0

@Comentateiro Jesteś pewny? W pierwszej debacie kandydat, który znał pytania, był na swoim terenie przegrał, a teraz jak tchórz się nie stawił. To nawet beksa Hołownia przyszedł xd

0

@Kozinho. no lepszy socjalista niż lewica całkowita. Jakieś tam prawicowe zalążki ma Nawrocki. Liczę jednak, że w drugiej turze będzie Sławomir Mentzen.

0

@Kozinho. Dlatego jest druga tura, w której będzie zderzenie prawicy z lewicą

2

@Comentateiro jak się czujesz kolejny raz opluty przez swoją ukochaną partię i swojego tęczowego Rafała?

2

@MesQueUnClub96 Co Konfederacja chce dla kobiet? No może ochrona poporodowa, niższe podatki, bo zdziwię cię, ale kobiety również są obywatelami Polski i też je płacą. Również składają się na ZUS, z którego chcą emerytury, a który jest trupem. Tak mi się wydaje, że również chcą korzystać z dobrej służby zdrowia, a którą nie jest dziadowski NFZ. Ponadto również płacą za prąd więc zielony ład unijny również w nie uderza, pakt migracyjny jest bardziej niebezpieczny dla kobiet, bo to one są ofiarami gwałtów.

1

@Szmulek Wiesz, że pytanie ile jest płci było od internautów nie? Poza tym została zapowiedziana kolejna debata, na której jeszcze niewiadomo jakie będą pytania.

0

@BillyButcher hahaha pajacyk na usługach Tuska, który razem z nim rządzi mówi, że jest przeciwko Tuskowi.

0

@marcin62 mhm. Prędzej świnie zaczną latać xd

8

@tomek8756 xd i pewnie matka dostanie opiekę w razie rozwodu, bo ojciec nie poświęca uwagi dzieciom...

3

@turhiay Topka w debatach xd Proszę cię. Poniżanie drugiego rozmówcy, ciągłe sprowadzanie osób o odmiennym zdaniu do rusofila, który chce bronić dobre imię putina, lub do "konfederaty", który z automatu będzie przeciw to jest dobry poziom debaty?

1

Komentarz usunięty

0

@marcin62 jak się podoba ocena Lewusia? ;)

0

@arasz1819 Przypomnisz kto był prezydentem USA jak rosja zaatakowała Ukrainę?

0

@tadzik447 Boli, że prawdopodobnie przeszedłeś przez wszystkie etapy nauki, a nadal czytać nie potrafisz.

9

@Messiankaramessi Blokowanie marszów niepodległości, chodzenie na parady równości, wspieranie ostatniego pokolenia, teksty typu, że marzy o tym by być pierwszym prezydentem, który udzieli małżeństwa parze homo. Wspieranie nielegalnej imigracji-paktu migracyjnego (oczywiście nie teraz, bo teraz się nie opłaca), wspieranie zielonego ładu UE, wspieranie aborcji. To tak na szybko xd To, że jest chorągiewką, która zmienia zdanie jak nastroje społeczne zawieją to już inna sprawa. Poza tym jest pacynką Tuska.

0

@tadzik447 Jakim naczelnym hejterem Polaków? Weź się puknij w czoło i to tak mocno farmazonku.

0

@Azazel_Pazuzu wow, strzelił tyle goli co skrzydłowy jako napastnik. Wielkie osiągnięcie.

0

@QuQ Napisał, że "już trzeci sezon" siedzę w jaskini. Jak dla niego tyle goli co pomocnik realu oraz przegrany Pichichi z Ukraińcem z średniaka jest dobrym sezonem to nie mam pytań xd

0

@Kismeth xd w poprzednim sezonie ile miał goli w La Liga? Nieźle ci się czajnik zagotował xD

1

Komentarz usunięty

0

@kinderch No tak, wiadomo, że jeszcze awans nie jest przesądzony, jednak wygląda to optymistycznie.

1

@mekston Co poradzić, że madrycioki lubią Disneya?

0

Komentarz usunięty

1

@Torto Raczej Lewandzioki, po zeszłym sezonie ;)

1

Ciekawe jak fani realu się 3mają? ;)

0

@FCB24 Parę meczów widziałem, z Realem wyglądał ciekawie, w Ligue od kilku sezonów wygląda dobrze. Wydaje się, że pasowałby tu.

0

@Kubsoleon @Kasy Aktualnie Ferran ma formę i dlatego warto go sprzedać. Jest "na górce" więc można na nim zarobić. Wiemy również jak wygląda na swoim standardowym poziomie. David jest również bardziej mobilnym napastnikiem, świetnym motorycznie, wydaje się, że pasowałby do taktyki Flicka i jak wiemy Flicka wielu piłkarzy rozwija co też może sugerować, że u nas byłby lepszy. Dodatkowo tworzymy sporo szans jako zespół więc miałby tu idealne środowisko, a w papierach zarobimy co też jest aktualnie bardzo ważne w naszej sytuacji.

0

@PatrykBarca Czy niewiadoma? Zarabiamy hajs na Torresie i za darmo (wiadomo premie itp. jednak bez kwoty co jest ważne) mamy zawodnika na wysokim poziomie.

2

@PatrykBarca Jonathan David jest do wyjęcia za free, tak samo Lookman.

0

@tbas No tak, lepiej to olać i nigdy tego nie zmienić... Po prostu zmiana na plus i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?