0

Musimy go wgnieść w ziemię! XD

0

@Deathwing112 Ponoć coś takiego jest, chyba tak jak sumienie czy coś takiego.

1

@Comentateiro Nic dziwnego, że pisze to wyborca Księcia Polo xD

1

@July_6_BcN Może jest czysty, za słowa nic mu nie zrobią.

12

hahaha być ruskim agentem i się z tym nie kryć xD

1

@D10SLEO Brawo Stanowski, brawo Polacy.

3

"Unia chroni, unia radzi, unia nigdy cię nie zdradzi" xD

3

@clyde Dokładnie, 18 maja idziemy na Mentzena!

2

@kamiVeB Szkoda, że swojej głowy nie wyremontuje xD

1

@Comentateiro Kocha na zabój.

5

Braun 100% racji, kara śmierci dla zdrajców, szpiegów i największych zbrodniarzy.

1

@Gosciuu Idiotyczne jest stwierdzenie, że kobiety nie chcą rodzić dzieci, bo nie mogą ich zabić w razie czego xD

7

Hahahaha pilnować zegar xD

0

@kamiVeB Boi się.

1

@Kgorecki2500 i jeszcze go ora xD

0

@Gosciuu To miało pokazać sposób działania, a nie stricte sytuację xd

0

@AlphaNumeric Z większością. Kiedyś również nie było aborcji, a dzieci się rodziły. Zwykłe pitolenie.

3

@pluszek Wiadomo, jak chcesz zgasić pożar to dolewasz benzyny.

0

@AlphaNumeric xd Chyba kpisz.

0

@Getas Niech napije się Polskiego wina

11

Gizela Mengele haha, brawo Braun, nie dać zapomnieć o dzieciobójczyni!

8

Hahahahaha Stanowski to jest kot totalny.

0

@NeroTFP1 Tak jest ważny, że bez niego strzeliliśmy 10 goli w 3 meczach (Inter 3x2+ real 4), a w jednym z Interem grał i nic nie wniósł xd

0

@Stinger_ Co mnie obchodzi ile mają lat i gdzie w tym wieku grali? Suarez dużo wcześniej zaczął grę na wysokim poziomie, gdy Lewy jeszcze kopał w ekstraklasie więc se wsadź ten argument. Fakty są takie, że w Barcelonie (jak i ogólnie) Suarez był i jest lepszym napastnikiem od Disneya, który nie potrafi wygrać z jakimś Dovbykiem xd

0

@Stinger_ Suarez konkurował z Ronaldo i Messim w prime, Lewy konkurował z Ukraińcem za 8 mln. Różnica mała jest xD

5

@Pedri16Future Tralalero tralala.

0

@Zoker Brak zaskoczenia. To było wiadome, że jak wyjmiesz hamulec ręczny to "wóz" pojedzie lepiej.

0

@Stinger_ Boli? Na 3 lata w klubie "najlepszy napastnik" będzie mieć jedno Pichichi i to z liczbą goli najsłabszą od 22 lat (wtedy) xD

1

@Lanosss dokładnie

0

@bartekvisca "pchanie Ter Stegena na numer 1", ale ty wiesz, że Ter Stegen to był nasz numer 1, a Szczęsny przyszedł tu tylko dlatego, bo Niemiec miał kontuzję? Poza tym Ter Stegen to lepszy bramkarz, więc co to za "pchanie" skoro po prostu jest lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?