AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kazbychu Ładna manipulacja. Korwin nie mówił, że kobiety są głupie, tylko są średnio głupsze od mężczyzn o ileś pkt procentowych (praktycznie nikła różnica ale jest). Także skończ farmazonić.
0
@Prorokk PiS ich niewinnych posadził. @Murazor przecież ostatnio trafiły tam dwie kobiety związane z PiS w łańcuchach zespolonych, bo tak groźne były.
9
@Prorokk Bo tylko elita i fajne chłopaki oglądają świat zza krat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kubsoleon Ter Stegen.
0
@kazbychu Może Niemcy nam nie przerzucają migrantów przez granice? Wjeżdżające na teren Polski Niemieckie radiowozy to wymysł?
0
@kazbychu Ufaj sobie ile chcesz rudemu. Niemcy na naszej zachodniej granicy robią co chcą, nasz premier jedzie na Ukrainę z państwami, które będą chciały wysłać wojska na Ukrainę. Spełnił z 20 obietnic że 100 i to od ponad roku, a nie w 100 dni. Już nie wspomnę o szantażu unii w sprawie KPO, bo to już całkowicie pokazuje kto chce nam wybrać władzę i komu na rękę są rządy Tfuska.
1
@chosenone Ma prawo weta, poza tym może być tak, że wygrana Nawrockiego skruszy koalicję.
0
@norbi77 Jaka hipokryzja? Czemu za 2 lata ma wygrać PiS, skoro został odsunięty od władzy? To wina Konfederacji, PiSu i konserwatystów, że KO jest tragiczne i ma utrzymany rząd na trytytki?
2
@axegrinder Zobacz sobie jak wygląda zachód Europy, co sobie sprowadzili na głowę i czym teraz chcą się z nami podzielić. Zobacz czyj szef, a obecny premier jedzie na Ukrainę z państwami chętnymi na wysłanie wojsk do Ukrainy. Odpowiedz sobie co będzie lepsze dla naszego kraju.
0
@MesQueUnClub_87 Ale desperat to właśnie Hołownia.
1
@MessiForeverTheBest Czyli uważasz, że wspaniała, uśmiechnięta koalicja rządzi tak źle, że ludzie będą chcieli powrót tego złego PiSu? Niemożliwe, przecież przyszło "lepsze" xD
0
@Mixtape Jasne towarzyszu xD
0
@Mixtape No niestety twój Maciak nie miał szans.
0
@Commando Ładnie opakowany podnóżek PO, który pozwolił przejąć kontrolę nad państwem.
0
@konrad1661 PiS przez 8 nie narobił tyle co po narobi przy pełni władzy. Już chcą wojska na Ukrainę wysyłać, o swoim nielegalnym prokuratorze nie wspominając.
12
To teraz z przymusu i obowiązku na Nawrockiego w drugiej turze.
0
@MesQueUnClub96 raczej 4,8, nawet po rosyjsku mówili między sobą podczas debaty.
1
@JBgomeS Haha złoto.
1
Maciak 0,4~ procent rosyjskich agentów w Polsce xD
0
@kamiVeB Ja pójdę, druga tura nie dla bonjoura.
1
@Kamiloza91 No jak strzela czwartą czy piątą bramkę przy wyniku 4/5:0 to co to za kluczowość?
1
@barteq syndrom Luisito xD
3
@Kamiloza91 "Był kluczową postacią" ciekawe kiedy xd Cały czas jak go nie było to wygrywaliśmy, lub były też remisy.
1
@RomanGroza Powinniśmy, Vardy też późno odpalił, Raphinha tak samo.
1
@Bernard777 Zamiennik z największą pensją w lidze xD
0
@Roobo Głupoty gadasz, ja widzę prime Ronaldinho w jego grze.
1
@Faro Ja sądziłem.
2
@Faro Też mi się tak wydaje.
32
Austriak znów Żydów pokonał xD