AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Życzymy mu transferu do Barcelony ;)
0
@MesQueUnClub96 To, że lepiej zremisować w takim stylu, niż zremisować po męczeniu buły. Wiadomo, że najlepiej byłoby wygrać, ale się nie udało i tyle. Sprawa otwarta-mamy mecz rewanżowy.
1
@FCB24 Kibicujesz od 2020?
0
@MesQueUnClub96 Wolisz taki remis, czy remis po grze z autobusem i męczenie buły cały mecz?
1
@Encore jak dla mnie pierwsza bramka na krótki słupek. Mógł się zdecydowanie lepiej zachować.
0
@Rupert_Haubica najlepsza 9 tka wszechczasów hahaha przy niej nawet nie stał.
0
@PepGuardiola1971 jakby były 2 karne to może.
2
@cymanski15 Karnych nie było jeszcze xd
0
@Pnog37 Dziadek, to by do żadnej z tych piłek nie wyszedł.
2
Jakie szczęście, że gra jakiś placek, a nie Oblak.
0
3 mamy to! Nasi ŚO tryb ofensywny :D
1
Super mamy to!!!! Co za mecz haha
0
Brawo Kounde, brawo Pedri. Jedziemy
2
Alvarez forma potwór.
0
@clyde elektorat Hołowni, który chciał wdeptać putina w ziemię xD
1
@Pedri16Future Może też na słabszych rywali zagrać za Szczęsnego na bramce.
0
@Criss18Barca Chłop się wkurzył na swój brak asertywności xD
1
@Katalończyk 99 W Lens grał.
0
@michal26 xd może mieć 99 lat, to nie zmieni tego, że widać jego starość i klub, który aspiruje do wygrywania LM nie może takim piłkarzem wychodzić na najważniejsze mecze.
0
@michal26 Hahaha proszę cię. Strzela z karnych, lub jak już ma patelnie. Poza tym nie wnosi kompletnie nic. Nie kiwnie rywala, nie wygra pojedynku biegowego, nie pressuje, nie ma podań na najwyższym poziomie, za to przyjmuje na kilka metrów.
0
@michal26 Mówimy o chłopie, który przegrał z Ukraińcem o króla strzelców, a w poprzednim sezonie miał 19 bramek w La Liga, czyli tyle ile pomocnik w realu. Gość wygląda jak ciało obce w tej drużynie, a gra tu już 3 lata xd
0
@FCB24 On tak gra większość kariery, różnica taka, że te podania na 5 m dostawał w Baya i u nas. Teraz również je ma i nawet ich nie strzela czasami xd
0
@mekston mecz z Benficą to akurat antyreklama Szczęsnego xd Dla mnie po prostu odstawienie Peni z dnia na dzień było nie fair tym bardziej, że Wojtek nie pokazywał wielkiej pewności- tyle i aż tyle.
0
@mekston W końcu Szczęsny gra dobrze i o to chodziło. Początkowo nie dawał argumentów za, a wręcz przeciwko- masa błędów, no ale już jest lepiej.
1
@goldmetaxa A tam słabo, po prostu karnego nie było, tak byłby mvp xD
1
@Cvzx Zima a ty udaru od słońca dostałeś? xD
0
@Krzysztof1987 pierwszy od końca, nie ma ZP i jest to największa sprawiedliwość, bo była by to hańba dla tej nagrody.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie jak powiedziałeś gruba to spie...
0
@Krzysztof1987 Faktów to ty nie akceptujesz. Gość bez dryblingu, umiejętności rozgrywania, techniki nie może być najlepszy na świecie. To tak jakbyś powiedział, że samochód bez drzwi, przedniej szyby i foteli jest świetny, bo w miarę szybko jeździ. No nie.