1

@Lanosss Super jakby tam odszedł. Pod wodzą Fabregasa mógłby się jeszcze rozwinąć.

0

@PatrykBarca Tymczasem wtopy realu:
Illaramendi za 30 mln
James za 75 mln
Odriozola za 32 mln
Hazard 120-140 mln
Jovic 63 mln
Reinier 30 mln
Do tego oddali za bezcen
Hakimiego czyli jednego z najlepszych PO na świecie aktualnie, Gutierreza, czy Llorente do rywala zza miedzy. Trochę sporo jak na szefa totalnego, który każdego rozgrywa jak chce xd

0

@PatrykBarca Pjanic, który kosztował z 10 mln to ogromny niewypał? Umtiti przyszedł za 25 mln i przez kilka sezonów był świetny. Za Roque odzyskaliśmy hajs.

0

@PatrykBarca Friedmann tańszy od Hazarda, który coś dał w przeciwieństwie do Edena, który odszedł za 20 mln, a nie darmo przebija 3 ich oddania za darmo, na które poszło 30 na Reinera, 70 na Jovicia i 140 na Hazarda?

2

Co do Camp Nou to kilka niedociągnięć jest...

1

@Laminedependencia Tak, był wielkim talentem w Milanie. Później poszło jak poszło, ale nie pamiętam czemu.

2

Nasz największy żołnierz z opaską kapitana :)

4

Wszystko jasne. Flick ma romans z Martinem, dlatego go nie sprzedaliśmy :O

0

@Matt_i1992 No w klasyku jak z metra walnął w słupek to też zapytał?

0

Barca bez Lewego nawet gola nie szczeli. ;)

0

0

Como? ;) Ładnie dzisiaj grają. Ciekawe dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Fermin kot totalny w dzisiejszym spotkaniu.

0

@Eto'o9 R10 I dostałeś świetne zastępstwo? Jak się sprawdził Romeu? :]

2

@Safrani Jakoś Peaky Blinders mi nie podeszło. Spróbuję jednak jeszcze raz do tego podejść.

0

@insp1re Luuk, Auba, Paulinho, Kessie. Naprawdę nam pomogli.

2

@Eto'o9 R10 hahaha jedna z największych legend i gość, który był tu kilka sezonów. Masakra. Masz max 10 lat?

1

@Gaucho Jaki Isak? Julian Alvarez is the answer.

0

@kanver_ Kosztował 2,5 mln, bo miał 0,5 roku kontraktu. Poza tym był po ciężkiej kontuzji. Normalnie kosztowałby z naście mln.

0

@Pnog37 Na siłę nie ma co go trzymać. Jeśli miał odejść to odszedł więc bez sensu obniżanie poziomu okienka przez to. Wrócił Christensen, jest Araujo, który może wrócić na swój poziom. Mamy Cubarsiego. W obwodzie jest Eric, który ostatnio ma formę mutant i profesor Kounde.

1

@Pnog37 A to nie było tak, że Inigo sam chciał odejść?

0

@adamek20151 No tak, my mamy kiepa totalnego jako trenera :]

1

@macio_944 raczej to, że jest egoistą, dla którego liczy się dobro samego siębie, a nie drużyny. Casus ronaldo.

2

@TR3YWAY Lewy do Al-Nassr jak najbardziej. Nasz napastnik nie musi strzelać sam 40 goli. PSG bez napastnika z 40 golami wygrało LM. Ciekawe nie?

1

@macio_944 real to zimno, bo zazwyczaj są na minusie w tabeli ;)

1

Laporta z kolegami przekonali Ter Stegena, żeby podpisał raport. Koledzy byli bardzo przekonywujący, bo byłaby wielka szkoda, jakby nie tylko plecy były do operacji ;)

1

@Safrani hahaha złoto.

22

@michal26 A weź. Za te pieniądze moglibyśmy mieć CPK, atom, rozbudować Świnoujście i wesprzeć to co naprawdę potrzebowało wsparcia. Tak to mamy przejedzone pieniądze i marzenia o tańszym prądzie i ogromnym lotnisku, które by zarabiało. Tymczasem czynsz do góry o 440 zł, bo wzrosło CO miejskie przez koniec tarczy xd

1

@Hshdhrhdh Ponieważ jest przehajpowany jak 150. Polacy stawiają go wyżej od takiego Suareza co jest śmieszne. Suarez potrafił dryblować, podawać, rozgrywać i finalizować akcje, a ludzie statycznego dobijaka stawiają wyżej. Lewandowski strzeli 3 gole na treningu i już media krzyczą i podniecają się tym. Pisanie, że Messi ukradł mu ZP w 2021 roku xd

1

@Rafalloxfcb Tak, super serial. Czekam na kolejny sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?