Azi

0

Zastanawiam się czy dalej pojawiałoby się to pytania jeżeli na głównej pojawiłby się artykuł "Nie będzie w TV transmisji z dzisiejszego meczu"?

Azi

0

taktyczny

Azi

0

"Naciągasz wszystko do granic możliwości i budujesz jakieś chore teorie, które kompletnie nie mają miejsca, a póżniej bezczelnie próbujesz wmówić, że to ja sobie coś ubzdurałem."
To ja się upieram że Valverde nęka biednego Malcoma a on - cytuję: "zapieprza na treningu za dwóch, byle tylko móc dostać swoją szansę"?
Bo faktycznie nielogiczne jest że nie gra dlatego że inni prezentują się lepiej.

Chłopie idź może sam do tego specjalisty zanim zaczniesz komuś takich rad udzielać :)

Azi

2

Kolega chce się zakładać, więc proponuję stawkę. Nie wcinaj się chyba że też chcesz postawić na taki skład. Warunki znasz :P

Azi

0

"To my wyjdziemy na kompletnych idiotów, bo pozbędziemy się zawodnika za 40 baniek, który w ogóle nie dostał szansy, przez jakieś głupie widzimisię Valverde."
To jest właśnie idiotyczna teoria.

"Pewnie zapieprza na treningu za dwóch, byle tylko móc dostać swoją szansę, a jest notorycznie pomijany i to jest nieuczciwe."
Nie bywam na treningu. To kolejne założenie bez pokrycia w faktach.

"Nigdy nikogo przed nim nie spotkał taki los."
Samper.

"Szansa i stopniowe wprowadzanie do gry, a nie odstawianie na bocznicę, bez wcześniejszej możliwości wykazania się."
Przecież zagra dzisiaj. Więc sorry ale Twoje narzekania to dla mnie bredzenie.

"Z mojej strony to tyle, bo nie chcę mi się już więcej produkować, skoro nie jesteś w stanie tego pojąć to twój problem."
Ja nie jestem w stanie pojąc problemu? Stworzyłeś sobie jakąś idiotyczną alternatywną rzeczywistość z Valverde nękającym biednego Malcoma i próbujesz mnie przekonać że to prawda. Takiego problemu faktycznie nie jestem w stanie pojąć :D

Azi

0

No ciekawe dlaczego nie próbował? Zapewne dlatego, że zawodnicy by zauważyli że trener zaczyna wystawiać pupilków a nie tych, którzy prezentują się najlepiej.

Azi

1

Tak.

@noteb - Nie.

Azi

0

Wpłacaj tysiąca. Jak wyjdzie taki skład to oddam Ci dwa. Nawet trzy!

Azi

6

Musiałem zgłosić. Wstydź się! ;)

Azi

0

Trochę kpię z Twoich argumentów. I tyle.
Malcom dostanie szansę dziś. Niech się zaprezentuje dobrze i pracuje na treningach to dostanie następne. I niech czeka cierpliwie, bo nie jest już w malutkim klubiku, gdzie mógł grać i 100.000 minut. Rozdział zamknięty.
Teraz jest w najlepszym klubie na świecie. I jak chce grać to musi udowodnić swoją wartość, bo tutaj nic się nie dostaje za drogi transfer ani tysiące minut. A jak brakuje mu cierpliwości to też nikt po nim płakać nie będzie. Bo to on zmarnuje szansę jaką otrzymuje.

Azi

0

Zrobić to co Arthur? Pokazać trenerowi że lepiej dla drużyny będzie jak zmieni ustawienie na takie z nim niż bez niego?

Azi

0

Grał całą pierwsza rundę. Potem go skreślili. Potem złapał poważny uraz potem następny. Nie zmienia to faktu, że jest w niemal identycznej sytuacji co Malcom - nie dostaje szans. Ba! Nawet na ławce nie siada. Na podstawie czego Valverde stwierdził że nie jest dość dobry by grać skoro nawet nie dał mu 27 minut w lidze?

Azi

6

Pewnie że warto. Moja znajoma dopiero po roku umówiła się z chłopakiem, który o nią walczył. Dziś mają dziecko i są bardzo szczęśliwi :)
Nie poddawaj się chłopie!

Azi

0

Samper miał bardzo poważną kontuzję. Trudno żeby z nią grał.

Azi

0

Dlaczego twierdzisz że Samper jest nie do odratowania? Przecież nawet nie dostał szansy?! Valverde jest najwyraźniej beznadziejny bo skąd może wiedzieć że nie jest lepszy od Busiego? Bo widzi go na treningu? To tak jak Malcom. Możliwe że marnuje mu właśnie gigantyczny talent!

Azi

0

To wspaniałe wniosku wyciągasz z faktu że chłopak nie gra :D
Dlaczego pomijasz Denisa i przed wszystkim Sampera? Są w praktycznie identycznej sytuacji. Szczególnie Samper.

Azi

0

Rób papiery trenerskie. Real potrzebuje "fachowca" :D

Azi

7

Z całym szacunkiem ale z takim podejściem to gościa należy od razu wytransferować jak najdalej.
Bo to pierdoła życiowa, która umie tylko siedzieć i płakać.

Azi

13

Bo jesteś pozbawiony ambicji? Jeżeli nie umiesz się zmotywować na mecz to nikt nie da takiemu zawodnikowi szansy w poważniejszych starciach.

Azi

12

Ja tam lubię PK ale tylko wtedy, gdy wystawiamy rezerwowych. Bo to jest puchar dla nich - idealna odskocznia do walki o więcej gry w poważniejszych starciach. W takich meczach jak dziś należy oczekiwać 100% zaangażowania i ambicji. Twardej walki o każdą piłkę. Tylko tak można wywalczyć lepszą pozycję w takim zespole jak Barcelona - pokazując jak bardzo Ci zależy.

Niestety normą jest, że rezerwowi często przechodzą koło meczu, co paradoksalnie, tylko pogarsza ich sytuację. Liczę jednak że dziś tak nie będzie :)

Sytuacja powinna być dla zawodników jasna - w PK macie pewność gry - to ile zagracie zależy więc tylko od was i jak daleko zajdziecie. Pokażcie umiejętności poparte ambicją i walczcie o puchar.
Trochę patetyczne ale PK to największa szansa dla głębokich rezerw pierwszej drużyny (Samper, Denis, Malcom i Alena) oraz zawodników, którzy jeszcze do niej nie dotarli.

Azi

0

Wyraźnie widać podgrupy: Barca B oraz portugalskojęzyczni ;)

Azi

0

I nadal nic nie rozumiesz :/
I jeszcze porównywanie Malcoma do Deulofeu...

"To kiedy on ma się uczyć tego stylu jak nie w meczach."
Mecz nie jest od uczenia się stylu. Niech się wykaże na treningu, bo najwyraźniej nie jest tak fantastyczny jak Ci się wydaje.

Azi

37

Wielki szacunek za takie słowa. Oby inni zawodnicy brali przykład.

Azi

0

To jest Barcelona. Wyniki mają być tu i teraz a nie w przyszłości, w dodatku tylko ewentualnej. Jeżeli nie jesteś w stanie na treningach się dostosować i swoją grą przekonać trenera, to co zmienią minuty na boisku?

Azi

0

Bo nie jest jeszcze gotowy do gry opartej na posiadaniu piłki? Za dużo nawyków do prób szybkiego budowania akcji, nawet jeżeli ma to znikome szanse powodzenia? Tak czasem jeszcze robi Semedo - przykład z meczu z Realem masz opisany przeze mnie tutaj:
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6786995.html

Przy okazji masz podany też przykład jak wygląda dla nas wzorowa akcja. Zero bezsensownego pchania piłki do przodu. Cierpliwe przenoszenie gry aż w końcu rywal zrobi odrobinę wolnej przestrzeni, gdzie można uderzyć. To jest nasz styl i coś czego Malcom nie grał we Francji ani w Brazylii. Myślisz że łatwo wejść do takiego zespołu i grać w ten sposób? Zobacz jak poruszają się poszczególni zawodnicy. Szczególnie Rafa i Cou.

Azi

1

Nie bardzo rozumiem co chcesz mi przekazać i po co mam ich porównywać.

Azi

1

Dużo tutaj tępego hejtu. Dembele potrzebuje czasu. Na pewno jest coś na rzeczy w jego - szeroko rozumianym - "złym prowadzeniu się". Ale to jeszcze dzieciak. Musi się ogarnąć i wierzę że tak będzie bo wzorce w klubie ma doskonałe. Wierzę że będzie ważnym zawodnikiem dla nas przez długie, długie lata :)

Azi

0

Nie sądzę aby Malcom był sprowadzony wbrew Valverde. To mija się z celem.


Śmieszne są też wszystkie komentarze zarzucające Valverde nie wprowadzanie młodzieży. Jakby prowadził jakiś średni klubik, który opiera się na zarobku z transferów a nie na liczbie zdobytych pucharów. Dość oczywiste jest, że jak masz wygrać wszystko to dajesz jak najwięcej szans młodzieży, żeby się ogrywała. Bo tak. O!

Azi

0

To nie do mnie. Nie jestem hejterem Dembele ;)

Azi

1

https://www.transfermarkt.pl/denis-suarez/leistungsdatenverein/spieler/165007
Sprawdź zanim znowu coś głupiego napiszesz... Prawie 100 spotkań w Sevilli i Villarreal w tym 24 w rozgrywkach pucharowych.

"Jedna wielka kpina, co się wyprawia z tym chłopakiem i taka jest prawda."
Z logiką takich argumentów nie sposób dyskutować ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?