AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy go wgnieść w ziemię! XD
0
@Deathwing112 Ponoć coś takiego jest, chyba tak jak sumienie czy coś takiego.
1
@Comentateiro Nic dziwnego, że pisze to wyborca Księcia Polo xD
1
@July_6_BcN Może jest czysty, za słowa nic mu nie zrobią.
12
hahaha być ruskim agentem i się z tym nie kryć xD
1
@D10SLEO Brawo Stanowski, brawo Polacy.
3
"Unia chroni, unia radzi, unia nigdy cię nie zdradzi" xD
3
@clyde Dokładnie, 18 maja idziemy na Mentzena!
2
@kamiVeB Szkoda, że swojej głowy nie wyremontuje xD
1
@Comentateiro Kocha na zabój.
5
Braun 100% racji, kara śmierci dla zdrajców, szpiegów i największych zbrodniarzy.
1
@Gosciuu Idiotyczne jest stwierdzenie, że kobiety nie chcą rodzić dzieci, bo nie mogą ich zabić w razie czego xD
7
Hahahaha pilnować zegar xD
0
@kamiVeB Boi się.
1
@Kgorecki2500 i jeszcze go ora xD
0
@Gosciuu To miało pokazać sposób działania, a nie stricte sytuację xd
0
@AlphaNumeric Z większością. Kiedyś również nie było aborcji, a dzieci się rodziły. Zwykłe pitolenie.
3
@pluszek Wiadomo, jak chcesz zgasić pożar to dolewasz benzyny.
0
@AlphaNumeric xd Chyba kpisz.
0
@Getas Niech napije się Polskiego wina
11
Gizela Mengele haha, brawo Braun, nie dać zapomnieć o dzieciobójczyni!
8
Hahahahaha Stanowski to jest kot totalny.
0
@NeroTFP1 Tak jest ważny, że bez niego strzeliliśmy 10 goli w 3 meczach (Inter 3x2+ real 4), a w jednym z Interem grał i nic nie wniósł xd
0
@Stinger_ Co mnie obchodzi ile mają lat i gdzie w tym wieku grali? Suarez dużo wcześniej zaczął grę na wysokim poziomie, gdy Lewy jeszcze kopał w ekstraklasie więc se wsadź ten argument. Fakty są takie, że w Barcelonie (jak i ogólnie) Suarez był i jest lepszym napastnikiem od Disneya, który nie potrafi wygrać z jakimś Dovbykiem xd
0
@Stinger_ Suarez konkurował z Ronaldo i Messim w prime, Lewy konkurował z Ukraińcem za 8 mln. Różnica mała jest xD
5
@Pedri16Future Tralalero tralala.
0
@Zoker Brak zaskoczenia. To było wiadome, że jak wyjmiesz hamulec ręczny to "wóz" pojedzie lepiej.
0
@Stinger_ Boli? Na 3 lata w klubie "najlepszy napastnik" będzie mieć jedno Pichichi i to z liczbą goli najsłabszą od 22 lat (wtedy) xD
1
@Lanosss dokładnie
0
@bartekvisca "pchanie Ter Stegena na numer 1", ale ty wiesz, że Ter Stegen to był nasz numer 1, a Szczęsny przyszedł tu tylko dlatego, bo Niemiec miał kontuzję? Poza tym Ter Stegen to lepszy bramkarz, więc co to za "pchanie" skoro po prostu jest lepszy.