0

@mekston Oj tak. Ronaldo spartolił tysiąc przewrotek, mu siadła i już, że to potrafi itp. xd

0

@norbi77 Teraz mieliśmy Szczęsnego i wygraliśmy LM?

0

@Murazor hahaha weź leki w takim razie. To wyżej wymienieni to też nie za mocne legendy, bo grali ze sobą czyli innymi mocnymi xd Mówisz językiem fanów Ronaldo "Bez Xaviego i Iniesty Messi taki dobry nie będzie".Coś w tym stylu xd

0

@Murazor ośmieszeniem jest stawianie takiego kogoś obok np. Iniesty, Xaviego, Messiego czy Suareza.

0

@jaras121 Twoje zdanie mi lata koło pewnej części ciała. Nic więcej xd

0

@Murazor hahahaha legenda Barcelony. Trzymajcie mnie xD

0

@Stinger_ A to napastnik jest tylko od bramek? Alvarez po prostu jest lepszym piłkarzem. Strzelił mniej, ale lepiej wygląda na boisku, a nie jak połamaniec. W naszej ekipie mógłby rozwinąć skrzydła.

1

@Stinger_ Gdzie napisałem, że wybity wynik Alvareza? Sezon temu Lewandowski miał 19 bramek i też wszyscy pisali, że spoko wynik. Odnośnie Lewego ludzie pisali, że jest gwarantem 30 goli w samej lidze z a jakoś ani razu tego nie zrobił.

2

@Popitek12 Marco Reus

1

@Stinger_ Ja o kozie ty o wozie. Chodziło o gole w lidze, a ty o ogólne xd

1

@Roobo Nie mów, że byś nie chciał :D

0

@esem91 Musi tak mówić

1

@Luciano99 Wziąłeś już leki, przez co wróciłeś do rzeczywistości, czy dalej masz urojone uniwersum?

0

@Luciano99 Napisał ziomek co sobie uroił jakąś historyjkę o wulkanizacji i cały swój wizerunek buduje jako La Ramblowego klauna xd

2

@Stinger_ Nie ja wymagam. Czytałem na tym forum jak do nas przychodził, że to jest gwarant 30 goli w samej lidze. Pisałem, że nie, a jednak ludzie cisnęli mnie, że tak. Na razie wychodzi na moje.

1

@daniel32778 Niech strzeli chociaż raz te 30 w lidze, bo już od 3 lat nie umie, Mbappe starczył 1 sezon.

1

@Stinger_ Alvarez poza bramkami daje sporo innych elementów. To nie jest klasyczny dobijak jak Disney.

1

@Stinger_ Porównaj sobie ilość sytuacji jakie miał Alvarez i Lewandowski. Ilość strzałów itp. Aktualnie Alvarez jest lepszym piłkarzem, a to, że Lewandowski w cienkiej bundeslidze miał dobre staty nie ma wpływu na to co jest obecnie.

2

@NeroTFP1 A do tego Pichichi wygrany z najsłabszym wynikiem od 22 lat, w następnym sezonie miał mniej goli niż Ukrainiec za 8 mln z Girony i tyle samo co pomocnik realu. Nawet w swoim najlepszym sezonie pod tym względem przegrał z Mbappe, który dopiero przyszedł xD
Za to zarabia najwięcej w lidze, ale przynajmniej nie pressuje. Niech robi wypad, żebyśmy w końcu mieli napastnika, który nie wygląda jak ciało obce i będzie git.
Jak przychodził to miał być gwarancją przynajmniej 30 goli w lidze... Ani razu tego nie dokonał xD

7

@Comentateiro W końcu przejrzeli na oczy. Jeszcze tylko rok z dziadkiem.

1

@Krzeczo Alvarez, Gyokeres, Isak. Nie jest to proste xd

1

1

@Hasszz 10 i piłkę do siatkówki xd Ty chyba się zatrzymałeś w czasach Ronaldinho z tymi cenami.

3

@prokofiew Jak dla mnie super, jeszcze dowaliliśmy im :)

3

@Alex1995 Dokładnie. Lepiej zbudować od nowa niż "nakładać szpachlę"

0

@partymaker Messi został?

0

@evus Racja. Mój błąd.

2

@VeB 1899 Grimaldo i Nico i mamy okienko na 10.

0

@Eto'o9 R10 Figo dał się zrobić jak dziecko przez Pereza. Rzeczywiście myślał, że nigdy do realu nie pójdzie, ale zmusiła go do tego umowa, a raczej drobny druk, przez który musiałby płacić ogromną karę za zerwanie umowy. Niemniej jest to największy zdrajca w historii footballu.

0

@Kilotopy Jak odejdzie Mats to z 1, a tak to od Peni albo Szczęsnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?