AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart Napisałeś o "Brystolu" nie o PL.
4
@fart Bellingham przykładem, Gallagher i Trippier również xd
Piłkarski mit o tyle.
3
Messi-Alba dalej to działa doskonale :D
2
Messi to jest kot totalny. Jeszcze do Alby jak za najlepszych czasów Blaugrany :D
2
Ten bramkarz Interu Miami to totalny placek jest xd
0
@Gaucho Ale to by była historia, jakby Hansi z niego zrobił potwora i go wykupimy po sezonie.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Wiesz, że to nie wina Laporty, tylko dalsze echo Bartomeu?
3
@Criss18Barca zło nigdy nie śpi ;)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 No nie powiedziałbym. Dembele doprowadził PSG do finału LM, nas Yamal nie. W samej Barcy jest jeszcze Raphinha, który również był bardzo decydujący. Patrząc obiektywnie Ousmane zasłużył najbardziej. Choć oczywiście chciałbym Yamala lub Raphe, ale młody ma jeszcze czas i jak dalej będzie się rozwijać i tak grać to na pewno ją wygra w przyszłości.
0
@Bernard777 Jak Yamal wygra to to będzie kompromitacja. Jest świetny, ale Dembele forma mutant i do tego pełno trofeów. Obiektywnie to on zasłużył na ZP, ewentualnie Vitinha
1
@JohnKennedy Korea Południowa, USA, Brazylia.
0
@Eklerek Miałem to napisać xD
0
@escarabajo Może mu się pomyliło, bo Chihuahua jest przez "Ch" ;)
2
Myślicie, że ktoś zauważył ten film o powrocie na Camp Nou, czy jednak mają refleks i udało się niepostrzeżenie go wstawić i zdjąć? ;)
0
@Karol145 To zależy. Jak Unia dalej będzie szła w kierunku "super państwa" i będzie nam narzucać coraz to bardziej odklejone normy itp. to będzie trzeba to rozważyć. Lepiej jednak byłoby żeby Unia wróciła do korzeni, żeby była taką do jakiej przystąpiliśmy.
7
Prawidłowo względem Unii haha
https://zapodaj.net/plik-YbPzpIeawe
0
@Comentateiro Nic dziwnego, skoro wiadomo komu głosujesz, że wspierasz Niemca :]
0
@MesQueUnClub_87 @clyde lubi tą serię.
0
@cracker No, mocny kandydat nie powiem.
0
@Kengo Nabijanie na pal powolne.
10
@Sulimo Nigdy nie zagłosowałbym na Tuska. Choćby płacili. Nie potrafiłbym spojrzeć w lustro później.
0
@pax To nie było porównanie tylko pokazanie, że można ułaskawić o wiele gorsze jednostki. Redaktor, a nie potrafi czytać ze zrozumieniem, coś niebywałego.
0
@tbas Może chodzić, ja odniosłem się do tego, że Duda z prawa ułaskawienia nie korzystał jakoś bardzo nadmiernie względem wcześniejszych prezydentów, Trzasku jednak nikogo nie ułaskawił przez 2 h rządów :D
1
@fart Też tak uważam, dlatego się skusiłem. Co do takiej to aktualnie nwm po jakich cenach stoją 5-tki więc ciężko określić czy jest to dobra oferta.
0
@tbas Ilość pokazuje, kto bardziej korzysta z tego. Komorowski miał 2 x więcej niż Duda, a rządził 5 lat krócej. Jakich ludzi ulaskawili to trzebaby było sprowadzić. To, że piszesz iż Duda ułaskawił 3 polityków co zmienia skoro Komorowski mógł ułaskawić np. 3 pedofilów?
2
@fart Ja z rok temu kupiłem ps5 bez napędu (nie jest mi potrzebny)+ dysk SSD 1 TB za 2100 około, także mam slim bez napędu z 2 TB pamięci.
0
@norbi77 Dokładnie, napisałem wyżej. Duda drugich Hitlerów ułaskawił samych, a Komorowski Gandhich, którzy byli niewinni.
4
@Karol145 Tak wiem Komorowski tylko niewinnych, mężów stanu ułaskawił, a ten zły Duda największych złoczyńców w historii świata.
1
@Karol145 hahaha sprawdź, a nie farmazonisz.
9
@Rifek Powrót do ZSRR xd Niech sobie każdy spojrzy ilu ułaskawił Duda, a ilu Komorowski na przykład xd