1

@BorzyKrzys Weird? Weird.

0

@DariaFCB Oby, zobaczymy.

0

Jakby jeszcze Lamine nauczył się wolnych Messiego to już wgl byłoby super.

0

@kanver_ oby :)

0

Dziwne jak napastnik potrafi zdobyć gola z dalszej odległości niż 5 metrów :)

0

@Hosh Tak na pewno xd śmieszne i żałosne to jest.

0

@adi7adi8 No tak, bo taki Puyol, Maldini nigdy nie faulowali na przykład xd

2

@marcin62 a ktoś napisze, że jakiś frustrat z Portugalii lepszy, bo strzelił przewrotką xd

0

@marcin62 Stanowczo czyli na swojej ziemi, którą jeszcze odkupili za bezcen, a znaleźli tam złoto.

0

@Jakchcesz Ty za to jesteś dyplomatą na poziomie prezydenta z filmu 19 południk. Dokładnie tak jak w tym filmie skończyła by Polska jakbyś negocjował xd

0

@MonteChristo Za darmo to i ocet słodki, byle te złodzieje ani złotówki nie dostali! ;)

0

@Jakchcesz Nie w strachu. Stanowczo, ale trzeba pamiętać kim jest. Jesteś taki mądry to leć z szabelką na moskwę xd

1

@Jakchcesz Człowieku chodzi o skalę. Chcąc nie chcąc jest to potężny człowiek. Jakbyś chciał 3 wojnę światową to faktycznie mógłbyś go obrażać itd.

0

@lithotripter żyje przy świecach, które sam wytwarza z tego co znajdzie w lesie, pije i kąpie się w rzece. Hahaha

1

@Irmscher10 No tak. Tak samo byś powitał piłkarza z b klasy i Messiego na przykład. xd

0

@clyde no aktualnie to babka z rządu mówi o polskich obozach śmierci. W naszym muzeum powstaje wystawa "nasze chłopaki" odnośnie Polaków, którzy pomagali niemcom itp. to jest ok tak?

0

@marcin62 jak jesteś taki wspaniały to czemu nie ty jesteś prezydentem?

0

@matirix20 zawsze do usług ;)

1

@matirix20 W sumie nie wiem, ale znam kogoś, kto też nie wie.

2

@Kgorecki2500 Siłą usidla biedną kobietę w domu z dziećmi. Mizogin i seksista! ;)

0

@Criss18Barca a to stare jest. Teraz kwota wolna od podatku 60 k jest obietnicą nie do spełnienia.

17

@arasz1819 Znzny jest również Jacek Murański. Ekspert, źródło informacji Tuska. I to pod nazwiskiem! Hahahaha

0

@mientusek1407 prawidłowa reakcja kolego ;)

3

@Kubsoleon Ale indywidualnie Dembele był przekotem. Super poziom+trofea= najbardziej zasłużył.

0

@pride1899 No tak, masz rację. Wcześniej był niczym Ronaldinho.

3

To, że ma okrągłe 0 ZP to największa sprawiedliwość. Piłkarz, który przyjmuje na 3 metry i nie potrafi kiwnąć pachołka nie powinien być uznawany za najlepszego.

0

@JohnKennedy hahahaha. cristiano V2 jeśli chodzi o ego.

0

@MonteChristo No tak, wpis Fermina to fake.

0

Ta sytuacja z Ferminem i Gavim to jakiś nieśmieszny żart. Kłócić się i prawie bić przez kłótnię ich dziewczyn hahaha. Masakra jaki to jest cringe.

0

@Faro No jeśli chodzi o Raphinhę to widać ogromną różnicę pomiędzy tym co było za Xaviego, a teraz. Aktualnie jest jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?