1

@kazbychu Ładna manipulacja. Korwin nie mówił, że kobiety są głupie, tylko są średnio głupsze od mężczyzn o ileś pkt procentowych (praktycznie nikła różnica ale jest). Także skończ farmazonić.

0

@Prorokk PiS ich niewinnych posadził. @Murazor przecież ostatnio trafiły tam dwie kobiety związane z PiS w łańcuchach zespolonych, bo tak groźne były.

9

@Prorokk Bo tylko elita i fajne chłopaki oglądają świat zza krat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubsoleon Ter Stegen.

0

@kazbychu Może Niemcy nam nie przerzucają migrantów przez granice? Wjeżdżające na teren Polski Niemieckie radiowozy to wymysł?

0

@kazbychu Ufaj sobie ile chcesz rudemu. Niemcy na naszej zachodniej granicy robią co chcą, nasz premier jedzie na Ukrainę z państwami, które będą chciały wysłać wojska na Ukrainę. Spełnił z 20 obietnic że 100 i to od ponad roku, a nie w 100 dni. Już nie wspomnę o szantażu unii w sprawie KPO, bo to już całkowicie pokazuje kto chce nam wybrać władzę i komu na rękę są rządy Tfuska.

1

@chosenone Ma prawo weta, poza tym może być tak, że wygrana Nawrockiego skruszy koalicję.

0

@norbi77 Jaka hipokryzja? Czemu za 2 lata ma wygrać PiS, skoro został odsunięty od władzy? To wina Konfederacji, PiSu i konserwatystów, że KO jest tragiczne i ma utrzymany rząd na trytytki?

2

@axegrinder Zobacz sobie jak wygląda zachód Europy, co sobie sprowadzili na głowę i czym teraz chcą się z nami podzielić. Zobacz czyj szef, a obecny premier jedzie na Ukrainę z państwami chętnymi na wysłanie wojsk do Ukrainy. Odpowiedz sobie co będzie lepsze dla naszego kraju.

0

@MesQueUnClub_87 Ale desperat to właśnie Hołownia.

1

@MessiForeverTheBest Czyli uważasz, że wspaniała, uśmiechnięta koalicja rządzi tak źle, że ludzie będą chcieli powrót tego złego PiSu? Niemożliwe, przecież przyszło "lepsze" xD

0

@Mixtape Jasne towarzyszu xD

0

@Mixtape No niestety twój Maciak nie miał szans.

0

@Commando Ładnie opakowany podnóżek PO, który pozwolił przejąć kontrolę nad państwem.

0

@konrad1661 PiS przez 8 nie narobił tyle co po narobi przy pełni władzy. Już chcą wojska na Ukrainę wysyłać, o swoim nielegalnym prokuratorze nie wspominając.

12

To teraz z przymusu i obowiązku na Nawrockiego w drugiej turze.

0

@MesQueUnClub96 raczej 4,8, nawet po rosyjsku mówili między sobą podczas debaty.

1

@JBgomeS Haha złoto.

1

Maciak 0,4~ procent rosyjskich agentów w Polsce xD

0

@kamiVeB Ja pójdę, druga tura nie dla bonjoura.

1

@Kamiloza91 No jak strzela czwartą czy piątą bramkę przy wyniku 4/5:0 to co to za kluczowość?

1

@barteq syndrom Luisito xD

3

@Kamiloza91 "Był kluczową postacią" ciekawe kiedy xd Cały czas jak go nie było to wygrywaliśmy, lub były też remisy.

1

@RomanGroza Powinniśmy, Vardy też późno odpalił, Raphinha tak samo.

1

@Bernard777 Zamiennik z największą pensją w lidze xD

0

@Roobo Głupoty gadasz, ja widzę prime Ronaldinho w jego grze.

1

@Faro Ja sądziłem.

2

@Faro Też mi się tak wydaje.

32

Austriak znów Żydów pokonał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?