AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 tak jak magistra :)
1
@BORO_12 Napisał z sensem. Przestać to wy możecie dawać Lewemu nagrody za samo pochodzenie.
0
@baryn Chodzi o poziom danej drużyny. Spadek realu również podbiłby Atletico, bo byliby najsilniejszą ekipą w madrycie. Jednak jest to sci-fi. Nie przekonasz mnie, chciałbym całkowitego upadku realu, niestety to utopijna wizja.
1
@mekston uderz w stół a nożyce się odezwą xD gratuluję samoświadomości.
1
@EkspertzOrlikq Ja nie chodzę do każdej dyskusji z memem totalnie nie związanym z tematyką i piszę bzdury, że wybór Trumpa na prezydenta najpotężniejszego kraju na świecie nie będzie mieć pozytywnego wpływu na moje życie czyli przeciętnego Polaka xd
Poza tym to co wypisałeś to głównie farmazon pisze w dyskusjach o mnie i nie tylko.
3
@arasz1819 Ciekawe kiedy pojmiesz, że może dzięki temu nie będzie ogólnoświatowej cenzury, a Unia może odejdzie od durnego pomyśłu jakim jest zielony ład. Jesteś jak zdarta płyta, nudny się robisz.
3
@Jakchcesz Oj nie nie nie. Izrael, a szczególnie ten ich premier to zbrodniarze, co nie zmienia tego, że Hamas to terroryści. Ahh kolejny, który nie potrafi czytać i wyrabia opinię na temat czegoś co nie zostało napisane
2
@Jakchcesz Biedny Hamas, oni tylko chcą do ludzi strzelać.
1
@Kamiloza91 Luisito Luis Suarez.
8
Efekt Trumpa:
https://zapodaj.net/plik-xGPnbhsTiG
:D
0
@baryn Nieprawda. Jest jeszcze Atletico. PSG czy Bayern nie mają takiego rywala. Poza tym spadek realu to niestety sci-fi
0
@NorbiTBOB Pomarzyć można ;)
0
@cules100pro Do segunda z nimi :D to by było coś pięknego.
0
@4Fabregas4 WOW. W końcu ktoś z sensem i rozumie o co chodzi, a nie przez biało-czerwone okulary z klapkami na oczach.
1
@Coutinho007 Faktycznie bardziej karygodne od karnych, czy czerwonej w klasyku.
0
@mekston Głowa to jest mała jak idzie tak zmyślać, przekręcać i przekształcać czyjeś słowa i wycierać twarz sarkazmem xd Sarkazm to ty chyba jedynie w słowniku widziałeś.
0
@mekston Taki sarkazm o tej 3 rzeszy hehe, wiemy co pisałeś.
0
@mekston ahh i znów farmazon. Gość w komentarzu głównym napisał, że to przez narodowość Lewego często jest hejtowany stąd przykładowe odniesienie do bycia Hiszpanem. No ale czego oczekiwać od oszusta. Fajny sarkazm wymyślanie słów. Też się pobawię... Nwm czemu wcześniej pisałeś, że fajnie jakby 3 rzesza jednak wygrała wojnę, bo Hitler to twoje światło życia... Dziwne masz te upodobania.
1
@mekston Odzywa się ziomek co przekręca słowa, wkłada słowa w usta i udaje tego niewinnego. Nazywam rzeczy po imieniu. Jak mam określać osobę, która ciągle zmyśla, przekręca zdania, słowa itd? Są to farmazony. Ciągle mnie zaczepiasz, atakujesz i kłamiesz także adekwatne określenie.
0
Komentarz usunięty
0
@okiemtypera_lucaxx95 Proszę cię. Teraz również defensywa łapie sporo na spalonych, bo bez nich Szczena miałby sporo więcej straconych bramek. Pena ma najwięcej wyjść z bramki 2 x tyle co Neuer czym przerwał multum akcji w zarodku, które mogły się skoczyć golem. Koledzy go ratowali strzelaniem hmm no sporo strzelili z tym Leganes, las Palmas np. przypomnę tylko, że Wojtek wpuścił 4 bramki z Benficą ( przy dwóch ewidentnie zawalił) a i tak wygraliśmy, bo strzeliliśmy 5 po come-backu.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Dawaj wymień mi błędy większe jak sprokurowanie karnych, czerwona w klasyku, faul i potencjalne rozwalenie swojego kolegi z drużyny+ niepewne wyjścia. To nie jest tak, że nie lubię Szczęsnego tylko nie zasłużył na grę tymi występami, bo wygląda na wylewiarza.
0
@Coutinho007 Hahaha proszę cię. Z Benficą to się udało ledwo, a tam Szczęsny odwalił dużo. Może powiesz mi, że to wina Peni, że teraz ładujemy po 5 goli na mecz i nawet przy stracie 4 wygrywamy. Pkt i przegrane mieliśmy jak ofensywa głównie dawała dupy i strzelała 1 gol na mecz.
7
@okiemtypera_lucaxx95 Jakby był Hiszpanem, to byłby tutaj wyzywany od najgorszych i wywalany z klubu na zbity po tym jak przewalił Pichichi z ogórkiem za 8 mln z ligi ukraińskiej xd Tylko to, że jest Polakiem jest argumentem na wszystko dlatego z miejsca lepszy od innych, bo narodowość xd To samo jest z Szczęsnym. Obiektywnie odwalił więcej od Peni - karne sprokurowane, czerwona z realem, Benfica... Niepewne wyjścia. Jakby Pena grał tak jak Wojtek w tych meczach to byłby od placków wyzywany. Oczywiście to mój komentarz będzie "antypolski" xd
0
@KamQiX Ciekawe. Szkoda, że to nie Pena sprokurował kilka karnych, dostał czerwo, czy wyciął Balde (narażając na kontuzję), swojego kolegę z drużyny xd
1
@Szenszej To teraz na pontonie do Europy po socjal ;)
0
@tadzik447 Co mam odpowiedzieć? Jak dla mnie Szczęsny popełnił sporo błędów i Pena został niesłusznie odsunięty od składu. Co do Lewandowskiego, to dobrze zaczął sezon, a teraz wrócił na swój standardowy poziom, gdzie piłka odbija się od niego na 2 metry, a strzela głównie z karnych i dobitek na pustaka.
Co do Szczęsnego to oczywiście całościowo jest to bramkarz, który był świetny (TOP bym go nie określił) ale nie był, nie jest i raczej nie będzie na poziomie takich kotów jak Neuer, Ter Stegen, Courtois, czy Alisson.
0
@rogal478 Tak, bardzo dużo dał pewności. Z Realem jak oglądał czerwo, albo z Benficą jak wykosił Balde.
1
@filip1998 xd Podziękować za to, że nic nie zepsuł i został odstawiony z dnia na dzień.
1
@kondziu2121212 Zależy skąd chcesz lecieć tj lotnisko. Sprawdzałem np. wyloty na mecz z Betisem z Kato i Krakowa. Z Katowic wylot 05.04, a z Krakowa 06.04 ale byłbyś wcześnie rano w Barcelonie (odchodzi nocleg na jedną noc z 5 na 6)