AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 "Dał z siebie wszystko" masz na myśli dzielenie premii z publicznych pieniędzy? :D
0
@Michael24 Nigdzie nie pouczał Suareza
0
@Safrani Ponieważ rodzic w Polsce decyduje i odpowiada za dziecko.
0
@Safrani Nie. Osoby zaszczepione są bezpieczne, a antyszczepy będą mieć kłopoty i tyle. Zakazywanie czegoś przez państwo nigdy nie jest dobre (wiadomo nie chodzi o przestępstwa)
0
@Kasy xd Nigdzie w dyskusji nie na temat Lewandowskiego o nim nie wspominam. Sam zaczynam czasami takie dyskusje, ale w dyskusjach totalnie na inny temat nie piszę o nim, bo i po co? Jak chciałeś zabłysnąć to trzeba było się brokatem posypać xD
1
@Danny Gaucho Wychodzi z ciebie, bo wspomnienie Lewego w dyskusji o tym kompletnie nie związanej jest śmiechu warte. I to tylko dla polubień na czacie xD
2
@Kinginiesta Odzywasz sie, bo chciałeś pojechać po tym, że na tak "inteligentny" pomysł wpadł PiS, a nie Peło. Problem w tym, że obie te partie to rak Polskiej sceny politycznej, a herr Tusk jakoś z tego pomysłu nie chce się wycofać.
0
@Danny Gaucho Napisałabym ci gdzie mam tę bramkę Lewandowskiego, ale dostałbym bana xd Obchodzi mnie ona jak zeszłoroczny śnieg.
0
Komentarz usunięty
0
@Kinginiesta Czyli nie da się tego zatrzymać. Wątpię, żeby Konfederacja była za tym pomysłem.
11
@Criss18Barca xD Fajne te przepisy takie ograniczające wolność. Uśmiechnijmy się.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@VamoSBarca88 Pan daje piątaka, a cwaniak trzydzieści.
0
@Kasy Jak miał za konkurenta Bravo to był młodym bramkarzem z ogromnymi perspektywami.
0
@HypeR Najpierw to niech to zrobi. Przewrotka jaką może aktualnie zrobić Lewy to jedynie jak się wywali na prostej drodze, bo korzeniem zahaczy xd
0
@Kasy No dlatego jak postawi na Ter Stegena to mam nadzieję, że to w pełni zaakceptujesz, czy wtedy już nie będzie ok?
0
@A4ron Sprytne. Może przypomnisz ile wtedy goli strzelaliśmy, bo to ma ogromne znaczenie. Szczęsny potrafił wpuścić 4 z Benficą, ale wyszedł na sucho bo wbiliśmy im 5. To jest ta różnica. Szczęsny był w tamtym meczu tragiczny i byłby głównym winowajcą porażki. Jak grał Pena to przegrywaliśmy 1:0, 2:1 itd. Także "ziomek" weź się puknij w głowę.
0
@FCB_dimiC Ale ty wiesz, że to było w okresie, gdzie Szczęsny dostał czerwoną kartkę z Realem, sfaulował Balde, zawalił sporo w meczu z Benficą i sprokurował kilka karnych. Pena takiego czegoś nie odwalił, więc nie dał argumentów do posadzenia, a o to chodziło w twojej tezie. Wojtek tak samo aktualnie nie daje argumentów do posadzenia, ale śmieszne jest plucie się o niesprawiedliwość, gdzie to Pena był jeszcze bardziej niesprawiedliwe potraktowany. Różnica, że wtedy to Polak zyskiwał, a teraz może stracić "a tak to nie" xD
1
@FCB_dimiC No, bo Pena dał argumenty. No ale w tę stronę było można co?
0
@Kasy A czy ja jestem 9tką xd? Inna dziewiątka jak Alvarez to by w tym meczu strzelił kilka goli, a przy tym nie wyglądał jak kasztan przez całe spotkanie. Zresztą pokazał to Ferran w naszej drużynie xd
0
@Luciano99 Mniej gorzoły, bo jutro poniedziałek.
0
@Derean Żadna inna 9 tka by nie strzeliła xd proszę cię.
0
@betleyoneDEjong xd najsłabszy na boisku, raz prosto piłkę kopnął i już znów najwspanialszy xD
0
Mamy to! Ferranik 2 bramki haha
0
@Tarins Wow, brawo, strzelił w końcu gola od 3 meczów...
0
Norweg ma na nas patent, nie ma co.
1
Komentarz usunięty