10

@KrychaFCB Ci ludzie biegali z pizzą dla nielegalsów i przeszkadzali straży granicznej, teraz sądzą żołnierzy za strzały ostrzegawcze do bandytów przekraczających nielegalnie granicę, a Ciebie to dziwi, że dla nich Polak jest gorszy od Ukraińca?

0

@Konradowskyy najlepiej to postawić elektrownię atomową, a nie jakieś śmieszne mielarki do ptaków 500 m od domów mieszkalnych. Pisanie o środowisku w kontekście kontynentu odpowiedzialnego za mniej niż 10% emisji CO2 światowego to już wgl jest śmiech na sali. Choćbyśmy palili śmieciami w każdej fabryce to i tak będzie nic w porównaniu do Indii czy Chin.

1

@MirusAmisz Aha, czyli stwierdzenie, że Lewandowski przegrał Pichichi dwa lata z rzędu w tym jeden rok z Ukraińcem za 8 mln, a jak już wygrał to był to najsłabszy wynik od 22 lat to hejt, a nie krytyka w oparciu o fakty wg ciebie? Weź się przebadaj na głowę.

8

@Rastafarnianin Rozsądek, za wiatrakami są ekoodklejeńcy.

4

@Mokaczino Otóż nie, jest matką niech pracuje.

1

@MirusAmisz Model rosyjski? Cenzura widzę zakorzeniona. Inne spojrzenie na coś= ocenzurować.

18

@Kgorecki2500 Cóż, jak nas nie chcą bracia z Ukrainy na posiedzeniu w sprawie Ukrainy, której bardzo pomogliśmy to niech sobie załatwią internet sami.

0

@Sulimo Mi też się bardzo podobała, fajny system walki i latanie ma miotle. Kolekcjonowanie magicznych stworzeń też super.

0

Komentarz usunięty

0

@Safrani Zabawna jesteś. Jak chciałeś zabłysnąć to mogłeś się brokatem posypać xd

1

@Safrani Kto złożył wgl taki projekt ustawy, ewentualnie nowelizację?

3

@supraomnes1 to real wygrywał LM po metrowych spalonych, dostali kiedyś w lidze karnego jak bodajże modrić sfaulował jamesa w polu karnym przeciwnika, także sobie odpowiedz. Zobacz sobie ile stykowych sytuacji idzie na korzyść madryli.

0

@tbas Prawidłowo haha

0

@Blue9 Masz rację. real bronili sędziowie= żelazna obrona ;)

0

@Frimpong To, że używa to już połowa sukcesu. Jak znów mu się te dwie szare komórki połączą to może wpadnie na to, że trzeba na odwrót sygnalizować ;)

0

@Polish_Eagle no to na Barca store spróbuj.

0

@Polish_Eagle Zobacz na rgol.

0

@MirusAmisz Obejdzie się :)

0

@Michael24 piękna koszulka

0

@MirusAmisz Ja nie płaczę, śmieszne jest pisanie, że jest najlepszym napastnikiem na świecie, gdzie nawet w swojej lidze nim nie jest po prostu xD

0

@Borneo hahaha, a ziemia jest płaska.

0

Patrzysz na YouTube o rosyjskim dronie, który wybuchł w Polsce i tu nagle reklama Mediaexpert o dronie, który omija przeszkody xD

0

@Bogan Nawet nie strasz. Już teraz grając nim mamy kulę u nogi .

0

@Bocheno1 Niestety pamiętam wszystko. Włącznie z przegranym Pichichi z one season wonderem z Ukrainy xD

1

@Bogan Jedynym problemem jest to, że nadal jest w Barcelonie ;)

1

@Bocheno1 Więc musisz mieć krótką pamięć.

3

@Bocheno1 "najgorszy okres w historii" ciekawe co na to 2002-2003 rok, gdy Barca była bliska spadku i miała ogromne problemy finansowe. No ale to nie jest historia.

0

@Bogan Ogólnie nie piję, ale raz powiedziałem wódeczka... Jutro idę na AA, dzięki XD

2

@MichuZ44 Szkoda, że nie został dłużej.

0

@Konradowskyy Patrząc na to kto to wprowadza nie zdziwiło by mnie to xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?