AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Standard.
0
@Luciferrrro To niech weźmie piłkę, kiwnie kilku rywali i strzeli bramkę.
0
@marcin62 Aha, czyli jednak Lewy gra dobrze.
1
Myślicie, że w drugiej połowie Flick wpuści w końcu Lewandowskiego na boisko? ;)
0
Ktoś wie co oznaczają te zielone opaski?
1
Yamalessi zaczyna taniec.
0
@Katalończyk 99 pewnie jeden z tych znaków oznacza "drewno" xD
0
@takisobiektos O kim mowa?
0
@AxelF My już sobie strzelamy z łuku od około dwudziestu lat wybierając na zmianę popis. Amerykanie przejrzeli na oczy będąc już przy krawędzi. Francuzi np. do tej przepaści wskoczyli swoimi wyborami.
Co do trans, to możesz uważać, że osoby które czują się tym kim nie są nie mają problemu tylko wtedy trzeba wypuścić Napoleonów i innych Armstrongów z psychiatryka. Ci "tolerancyjni" transi sami nie tolerują płci, którą mają.
0
@Sulimo No ja nie tańczę na tik toku mając 36 lat co jest żenujące.
0
@Kinginiesta Lewy jest cringowy także nic dziwnego.
2
@Joe_Pesci Kojarzę, że jakieś 40%
0
@GigiAmoroso To tylko pokazuje jak denna jest ta liga xd
0
Komentarz usunięty
0
@Bykunn My za to z wspaniałym zielonym ładem mamy najdroższy prąd w Europie. Masło kosztuje 12 zł. :)
1
@Piotr777 Do pokoju bez klamek. Mam nadzieję, że u nas nie wygra tęczowy.
2
@MesQueUnClub96 Nie mówię, a stwierdzam fakt. Namiestnik skrupulatnie podkopuje nasze interesy, żeby tylko Niemcy nie straciły.
1
@MesQueUnClub96 No nie możemy, bo weszliśmy w to bagno. Jednak uważasz to za coś ok? xd W USA przynajmniej obywatele będą mieli czym jeździć, a u nas tylko elita, którą stać będzie na elektryka czy auto premium. Co ma PiS do kryzysu Niemiec, rychłej sprzedaży Wolfkswagena i pogarszającej się ogólnie w Europie sytuacji?
1
@AxelF No tak, bo jak USA przestałoby korzystać z węgla itd. to przecież Chiny, Rosja też przestaną specjalnie dla nich.
2
@MesQueUnClub96 Przepaść to by była w logice, gdyby wygrała komunistka Harris. Poza tym podatki lewicowe wcale nie uderzają w portfele. Zobacz jak fajnie w Polsce rozwija się biznes z drogim jak 150 prądem, normami emisji spalin itp. Zobacz jak ukochana ojczyzna Tuska rozwija się, że masowo zwalniają ludzi xd
1
@Kgorecki2500 No nwm ja tam zawsze chciałem zobaczyć Barcelonę, mecz Barcelony na żywo. W te 4 dni dużo można zwiedzić, zobaczyć i posmakować jedzenia. Ja tam jestem zadowolony, a sama Barcelona mnie "zauroczyła".
0
@FcPortoFan1999 No tak może być. Musiał by mocno odpalić, żeby nie doszło do takiego scenariusza, a szkoda, bo fajnie się zapowiadał.
1
@wyrek Nie ma podatku ETS ,nie ma prądu, bo nie można tworzyć taniej energii, to nie dobre jest xD
2
@MesQueUnClub96 No Amerykanie obudzili się metr przed przepaścią.
2
@Bykunn Tak. Na pewno zabraknie im prądu jak zwiększą wydobycie między innymi paliw kopalnych.
0
@Kgorecki2500 5-6 k dla dwóch osób z miejscami na stadionie blisko murawy i ogólnie na 4 dni. To nie jest "milionowy" koszt.
2
@PatrykBarca Zamiast iść do Marsylii, gdzie mógłby realnie walczyć o skład, lub nawet z miejsca wejść do podstawy xd
18
@MesQueUnClub96 Czyli wraca normalność. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
0
@Odcinkowy Już tam coś UE o odwołaniu zielonego ładu przebąkuje. Jednak zaczęli cisnąć mocno z cyfrowymi walutami.
55
@tomek8756 No i bardzo dobrze. Wróciła normalność. Amerykanie zauważyli w jaką odklejoną stronę zmierza ich kraj i zareagowali w dobitny sposób.