0

@Comentateiro dla ciebie pewnie dużo. 2 płcie i ileś chorób psychicznych

0

@MaŁolat Wróci Alex Valle z Celticu.

0

@Mitch_Atleta Masz tam odpowiedź, moje zdanie już znasz xd

0

@KamQiX Słaby nie. Przehajpowany, przepłacony tak

0

@Mitch_Atleta Wyjątek potwierdzający regułę, po co mam odpowiadać na jeden filmik. Wiadomo, że jakieś gole strzelił zza pola karnego jak mu zeszło. Jednak to miało być w przyśmiewczy sposób określenie, że Lewy najczęściej strzela z pola karnego i tyle, a karny to rzeczywiście daleki dystans od bramki dla Lewego, bo sporą część jego bramek jest z 5 metrów na pustaka xd
Bolą cię widzę fakty o twoim bożku xd

0

@Mitch_Atleta Z lepszymi osiągnięciami? Ronaldo- 5 ZP, Mistrzostwo Europy kilka ZB. Suarez, Benzema 5x LM, ZP. Nazario, David Villa- LM, ME, MŚ.
Każdy ma większe osiągnięcia od Disneya. Do tego Mbappe, który ma MŚ i ME. Haaland, który ma dopiero 25 lat już ma LM i ZB, a pewnie jeszcze jakieś ZP wpadną więc też wciągnie go lekko.

0

@FanBarcYxD Gdzie napisałem kłamco, że Braithwaite jest lepszy? Kane jest lepszy, Luisito to już wgl.

0

@Stinger_ Tak z bardzo trudnych jak rzut karny, czy na pustą.

0

@Danny Gaucho Dla Lewego rzut karny to gol z dystansu xd

0

@Mitch_Atleta Szczególnie jak strzelił z połowy boiska to dołożył nogę. To nie Lewandowski, który najdalszego gola zdobywa z karnego.

0

@Stinger_ Kane potrafi rozgrywać, nie jest dobijakiem, bez techniki.

0

@Stinger_ Kane jest lepszym piłkarzem, bo nie musi dostać patelni żeby coś w meczu zrobić.

0

Komentarz usunięty

0

@Bartula masakra tak się spłakać o wcześniejsze zakończenie meczu xD Bierz widły w dłoń i leć pod dom tego sędziego.

1

@Bartula Co ma jedno do drugiego? Ten mecz był wygrany więc po co męczyć piłkarzy i ryzykować ewentualne kontuzje? Piłkarze i tak mają mocno napięty terminarz.

2

@Matheu12 Bo wygrał z Szczęsnym - dlatego. Przez to jest wrogiem narodu polskiego!

2

@Bartula Dokładnie. Mógł przedłużyć, żeby ktoś kontuzji dostał w wygranym meczu.

1

Flick czyta La Ramblę i chciał się przypodobać z tym Torre ;)

0

Żul jak profesor.

1

Brawo Ferran :D

3

Messi się przypomina, który jak się wkurzył to rozwalał rywali. :D

12

Nominalny stoper wrzucony na PO takie strzały daje :O

1

Kounde ale wsadził to nie mam pytań.

1

Pena TOP interwencja

0

@partymaker Dokładnie. Tylko ten Gerard Martin odstaje.

1

Piłka chodzi jak po sznurku. Pięknie się ogląda ten mecz.

0

@BorzyKrzys Aha, czyli ładnie interweniował Szczęsny przy kartce?

0

Yamal kozak. Kounde forma potwór ostatnio.

0

@Hindus Lewandowski nie strzelił z 1,5 metra np w tym sezonie. O Leganes nie wspomnę.

0

@BorzyKrzys Szczęsny ma i wyleciał z czerwem w głupi sposób xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?