AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ali3gator Lewy jest lepszy od ferrana... ZP mu daj za to ;)
1
@norbi77 Lewandyzm to straszna choroba, na którą choruje tutaj sporo osób niestety.
1
@Tarins Czyli standard wszyscy winni, tylko nie Lewy :] Ahh lewandyzm to straszna choroba.
0
@partymaker E tam jeszcze strzeli 30 goli i pobije rekord Messiego.
0
@filipo2002 Spokojnie, biologicznie ma 25 lat więc za 2-3 lata wejdzie w idealny wiek dla piłkarza.
2
@Tarins Masz rację. Lewy pięknie uderzył, należy się pochwała xd
0
@Katalończyk 99 Mam nadzieję, że Al hilal.
1
Alvarez to jest kot totalny.
1
Lewandowski do Warszawy posłał piłkę xd
0
@FCB24 już od 2,5 roku xd
4
Mi by było wstyd tak upaść przy tylu kamerach.
0
@Luciano99 nie mówimy o starym, drewnianym krześle.
5
@pt9 Fotel za 5 k to chyba z dołączonym samochodem xd
0
@Dari0G Wychodzi, że w samych butach nago, a przedwczoraj w spodenkach boso i bez góry ;)
0
@Bykunn No, a co oznacza?
5
@NeroTFP1 10 lat hahahahaha to jest jakiś żart przecież. Jakim cudem tak mało dostali?
0
@filipo2002 Dokładnie. I tak już od 3 sezonów.
1
@Kinginiesta Bogiem nie jest, jednak ma wpływy i sporo może, w porównaniu do Sikorskiego.
1
@Kinginiesta Gdzie to wyczytałeś? Napisałem o sprawczości, a tę Musk ma nieproporcjonalnie większą od Sikorskiego xd
0
@Dzejkob97 Genialny jesteś. Wiesz, że dzieci nawet 16 letnie nie mogą zdecydować o kupnie monsterka nie?
0
@lithotripter Powinno, a nie nakazywać. Coraz to więcej nakazów, zakazów itd.
0
@Sysia11 Później przefarbowałaś na niebiesko-białe?
7
@Commando A ludzie dalej zastanawiają się kto działa po myśli rosji :]
2
@AbelKabel Oraz najbogatszy człowiek świata, który coś znaczy w przeciwieństwie do małego człowieka.
1
@FcPortoFan1999 Wprost nikomu, bo to by wiązało się z mniejszym poparciem dla tego ugrupowania - Polacy raczej świadomie nie głosowali by na rusofilów.
0
@lithotripter Chcesz użyć prezerwatywy to używasz, nie chcesz to nie, ale licz się z konsekwencjami. Jeśli chodzi o kask to jestem ciekaw co za różnica czy urwie ci głowę z kaskiem czy bez. Wiadomo, że coś tam daje przy wypadkach z małą prędkością, ale znowu- chcesz używasz nie chcesz nie używasz jak dla mnie. Poza tym to kolega wyżej postawił tezę, że pierwszy wypadek bez fotelika=śmierć.
2
@FcPortoFan1999 Chociażby ten sędzia (rosyjski agent, który uciekł) dobitnie pokazuje, że mają tu swoich ludzi.
1
@Comentateiro No jak widać mu się udało, bo rządzi Peło. Także może być teraz szczęśliwy.
0
@Comentateiro Tak, bo otwarcie Putin będzie popierać jakąś partię. Zakładając, że chciałby sowich ludzi grałby w grę popierając partię, której najbardziej się obawia, bo wie, że jego poparcie bardziej szkodzi niż pomaga w Europie.
1
@marcin62 "Do pierwszego wypadku samochodowego"- czyli fotelik to 100% obrony przed śmiercią w wypadku. Ciekawa logika.