0

@mkord Obniżać nie. Warto byłoby po prostu zrównać kobietom do poziomu mężczyzn.

0

@mkord xd Bardzo. Niech od razu 80 zrobią. Po co nam emerytura wgl?

0

@budel17 Mogą podnieść wiek emerytalny jak to Peło ma w zwyczaju.

15

@Eklerek Dziewczyna mu penisem wybiła xD

0

@Kasy Tęsknie za czasami kiedy drewno nie grało u nas na 9tce.

0

@macio_944 Jeszcze 5-7 lat pogra i może strzeli podobną ilość co Luisito w Barcy xD

0

@Mitch_Atleta Ta, egoista odda karnego. Już to widzę

0

@Koorsik Grają w 10, nic dziwnego, że ich gnieciemy

1

@norbi77 100 procent prawdy w tym xD

0

@blakkudium Dzięki

6

Komentarz usunięty

1

@blakkudium Dzień przede mną się urodził xD

12

Z jednej strony fajnie, że real stracił punkty, a z drugiej zajebiście :D

13

@yzyr Ciekawe czy cię interesowało z czego sfinansowane będzie 100 konkretów platformy. Ciekawe jest to, że zawsze tylko konfederacji jest wypominany aspekt finansowy programu xd

6

@HarveySpecter Oby tak było.

4

@norbi77 Nienawiść nienawiścią, ale chyba warto byłoby spróbować dogadać się, żeby już więcej osób nie ginęło?

1

@maroon Dokładnie. Coś mu się stanie albo jego rodzinie to nadjedzie "noc oczyszczenia"

0

@Krzty Proszę cię. Go Torres zaczyna na ławkę sadzać xd

1

@Cule2013 Jak dla mnie będzie to Gyokeres lub Isak. Choć może to być jakiś skrzydłowy typu Leao, Diaza z Liverpoolu, czy Doku.

0

@norbi77 Tymczasem dwa gole płaczka z Bayernem czyściutkie :]

0

@wpwelement Wymienne z kilogramem czereśni.

0

@MesQueUnClub_87 Nie zrozumiałeś to ty. Uwielbiam osoby, które nie zrozumiały przekazu i obrażają kogoś z dupy. Chodzi o to, że twoją głupią logikę wyśmiania tego święta można podpiąć pod każde święto, czego dałem przykłady. Masakra, żeby nie zrozumieć kilku linijek tekstu. Niepojęte.

0

@Aragorn33 Obudzi się z zniewoleniem swojej ludności wycofując gotówkę z obiegu.

1

@MesQueUnClub_87 Ta majówka to są święta dla przedsiębiorców. W sklepach promocje na piwo i ogromne jego ilości. Tak samo jak boże narodzenie i karp, czy kateringi świąteczne. Tym sposobem wszystkie święta są dla przedsiębiorców, bo na większość coś się kupuje. A najgorsze to te śmieszne święto zmarłych, bo ludzie znicze kupują- jak barany :] poziom twojej "logiki"

1

@BulaKG nie je, nie pije to z nudów żonę bije.

1

@draxidox Niemiecki namiestnik przywita ich z otwartymi ramionami. Tak jak i marszałek do murów sejmu jak ma w zwyczaju.

0

@Jakchcesz Kto ma się kłócić z faktami?

0

@WiernyKibic111 Ja chciałem w tym roku lecieć 3ci rok z rzędu, ale jednak poczekam na nowe Camp Nou i polecę za rok.

5

@Criss18Barca Robert Lewandowski 23/24

1

@kubix05 Życzymy mu transferu do Barcelony ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?