0

@MirusAmisz To sobie daj, faktom nie zaprzeczysz, że przegrał Pichichi najpierw z Dovbykiem xD, a później z Mbappe, którego każdy wyśmiewał na początku sezonu.

0

@kulek22 Weź. Ich sędziowie pchają od połowy ich historii, a te pachołki płaczą, że karnego po symulce japencjusza nie dostali.

3

@Laminedependencia Omamić to ciebie łatwo. Nieważne w co wierzymy. Ma kontrakt ważny i trzeba było z nim porozmawiać itp. A nie robić podchody i udawać przed samym Markiem, że jest ok, a w mediach na niego pluć i wylewać n niego pomyje. To co robi Laporta i Deco w kwestii odejść i traktowania legend jest na poziomie realu, z którego się śmialiśmy. Zresztą o czym my mówimy, oni nie potrafili Messiemu zrobić pożegnania. Messiemu, który przez naście lat świadczył o potężnej Blaugranie, najlepszemu piłkarzowi w historii.

9

@norbi77 Bo grał tu jedenaście lat, a został potraktowany jakby był pierwszym lepszym Lengletem. Uważasz, że Laporta i Deco w tej sytuacji zachowali się świetnie?

0

@TaughtMule Ale atak, mam nadzieję, że Wojtek się po tym zebrał, bo uwaga Ter Stegen powiedział prawdę. Aktualnie Wojtek i Joan Garcia nie mogą zagrać w oficjalnym meczu La Liga, w tamtym czasie też tak było, bo Garcia był w espanyolu, a Szczęsnemu kończył się kontrakt.

0

@lajcior jak mu wezmą to też się obrazi i powie, że nie gra do zmiany trenera?

0

@MirusAmisz Taka wybiórczość jest śmieszna. W takim razie Vitor Roque robił chore liczby, bo biorąc pod uwagę młodziutki wiek i to, że trafił do Barcy, a potem Betisu ze słabej ligi też wpływa na osąd :] Takiego farmazona właśnie stworzyłeś. Liczby są obiektywne dla każdego, jak ma 37 lat i robi liczby dobre dla 37 latka, a nie ogólnie ligowo to niech idzie do Arabii. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Chore liczby robił Messi, no ale to Bóg więc się nie liczy. No to masz jeszcze ronaldo i Luisito, który w jednym sezonie miał 40 bramek w La Liga czyli tyle ile Lewy w dwa sezony praktycznie i tyle ile Lewy we wszystkich rozgrywkach sezon temu xd

0

@MirusAmisz "Gole w chorej liczbie", tak są chore te liczby, że przez ostatnie dwa sezony nie wygrał Pichichi, a 3 lata temu jak je wygrał to z najsłabszym wynikiem od 22 lat. Chore liczby to robił Messi, który ustanowił rekord 50 goli i strzelił ponad 90 goli w rok. To są chore liczby, a nie 23, 19 i 27 bramek w La Liga przez 3 sezony xd Co do drewna, to nie ma bardziej drewnianego piłkarza w kadrze od Lewego, więc do niego to jest zarzut, bo jako jedyny przyjmuje piłkę na więcej niż 3 metry, a obywatelstwo nie ma tu znaczenia.

0

@JohnKennedy w momencie pisania scenariusza ;) badum tsss

14

@macio_944 a nie jakiś srebrny basen szpitalny niespełniający norm hałasu :D

1

@NeroTFP1 Dziwne, że niemiecki policjant nie znał niemieckiego namiestnika wschodu.

0

@MirusAmisz Alvarez pasuje idealnie na napastnika Barcy. Jest świetny technicznie, potrafi przyjmować w przeciwieństwie do Lewandowskiego, dryblować, podawać i szybko biegać. Byłby idealnym napastnikiem dla nas, bo my nie gramy taktyką na ciągłe wrzutki, żeby mieć drewnianego kołka w polu karnym.

1

@NeroTFP1 Szkoda Fatiego. Dużo radości nam dał jak wchodził do pierwszej drużyny... Pieprzone kontuzje.

0

@Criss18Barca Dokładnie. Już czekam jak Joan Garcia będzie największym plackiem i ręcznikiem. Legendę drużyny obrażają, bo gra na tej samej pozycji co Wojtek.

0

@Faro Tak bez Lewego? Przecież strzelił 2 najpiękniejsze gole w historii footballu xD

0

@Faro No dzisiaj gorzej fakt, ale pozytywnie wygląda ogólnie. Zobaczymy czy coś z niego wyrośnie.

0

@Faro Daj mu spokój, dostał dostęp do internetu na 2 godziny w zakładzie zamkniętym to musi coś popisać.

0

@TR3YWAY Tak. Pracując bardziej mózgiem niż fizycznie również jestem bardziej zmęczony niż kiedyś.

0

@Faro Bardghji też ładnie wygląda.

4

@gumaz Flaczki, nie jem wątróbki.

0

@MirusAmisz Sam zaczynasz wyzwać mnie od śmietankowych, gdzie od 2009 roku jestem fanem Barcy, byłem na kilku meczach na Camp Nou i Montujic i muszę wysłuchiwać od jakiegoś lewandzioka, że jestem kibicem realu, bo stwierdzam fakt, że napastnik do nas nie pasuje i powinien odejść xd

0

@MirusAmisz to co tutaj robisz, skoro jesteś madrylem i odpowiedziałeś się po ich stronie?

0

@MirusAmisz Śmietankowy to ty możesz być.

0

@MirusAmisz Disney z wozu, Barcy lżej.

0

@Comentateiro Mamy tyle gwałtów, a niektórzy martwią się o globalne ocieplenie. To pewnie przez tą pogodę :]

0

@kamilop Jest jeszcze Rashford. Zobaczymy jak będzie. Szkoda, że Grimaldo nie przyszedł.

0

@Comentateiro odzywa się polityczny aparatczyk xD

0

@Comentateiro wspaniały, nawet na pół amatorów jedyne co potrafi to dobić na pustaka xD

0

@MirusAmisz za to gdyby strzelił to mówilibyście o golu sezonu xd

0

@arasz1819 ajajaj Tusk będzie musiał z niemcami pomyśleć jak w inny sposób uwalić tą inwestycję...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?