Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze gorzej. Po co nam rezerwy? Usunąć skład B - będzie kasa na pierwszą drużynę
0
18 latek traci sezon na grę w rezerwach? Oj Janusz Janusz :)
0
Może masz rację? W najgorszym razie odejdzie jak Paco. Strasznie nie lubię tak ściągać zawodników na zasadzie "a może odpali" ale Suarez młodszy nie będzie. Choć zdecydowanie wolałbym przesunąć Messiego na 9 ale w tym sezonie Valverde już tego nie próbuje. A szkoda bo to dałoby więcej możliwości Dembele.
0
To gadanie dla samego gadania. Skąd wiesz jak potoczy się gra? Nikt się przed nami nie kładzie i nie czeka na ścięcie. Lepiej zagrać pełny mecz w rezerwach niż mieć nadzieję że może uda się wypracować taki wynik że wejdzie się na boisko. Zresztą inni zawodnicy też potrzebują rotacji a ławka jest 7osobowa.
0
Nie widziałem go w grze więc się nie wypowiem :)
A przynajmniej nie kojarzę abym widział.
Jestem zdania że ściąganie do nas zawodników nie ogranych w europejskich pucharach trochę mija się z celem. Transfer z ligowych średniaków to jednak ogromny przeskok dla takiego zawodnika. Lepiej zaczekać aż ściągnie go taka Sevilla i pogra 1-2 sezony w poważnych rozgrywkach. Inaczej to będzie kupowanie kota w worku. Real ostatnio przyjął chyba taką strategię i wcale dobrze na tym nie wychodzi kadrowo.
0
Chłopie daj Mirandzie zagrać choć pełen sezon w Barcy B zanim go rzucisz na głęboką wodę. On się nieźle pokazał w PK więc swoją szansę dostanie. I w kolejnych rundach i w lidze zapewne również. Bez spiny.
1
Nie ma na rynku zawodnika, który wszedłby w buty Suareza. Zamiast szukać następcy lepiej pomyśleć nad innymi rozwiązaniami.
0
Teraz dozszasz szoku: trener wystawia tych którzy są lepsi od swoich rywali. A skreśla tych co nie rokują.
0
Paczaj Pan. Arthur zrozumiał a nie grał :)
Każda głupotę można wytłumaczyć nie graniem... Bo nie jest wcale tak że się nie gra dlatego że jest się słabym. Skąd?!
32
Niesamowite rozumowanie dedukcyjne. Godne facepalma!
0
Załapałem i bez wyjaśnień :)
Jego zdanie ma dla mnie małe znaczenie. W mojej opinii źle zrobił zostając ale nie mnie to oceniać. Szkoda mi go bo może być naprawdę dobrym zawodnikiem w niezłym klubie (typu Sevilla).
0
Mnie to w ogóle nie dziwi. Dla Valverde najważniejsza jest gra piłką a pod tym względem S. Roberto bije na głowę Semedo. Gdybyśmy chcieli grać z kontry to z pewnością postawiłby na Portugalczyka ale to nie jest nasz pomysł na grę.
0
Ja nie pisze o najbliższym okienku tylko o perspektywie na lato a może i kolejne.
Miranda dobrze się zaprezentował. Na pewno dostanie kolejne szanse w PK i jeżeli nadal będzie grał dobrze to ma duże szanse na pozycję rezerwowego w kolejnym sezonie. Teraz niech gra jak najwięcej w rezerwach.
A my potrzebujemy alternatywy na dziś w pierwszej drużynie. Nam jest potrzebny zawodnik, którego nie zje presja na wypadek, gdyby Alba doznał kontuzji. Ktoś obyty w LM i ktoś kto pogodzi się z siedzeniem na ławce i umową na góra 1,5 sezonu z perspektywą odstawienia na trybuny.
0
Mówiłem że PK to dobre idealne miejsce do pokazania się :)
Alena wykorzystał szansę. Myślę że obaj stoperzy też mogą być zadowoleni a Vermaelen zaniepokojony ;)
Jeszcze Miranda dostanie szansę w lidze i będę zadowolony :)
oby Alena dostał numer z pierwszego zespołu to będzie można w kolejnych rundach PK zabrać szerszy garnitur z Barcy B.
0
Też jest taka opcja. Chciałbym aby zagrał w rewanżu w PK. Do tego czasu do gry może wrócić Vermaelen i Umtiti i być może nie będzie konieczności stawiania na aż dwóch stoperów ze składu B. Szkoda że jest ten dziwny przepis o liczbie zawodników rezerw.
1
Denis nie zagrał nawet 25 minut i wyglądał nieporównywalnie lepiej. Malcom nie pasuje do naszego stylu. On chce grać inną piłkę niż koledzy. Pomijam fakt, że nie umie grać bez piłki co z miejsca dyskwalifikuje go do gry w Barcelonie.
8
Mnie bardziej dziwi że po bardzo słabym meczu w jego wykonaniu nadal pojawiają się tutaj osoby, które dziwi jego nieobecność.
0
To zależy. Nie sprowadzałbym na siłę nikogo bo nie ma takiej pilnej potrzeby. Jest Dembele i Cou i dałbym szansę zawodnikom z rezerw. Jest też Munir. Na 9 częściej stawiałbym Messiego bo na rynku nie widzę zawodnika, który wszedłby bezboleśnie w buty Suareza.
Bardziej boli mnie brak zmiennika dla Busiego. I tutaj liczę że sprowadzimy de Jonga z Ajaxu. Najlepiej w duecie z de Ligtem, choć Chumi pokazał się z dobrej strony ostatnio i moim zdaniem też zasługuje na szanse.
0
Ma 1,5 sezonu kontraktu. Zapewne będą już w zimie naciski na jego transfer bo inaczej nic się nie uda na nim zarobić.
1
Samper i tak ma umowę do końca sezonu. Denis i Rafa jeszcze na 1,5 sezonu i ta zima albo najdalej lato to ostanie chwile kiedy można coś na nich zarobić.
0
Malcom nie jest złym zawodnikiem. Ale nasz styl mu nie leży. On będzie świetny w drużynie, która chce grać szybkie ataki i bezpośrednie piłki. Gdzie będzie miał przestrzeń, rozpędzi się, minie rywala czy dwóch albo zejdzie do środka.
U nas tego nie znajdzie. Szkoda go na siłę zmieniać, skoro widać gołym okiem, że to nie dla niego. Ewentualnie można go sprawdzić na innej pozycji (np. lewej obronie) ale nie sądzę aby miał na to wielką ochotę.
0
Za Rafe spodziewam się Dembele. Jeżeli mecz będzie szybko rozstrzygnięty (oby) to Alena powinien wejść za Rakitica a Vidal za Arthura. Może nawet zaraz po przerwie.
1
Pewnie że zasługuje. Z obecnej kadry pewnie wypadną Denis, Rafa, Malcom i Munir. Kwestia kiedy pojawią się oferty. W zimie czy w lecie.
Do pierwszej drużyny pewnie wskoczy Miranda i Riqui Puig. Oby udało się też sprowadzić de Jonga i de Ligta z Ajaxu.
4
Miałem nadzieję że powołanie dostanie Alena a nie Denis i proszę bardzo :)
Denis pewnie odejdzie zimą. Ciekawe czy Malcom pociągnie do lata czy też się pożegnamy?
4
Dlaczego? Munir bardzo dobrze rozumie styl Valverde i w ogóle mnie nie dziwi że dostaje szanse. Brakuje mu umiejętności i ogólnie odstaje poziomem od kolegów ale jest nieporównywalnie lepszą opcją niż Malcom (skoro do niego nawiązujesz).
10
I to się szybko nie zmieni. Malcom nie dał żadnej podstawy - i to w meczy z drużyną z 3 poziomu rozgrywek - aby dostawać jakiekolwiek szanse.
1
To właśnie napisałem... Malcom zagrał słabo i widać że styl drużyny mu nie leży. Alena wypadł nieźle i powinien dostać minuty jutro.
1
Nic nadzwyczajnego. To żadna niespodzianka po PK.
0
Wystarczy popatrzeć jak się zachowuje kiedy piłkę ma rywal. Co ma do tego rytm meczowy? To są rzeczy, które się albo ma albo się nie ma.
Brak rytmu meczowego może wpływać na wiele elementów ale na pewno nie powoduje że zawodnik stoi i gapi się co robią koledzy...
Zadziwiające jest że reszta drużyny (nawet Dembele) nie mieli takich problemów a taki Denis i Samper grali jeszcze mniej niż Malcom.
0
Zapewne mieli nadzieję że dopasuje się do naszego stylu gry. Ale widać że ten mu nie leży. Spodziewam się że w lecie się z nim pożegnamy. Szkoda żeby marnował u nas czas i na siłę grał piłkę jaka mu nie odpowiada.