0

@fart Napisałeś o "Brystolu" nie o PL.

4

@fart Bellingham przykładem, Gallagher i Trippier również xd
Piłkarski mit o tyle.

3

Messi-Alba dalej to działa doskonale :D

2

Messi to jest kot totalny. Jeszcze do Alby jak za najlepszych czasów Blaugrany :D

2

Ten bramkarz Interu Miami to totalny placek jest xd

0

@Gaucho Ale to by była historia, jakby Hansi z niego zrobił potwora i go wykupimy po sezonie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Wiesz, że to nie wina Laporty, tylko dalsze echo Bartomeu?

3

@Criss18Barca zło nigdy nie śpi ;)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 No nie powiedziałbym. Dembele doprowadził PSG do finału LM, nas Yamal nie. W samej Barcy jest jeszcze Raphinha, który również był bardzo decydujący. Patrząc obiektywnie Ousmane zasłużył najbardziej. Choć oczywiście chciałbym Yamala lub Raphe, ale młody ma jeszcze czas i jak dalej będzie się rozwijać i tak grać to na pewno ją wygra w przyszłości.

0

@Bernard777 Jak Yamal wygra to to będzie kompromitacja. Jest świetny, ale Dembele forma mutant i do tego pełno trofeów. Obiektywnie to on zasłużył na ZP, ewentualnie Vitinha

1

@JohnKennedy Korea Południowa, USA, Brazylia.

0

@Eklerek Miałem to napisać xD

0

@escarabajo Może mu się pomyliło, bo Chihuahua jest przez "Ch" ;)

2

Myślicie, że ktoś zauważył ten film o powrocie na Camp Nou, czy jednak mają refleks i udało się niepostrzeżenie go wstawić i zdjąć? ;)

0

@Karol145 To zależy. Jak Unia dalej będzie szła w kierunku "super państwa" i będzie nam narzucać coraz to bardziej odklejone normy itp. to będzie trzeba to rozważyć. Lepiej jednak byłoby żeby Unia wróciła do korzeni, żeby była taką do jakiej przystąpiliśmy.

7

Prawidłowo względem Unii haha
https://zapodaj.net/plik-YbPzpIeawe

0

@Comentateiro Nic dziwnego, skoro wiadomo komu głosujesz, że wspierasz Niemca :]

0

@MesQueUnClub_87 @clyde lubi tą serię.

0

@cracker No, mocny kandydat nie powiem.

0

@Kengo Nabijanie na pal powolne.

10

@Sulimo Nigdy nie zagłosowałbym na Tuska. Choćby płacili. Nie potrafiłbym spojrzeć w lustro później.

0

@pax To nie było porównanie tylko pokazanie, że można ułaskawić o wiele gorsze jednostki. Redaktor, a nie potrafi czytać ze zrozumieniem, coś niebywałego.

0

@tbas Może chodzić, ja odniosłem się do tego, że Duda z prawa ułaskawienia nie korzystał jakoś bardzo nadmiernie względem wcześniejszych prezydentów, Trzasku jednak nikogo nie ułaskawił przez 2 h rządów :D

1

@fart Też tak uważam, dlatego się skusiłem. Co do takiej to aktualnie nwm po jakich cenach stoją 5-tki więc ciężko określić czy jest to dobra oferta.

0

@tbas Ilość pokazuje, kto bardziej korzysta z tego. Komorowski miał 2 x więcej niż Duda, a rządził 5 lat krócej. Jakich ludzi ulaskawili to trzebaby było sprowadzić. To, że piszesz iż Duda ułaskawił 3 polityków co zmienia skoro Komorowski mógł ułaskawić np. 3 pedofilów?

2

@fart Ja z rok temu kupiłem ps5 bez napędu (nie jest mi potrzebny)+ dysk SSD 1 TB za 2100 około, także mam slim bez napędu z 2 TB pamięci.

0

@norbi77 Dokładnie, napisałem wyżej. Duda drugich Hitlerów ułaskawił samych, a Komorowski Gandhich, którzy byli niewinni.

4

@Karol145 Tak wiem Komorowski tylko niewinnych, mężów stanu ułaskawił, a ten zły Duda największych złoczyńców w historii świata.

1

@Karol145 hahaha sprawdź, a nie farmazonisz.

9

@Rifek Powrót do ZSRR xd Niech sobie każdy spojrzy ilu ułaskawił Duda, a ilu Komorowski na przykład xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?