0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@malypuzon No nie mam zamiaru cię tam odwiedzać, daleko mam także musisz zostać sam. Trzymaj się tam. Wyślę ci paczkę.

0

@Laminedependencia Nie, po prostu przytaczasz moje słowa, które są faktem więc nwm czemu cię tak bolą, że je przytaczasz. Zobacz sobie jakie gole strzelał Suarez i Ibra (taka podpowiedź też są 9 tkami)

0

Komentarz usunięty

0

@malypuzon To sobie idź.

0

@tomek8756 No i co w tym nieprawdziwego? Dzisiaj też obie bramki z pola karnego z około 11 metrów, więc jak dla niego z dystansu xD

0

Komentarz usunięty

2

@Comentateiro niesamowite z tak potężnym rywalem xd

0

@mekston Ledwo co od poprzeczki xd

0

@Stinger_ Normalny? Brak rewanżowych meczów to norma? xD

0

@Stinger_ Haha ukradli. Nie dostał, bo ten sezon to był śmiech na sali. Mecze bez rewanżów, bez kibiców. Kradzieżą było danie mu ZP. Już Pomijam fakt, że w Bayernie Muller czy Neuer bardziej zasłużyli na ZP niż dobijak.

1

@FcPortoFan1999 Zalewskim.

0

@Stinger_ A dlaczego Lewandowski- niby najlepszy napastnik ma mniej ZP niż pomocnik- Modrić xD?

0

@Stinger_ Tak wyszło. Dlaczego "najlepszy" napastnik na świecie (w twojej głowie) przegrał z Ukraińcem za 8 mln, miał poniżej 20 goli w sezonie La Liga i tyle co pomocnik realu?

0

@Stinger_ Luis Suarez w 2010 grał już w Ajaxie, a Lewy kopał w potężnej ekstraklasie chociażby. Wcześniej zaczął grać na wyższym poziomie. Pomijając statystyki wystarczyło spojrzeć na Luisito i wystarczy spojrzeć na Lewego o masz odpowiedź kto jest lepszym piłkarzem.

0

@marcin62 Tak samo mogę zapytać, czemu Lewy w 2 sezony La Liga miał tyle bramek co Suarez w jednym sezonie?

0

@Stinger_ Strzelił mało goli w LM, twój Disney strzelił sporo i przełożyło się to na tyle samo LM. To trzeba mieć talent. Grać w hegemonie bundesligi, świetnie zarządzanym klubie i wygrać raz LM i to w sezonie, gdzie było mniej meczów, bo była pandemia xD Przypomnieć ci kto jest nazywany "Disneyem", bo wygrywał tylko mało znaczące trofea? :] w La Liga Luisito w jeden sezon strzelił tyle co ten twój najlepszy Lewandowski w dwa xD

0

@Czyhrynski Ale jak to, ktoś jeszcze kupuje ropę od złej rosji? To muszą być jakieś onuce w takim razie.

1

@Sau_Ron Turret?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Stinger_ Ja jestem ciekaw czemu twój najlepszy Lewandowski ma tylko 1 LM? Grając w bardzo silnym Bayernie, gdzie Luisito grał w średnim Liverpool i Barcelonie, która miała peak formy, który jednak nie trwał tak długo przez kretyna na stanowisku prezydenta.

2

@Danny Gaucho 100 bramek z mniej niż 5 metrów do bramki już pewnie dawno przebił, choć czasami ma jakiegoś gola z dystansu jak karnego dostanie.

0

@Stinger_ Kogo miał poprowadzić? Liverpool, który w tamtym czasie był średniakiem totalnie? Już pomijam fakt, że Lewego w Bayernie i Borussi do finału zaciągnęli koledzy, a nie on kolegów, bo jest dobijakiem czyt. bez patelni czy karnego nic w meczu nie zrobi. Jest totalnie zależny od kolegów, bo karne dostaje za faule na skrzydłowych, czy pomocnikach.

0

@Stinger_ Luis Suarez nie grał całej kariery w potężnej drużynie jak Disney, który przez tyle lat był w potężnym Bayernie, a wygrał z nimi tylko 1 LM xd

1

@Safrani plac czerwony marzeniem?

0

@karci0 Tak czytają właśnie, a potem pretensje o coś czego nie ma xD

3

@VegetaPolska Wystarczy wpisać w google lenny face, skopiować i wkleić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Ku84fcb 25 lat. Rocznik 2000

2

@osa91 Każdego, kto odbiera świadomie i z premedytacją komuś życie powinna spotkać śmierć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?