ale zdecydowaną większość dwumeczy przegrali przecież. Dodajmy też, że nie jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji oraz fakt że z taką pensją nikt go od nas nie wykupi. Jaka jest więc szansa, że okaże się zawodnikiem topowym w Barcelonie? Moim zdaniem bardzo nikła a gra nie jest warta ryzyka.

de Jong nie powinien mieć problemów z przystosowaniem się do stylu Barcelony. Nie dostanie też tak wysokiej pensji, więc ryzykujemy w gruncie rzeczy stratą jakiejś części kwoty transferu. To nie jest ogromne ryzyko, więc inwestycja pożądana, tym bardziej że w pakiecie :)

Azi

1

Pewnie że tak. Lubię jak rywale się sami osłabiają.

Azi

35

Mam do niego ogromny szacunek. Nie tylko za pracę jaką wykonuje ale też za słowa jakie wypowiada. Bardzo zapadła mi w pamięć jego wypowiedź o nowych strojach reprezentacji Niemiec: "Podobają mi się, pomimo tego, że są białe."

To nasz człowiek. Chociaż Niemiec ;)

Azi

1

ManUTD wzmacnia się mocno przed fazą pucharową. PSG drżyjcie!

Azi

0

Legia

Azi

0

Zapewne do Chin. I nie wypożyczy tylko sprzeda.

Azi

5

Na poniedziałkowy wieczór i z daleką jeszcze perspektywą wiosennej Ligi Mistrzów. Na apetyt :)
https://vimeo.com/306919784

Azi

34

Seba,
najłatwiej będzie jednak zapytać u źródła, znaczy w szkole.

Azi

109

Manchester United - Paris Saint-Germain
Szkoda że obie ekipy nie mogą odpaść...

Azi

12

Utd na 2 miejscu? Niezły żart :)

Azi

1

200 baniek to dostaliśmy za Neymara a nie kolesia który grał tylko w średniaku przereklamowane ligi francuskiej i nic nie znaczy w kadrze Brazylii.

Azi

7

Nad czym się zastanawiać? Z tą kasą transfery de Jonga i de Ligta wydają się dużo realniejsze.

Słownik poprawia mi de Jong na dr Kong :D

Azi

0

Najbardziej chciałbym Rome a najmniej ManUTD. Chętnie zobaczyłbym dwumecz z Ajaxem, Liverpoolem czy Lyonem. Najnudniejszym przeciwnikiem byłoby zapewne Schalke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?