AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys Weird? Weird.
0
@DariaFCB Oby, zobaczymy.
0
Jakby jeszcze Lamine nauczył się wolnych Messiego to już wgl byłoby super.
0
@kanver_ oby :)
0
Dziwne jak napastnik potrafi zdobyć gola z dalszej odległości niż 5 metrów :)
0
@Hosh Tak na pewno xd śmieszne i żałosne to jest.
0
@adi7adi8 No tak, bo taki Puyol, Maldini nigdy nie faulowali na przykład xd
2
@marcin62 a ktoś napisze, że jakiś frustrat z Portugalii lepszy, bo strzelił przewrotką xd
0
@marcin62 Stanowczo czyli na swojej ziemi, którą jeszcze odkupili za bezcen, a znaleźli tam złoto.
0
@Jakchcesz Ty za to jesteś dyplomatą na poziomie prezydenta z filmu 19 południk. Dokładnie tak jak w tym filmie skończyła by Polska jakbyś negocjował xd
0
@MonteChristo Za darmo to i ocet słodki, byle te złodzieje ani złotówki nie dostali! ;)
0
@Jakchcesz Nie w strachu. Stanowczo, ale trzeba pamiętać kim jest. Jesteś taki mądry to leć z szabelką na moskwę xd
1
@Jakchcesz Człowieku chodzi o skalę. Chcąc nie chcąc jest to potężny człowiek. Jakbyś chciał 3 wojnę światową to faktycznie mógłbyś go obrażać itd.
0
@lithotripter żyje przy świecach, które sam wytwarza z tego co znajdzie w lesie, pije i kąpie się w rzece. Hahaha
1
@Irmscher10 No tak. Tak samo byś powitał piłkarza z b klasy i Messiego na przykład. xd
0
@clyde no aktualnie to babka z rządu mówi o polskich obozach śmierci. W naszym muzeum powstaje wystawa "nasze chłopaki" odnośnie Polaków, którzy pomagali niemcom itp. to jest ok tak?
0
@marcin62 jak jesteś taki wspaniały to czemu nie ty jesteś prezydentem?
0
@matirix20 zawsze do usług ;)
1
@matirix20 W sumie nie wiem, ale znam kogoś, kto też nie wie.
2
@Kgorecki2500 Siłą usidla biedną kobietę w domu z dziećmi. Mizogin i seksista! ;)
0
@Criss18Barca a to stare jest. Teraz kwota wolna od podatku 60 k jest obietnicą nie do spełnienia.
17
@arasz1819 Znzny jest również Jacek Murański. Ekspert, źródło informacji Tuska. I to pod nazwiskiem! Hahahaha
0
@mientusek1407 prawidłowa reakcja kolego ;)
3
@Kubsoleon Ale indywidualnie Dembele był przekotem. Super poziom+trofea= najbardziej zasłużył.
0
@pride1899 No tak, masz rację. Wcześniej był niczym Ronaldinho.
3
To, że ma okrągłe 0 ZP to największa sprawiedliwość. Piłkarz, który przyjmuje na 3 metry i nie potrafi kiwnąć pachołka nie powinien być uznawany za najlepszego.
0
@JohnKennedy hahahaha. cristiano V2 jeśli chodzi o ego.
0
@MonteChristo No tak, wpis Fermina to fake.
0
Ta sytuacja z Ferminem i Gavim to jakiś nieśmieszny żart. Kłócić się i prawie bić przez kłótnię ich dziewczyn hahaha. Masakra jaki to jest cringe.
0
@Faro No jeśli chodzi o Raphinhę to widać ogromną różnicę pomiędzy tym co było za Xaviego, a teraz. Aktualnie jest jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie.