AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro dla ciebie pewnie dużo. 2 płcie i ileś chorób psychicznych
0
@MaŁolat Wróci Alex Valle z Celticu.
0
@Mitch_Atleta Masz tam odpowiedź, moje zdanie już znasz xd
0
@KamQiX Słaby nie. Przehajpowany, przepłacony tak
0
@Mitch_Atleta Wyjątek potwierdzający regułę, po co mam odpowiadać na jeden filmik. Wiadomo, że jakieś gole strzelił zza pola karnego jak mu zeszło. Jednak to miało być w przyśmiewczy sposób określenie, że Lewy najczęściej strzela z pola karnego i tyle, a karny to rzeczywiście daleki dystans od bramki dla Lewego, bo sporą część jego bramek jest z 5 metrów na pustaka xd
Bolą cię widzę fakty o twoim bożku xd
0
@Mitch_Atleta Z lepszymi osiągnięciami? Ronaldo- 5 ZP, Mistrzostwo Europy kilka ZB. Suarez, Benzema 5x LM, ZP. Nazario, David Villa- LM, ME, MŚ.
Każdy ma większe osiągnięcia od Disneya. Do tego Mbappe, który ma MŚ i ME. Haaland, który ma dopiero 25 lat już ma LM i ZB, a pewnie jeszcze jakieś ZP wpadną więc też wciągnie go lekko.
0
@FanBarcYxD Gdzie napisałem kłamco, że Braithwaite jest lepszy? Kane jest lepszy, Luisito to już wgl.
0
@Stinger_ Tak z bardzo trudnych jak rzut karny, czy na pustą.
0
@Danny Gaucho Dla Lewego rzut karny to gol z dystansu xd
0
@Mitch_Atleta Szczególnie jak strzelił z połowy boiska to dołożył nogę. To nie Lewandowski, który najdalszego gola zdobywa z karnego.
0
@Stinger_ Kane potrafi rozgrywać, nie jest dobijakiem, bez techniki.
0
@Stinger_ Kane jest lepszym piłkarzem, bo nie musi dostać patelni żeby coś w meczu zrobić.
0
Komentarz usunięty
0
@Bartula masakra tak się spłakać o wcześniejsze zakończenie meczu xD Bierz widły w dłoń i leć pod dom tego sędziego.
1
@Bartula Co ma jedno do drugiego? Ten mecz był wygrany więc po co męczyć piłkarzy i ryzykować ewentualne kontuzje? Piłkarze i tak mają mocno napięty terminarz.
2
@Matheu12 Bo wygrał z Szczęsnym - dlatego. Przez to jest wrogiem narodu polskiego!
2
@Bartula Dokładnie. Mógł przedłużyć, żeby ktoś kontuzji dostał w wygranym meczu.
1
Flick czyta La Ramblę i chciał się przypodobać z tym Torre ;)
0
Żul jak profesor.
1
Brawo Ferran :D
3
Messi się przypomina, który jak się wkurzył to rozwalał rywali. :D
12
Nominalny stoper wrzucony na PO takie strzały daje :O
1
Kounde ale wsadził to nie mam pytań.
1
Pena TOP interwencja
0
@partymaker Dokładnie. Tylko ten Gerard Martin odstaje.
1
Piłka chodzi jak po sznurku. Pięknie się ogląda ten mecz.
0
@BorzyKrzys Aha, czyli ładnie interweniował Szczęsny przy kartce?
0
Yamal kozak. Kounde forma potwór ostatnio.
0
@Hindus Lewandowski nie strzelił z 1,5 metra np w tym sezonie. O Leganes nie wspomnę.
0
@BorzyKrzys Szczęsny ma i wyleciał z czerwem w głupi sposób xd