- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
0
Betis lubi grać piłkę opartą na posiadaniu, więc może by tak zagrać na kontrę? Co o tym sądzicie, taki Dembele lub Malcom byli by idealni. Jak Messi by nie zagrał to może dwóch skrzydłowych.
24
@DonMatteo901 Żartujesz sobie? Barcelona grą piłką o klasę lepiej od nich, a fakt, że oni się nie bunkrują sprawi, że na boisku zrobi się mnóstwo wolnego miejsca. Idealne środowisko do tego, żeby podopieczni Valverde mogli grać piękną piłkę.
1
@DonMatteo901 W sumie ciekawie byłoby zobaczyć linię ataku Dembele - Suarez - Malcom.
0
@DonMatteo901 Barcelona odchodząca od swojego stylu żeby grać z kontry. No nie...
Betis gra jutro bardzo ważny mecz z Milanem. Mają bardzo mało czasu na odpoczynek a my gramy u siebie. Wraca Messi i należy się spodziewać totalnej rozwałki gości - taką mam nadzieję.
1
@Azi "Barcelona odchodząca od swojego stylu żeby grać z kontry. No nie..."
Praktycznie całą drugą połowę w ostatnim el clasico tak gralismy. Nie wyszło chyb najgorzej...
Ja nie wiem co ludzie tak boją się tych kontr. To jakaś ujma w ten sposób grac i zdobywac bramki?
0
@Bobo25 Dopasowaliśmy się do rywala. To coś zupełnie innego niż wychodzenie na mecz z zamiarem oddania rywalowi piłki. Real to Real a Betis to nie Real. To zupełnie różne poziomy drużyn i zawodników w nich występujących.
0
@Bobo25 Gralismy tez tak z Sevilla (U SIEBIE) i gdyby nie Marc nie byloby 3 punktow.
0
@Azi No wiesz :v to jest Real Betis xd
0
@Piorun W sumie masz rację :D
0
@hen0x Ja nie mówię o murowaniu, tylko o rozsądnej grze z kontry, takiej jak np: w ostatnim El Clasico, czy za czasów Enrique. Betis gra bardziej na posiadanie niż my, dlatego się zastanawiam.
0
@DonMatteo901 Real Lopetegui'ego też grał bardziej na posiadanie niż Barcelona. Podopieczni EV potrafią i jedno i drugie. Budują świetny atak pozycyjny, ale kiedy trzeba, to wyprowadzą też znakomitą kontrę. Trzeba grać swoje i szukać możliwych okazji do strzelenia bramki.