0

@Cygan BRC Kobieta jest atencyjna? No niemożliwe...

0

@Stinger_ Gdzie napisałem, że mają grać? Napisałem, że trzeba mieć szacunek do legend i tyle. Pokaż mi gdzie wyzywam Lewandowskiego.

0

Ile ten Liverpool hajsu w tym okienku wyda :O Na samych napastników będzie ponad 200, a jeszcze Wirtz za 125, Kerkez za 46 i Frimpong za 40.

0

@Stinger_ Śmieszne jest po prostu wypychanie z klubu legendy, która dała nam tyle radości. Lewy to jest najemnik, który przyszedł tu sobie dorobić do emerytury i pograć w ciepłym kraju.

0

@Who_you_mam Klubu, ale powinno się szanować legendy. Zresztą tu ludzie Messiego wyzywali więc na co ja liczę xd

0

@draxidox e tam. Pet na bramce, wszystkie strzały w niego szły :]

0

@Comentateiro Choupo-Motting kiedyś z linii nie trafił xD

0

@clyde hahaha chyba cię straszy. Gość wygrał nam sezon w pojedynkę, z nim w składzie wygraliśmy LM, a z Disneyem nawet w LE dostaliśmy od śmiesznego United.

0

@Stinger_ hahaha wyzywania. Człowieku weź rozpęd. Poza tym porównaj co dał nam Mats, a co Disney i skończ pisać głupoty.

0

@clyde Szacunek do kapitana i legendy oraz zasłużonego bramkarza na poziomie realu madryt. Brawo. Jeszcze go kretem nazwij jak Mourinho Casillasa xD

0

@Recha_0684 No to masz recykling. Można oddawać. Zmuszanie pod płaszczykiem kaucji to żart i tyle.

0

@Recha_0684 To producent chce sprzedać wodę. Sprzedaje ją w plastiku to niech nie wymaga, że za ten plastik ktoś będzie dodatkowo dopłacać. Nwm jak można dać się tak zniewolić i jeszcze pisać, że to jest spoko xd

0

@Recha_0684 xd masakra. Ktoś ma inne zdanie co do nakładania dodatkowych opłat dla ludzi i nagle trzeba obrażać.

0

@Recha_0684 Mhm dowalanie ceny za kawałek plastiku, żeby cię zmuszać do składowania i oddawania, bo w innym wypadku będzie stratny. Jak ty nie widzisz w tym patologii to nie mam pytań. Żabę trzeba gotować powoli, że nawet nie zauważy jak się ugotuje, jak ją wrzucisz do wrzątku to wyskoczy. Kaucje, później podatki, a najlepiej kary i mandaty co nie ;)

0

@Recha_0684 Kaucja, która zmusza cię do składowania śmieci, bo będzie ci szkoda wyrzucić. Chcesz to sobie składuj i noś puste butelki żeby odzyskać swoje pieniądze xd

0

@July_6_BcN Wyszło szydło z worka. Trzeba spełnić obywatelski obowiązek i zgłosić to do organów ścigania La rambli.

1

@MesQueUnClub_87 Może za tlen w restauracji również, bo mają roślinki, które go wytwarzają, a jak wiemy trzeba je podlewać.

0

@Recha_0684 Nie interesuje mnie co jest w Niemczech. Mało mamy podatków i opłat, żeby jeszcze kaucje nakładać xd?

0

@lucas/catalan A one się już nie rozleciało jak kładka Trzaska na trytkach? Inne świetne inwestycje- kibel o wartości dwóch mieszkań za 650.000 xD

5

@lucas/catalan W tej Warszawie, w której Trzasku postawił szpetnego kloca w centrum? XD

3

@tomek8756 "w każdym bądź razie", albo bynajmniej jako przynajmniej xD

0

@tbas Dlatego od jednych i drugich trzeba trzymać się z daleka i nie wierzyć im, że chcą dobrze w stosunku do naszego kraju.

0

@arasz1819 haha porównywać czasy odległe do czasów, które pamiętają nasi dziadkowie, żeby umniejszyć zbrodniom dokonanym przez ukochanych fuhrerów.

0

@arasz1819 A pamiętasz Niemców w 1939 czy też ich nie było? Zapomniałem to byli naziści, nie Niemcy :]

0

@Recha_0684 Pewnie najlepiej wszystko opodatkować i dowalić kaucję xd

0

@ranger3120 23/24 potwór nie człowiek xd

0

@Rifek Laporta jest, a to on jest prezesem, więc nad każdą transakcją jest on. Podczas swojej pierwszej kadencji również zbudował wilki zespół także śmieszne jest ciśnięcie po nim, bo sytuacja była dramatyczna, ale z tego wychodzimy.

2

@manero "Chłopcy od Laporty"- tego Laporty, który sprowadził Raphinhe na przykład?

3

@JohnKennedy Cuadrado.

1

@macio_944 Dobrze, że był tam wcześniej niż piłka kopnięta przez Ramosa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?