AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord Obniżać nie. Warto byłoby po prostu zrównać kobietom do poziomu mężczyzn.
0
@mkord xd Bardzo. Niech od razu 80 zrobią. Po co nam emerytura wgl?
0
@budel17 Mogą podnieść wiek emerytalny jak to Peło ma w zwyczaju.
15
@Eklerek Dziewczyna mu penisem wybiła xD
0
@Kasy Tęsknie za czasami kiedy drewno nie grało u nas na 9tce.
0
@macio_944 Jeszcze 5-7 lat pogra i może strzeli podobną ilość co Luisito w Barcy xD
0
@Mitch_Atleta Ta, egoista odda karnego. Już to widzę
0
@Koorsik Grają w 10, nic dziwnego, że ich gnieciemy
1
@norbi77 100 procent prawdy w tym xD
0
@blakkudium Dzięki
6
Komentarz usunięty
1
@blakkudium Dzień przede mną się urodził xD
12
Z jednej strony fajnie, że real stracił punkty, a z drugiej zajebiście :D
13
@yzyr Ciekawe czy cię interesowało z czego sfinansowane będzie 100 konkretów platformy. Ciekawe jest to, że zawsze tylko konfederacji jest wypominany aspekt finansowy programu xd
6
@HarveySpecter Oby tak było.
4
@norbi77 Nienawiść nienawiścią, ale chyba warto byłoby spróbować dogadać się, żeby już więcej osób nie ginęło?
1
@maroon Dokładnie. Coś mu się stanie albo jego rodzinie to nadjedzie "noc oczyszczenia"
0
@Krzty Proszę cię. Go Torres zaczyna na ławkę sadzać xd
1
@Cule2013 Jak dla mnie będzie to Gyokeres lub Isak. Choć może to być jakiś skrzydłowy typu Leao, Diaza z Liverpoolu, czy Doku.
0
@norbi77 Tymczasem dwa gole płaczka z Bayernem czyściutkie :]
0
@wpwelement Wymienne z kilogramem czereśni.
0
@MesQueUnClub_87 Nie zrozumiałeś to ty. Uwielbiam osoby, które nie zrozumiały przekazu i obrażają kogoś z dupy. Chodzi o to, że twoją głupią logikę wyśmiania tego święta można podpiąć pod każde święto, czego dałem przykłady. Masakra, żeby nie zrozumieć kilku linijek tekstu. Niepojęte.
0
@Aragorn33 Obudzi się z zniewoleniem swojej ludności wycofując gotówkę z obiegu.
1
@MesQueUnClub_87 Ta majówka to są święta dla przedsiębiorców. W sklepach promocje na piwo i ogromne jego ilości. Tak samo jak boże narodzenie i karp, czy kateringi świąteczne. Tym sposobem wszystkie święta są dla przedsiębiorców, bo na większość coś się kupuje. A najgorsze to te śmieszne święto zmarłych, bo ludzie znicze kupują- jak barany :] poziom twojej "logiki"
1
@BulaKG nie je, nie pije to z nudów żonę bije.
1
@draxidox Niemiecki namiestnik przywita ich z otwartymi ramionami. Tak jak i marszałek do murów sejmu jak ma w zwyczaju.
0
@Jakchcesz Kto ma się kłócić z faktami?
0
@WiernyKibic111 Ja chciałem w tym roku lecieć 3ci rok z rzędu, ale jednak poczekam na nowe Camp Nou i polecę za rok.
5
@Criss18Barca Robert Lewandowski 23/24
1
@kubix05 Życzymy mu transferu do Barcelony ;)