0

@ennuye xd Jak się nie patrzy na mecze to może tak być.

1

@RomanGroza Oczywiście :)

0

@FcPortoFan1999 Nie ma sensu się katować. Barcelona gra piękną piłkę, ma piękny styl, więc tym warto się rozkoszować.

0

@FcPortoFan1999 Jak Polskie kluby oglądać to jedynie rodzimy Wawel Wirek ;)

0

@FcPortoFan1999 Tobie się kojarzy dobrze? Leje nas sporo słabych reprezentacji, nasza liga nawet nie jest blisko TOP 5, młodymi talentami w naszym mniemaniu są 28 latkowie.

1

@MesQueUnClub_87 ? Czemu mam nienawidzić Szczęsnego? Po prostu Pena jest aktualnie pewniejszy i to on powinien grać. Tyle i aż tyle "nienawiść" xD

1

@wojopancer No ciekawe ;)

2

@Coutinho007 Ławkowicza z Romy do nas xd

1

@arasz1819 Nie no wyborca niemieckiego namiestnika mówi o tym, że politycy konfy będą mieć kogoś gdzieś po dorwaniu się do władzy... Hahahaha
Te 100 konkretów to zrealizują chociaż w tym tysiącleciu?

0

@vadner ściąga obrońców xd Powiedz mi proszę, który napastnik tego nie robi? XD

2

@Hawajczyk Dobijak,a nie legenda. Piłkarz bez dryblingu, rozegrania z wyćwiczonym dokładniem nogi i karnymi, które stanowią lwią część jego bramek.

2

@TR3YWAY Mentzen.

3

Ćwiąkała w punkt.

2

@Hawajczyk król strzelców z 23 golami xd Wybitne osiągnięcie. Z innych takich osiągnięć to przegrał z one season wonderem z Ukrainy, który grał w potędze jaką jest Girona xd

1

@ObiwanKenobi Dokładnie, a potem się dziwią, że w Niemczech np. sprzedają majtki antygwałtowe. XD

0

Komentarz usunięty

0

@GeneralXavi Ciężko wyczytać, ponieważ jest tu wiele osób, które uważa tak serio. Intelektu wymaga brak obrażania kogoś, co jak widać dla cb jest za ciężkim zadaniem.

0

@GeneralXavi Bardzo efektywnie przerwał z realem xd Z Benficą również ładnie tego Balde zmiótł.

0

@FCB_dimiC kogo interesuje kobieca piłka nożna? Dzieci na orliku prezentują wyższy poziom xd

0

@Luciano99 z innych osiągnąć:
Najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat, przegrana z Ukraińcem z średniaka/tyle samo goli co pomocnik realu xd

0

@mekston Był ogólnie bardzo dobrym bramkarzem, u nas aktualnie średnio, dlatego powinien grać Pena.

0

@MesQueUnClub96 xd Fajne ciśnięcie pisać, że zagrał słabo z Realem i Benficą, bo zagrał słabo z Realem i Benficą. Jak widać leki chyba przestają u cb działać.

0

@BorzyKrzys xd powinien wyjść, zatankować i jeszcze zapłacić! xd

0

@arasz1819 Czyli nasza obronność ma zależeć od Amerykanów? My mamy być bezbronni i ewentualnie liczyć na Amerykanów tak? XD Drożyznę to możesz zawdzięczać zielonemu szaleństwu, bo przez nie wszystko jest droższe niż powinno. Paliwo, prąd, gaz i inne. Wywalanie fabryk poza Europę, żeby na mapie być mniej emisyjnym również ma na to wpływ. Najlepiej obwiniać USA, które ma być chłopcem do dymania dla UE, a samemu trwonić pieniądze na durnoty. Zwycięstwo Trumpa może być dla nas dobre dlatego, że zmusi Europę od odejścia z durnych pomysłów, żeby być konkurencyjnymi.

0

@misterio Nwm czy wiesz, ale Ukraina przynajmniej ma ludność, którą można walczyć. Dania ma 6 mln ludzi, Ukraina 37.

0

@arasz1819 ohh całe szczęście. Czyli strefy czystego transportu, ETS2, zielony ład, pakt migracyjny, czy zakaz spalinówek to tylko żarty były. Całe szczęście. Myślałem, że te fit for 55 oraz reszta, którą wymieniłem czyli durne pomysły Unii, które rozwalają naszą konkurencyjność na świecie to prawda, ale jednak mnie uspokoiłeś. "Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy"- xd

0

@lithotripter Co do normalnego życia to w USA masz więcej wolności. UE zmierza w kierunku cenzury i zielonego szaleństwa, które w końcu dotkną również szarego człowieka w Danii.

0

@LionelM95 Zobaczyć MSN na żywo to by było coś pięknego.

1

@lithotripter tak, tak najbezpieczniejszy. Dlatego boją się wycofania wojsk USA z Europy. Wróćcie jak jakaś korona duńska będzie pierwszą walutą świata jak dolar.

1

@webber 700 strzelanin w dwa lata na 335 mln kraj. Zatrważająca liczba xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?