AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb hahaha na pewno. Nie kojarzę, żeby Disney miał 4 asysty.
0
@Stinger_ Mówi typ, który pisze, że świetny jest napastnik, który grając w mistrzu ligi nie potrafi wygrać Pichichi xd
0
@Stinger_ gdzie masz o teraźniejszym meczu? Chodzi o suche fakty jak przewalanie pichichi, najsłabszy wynik pichichi od 22 lat.
2
Getafe stroje pod kolor kartek, które ciągle będą dostawać xD
0
Ajajaj blisko hat tricka.
0
@Stinger_ To zacznij. Ja oglądam każdy mecz, także ściągnij okulary lewandzioka to zobaczysz "popisy" swojego bożka.
1
@Roobo Standard. Poczekaj aż Garcia coś wpuści to będzie plackiem, który powinien ustąpić miejsca Szczęsnemu
0
@Kazragore przelew z Madrytu jednak przydaje się w życiu ;)
1
Sharknado na estadi Johan Cruyff
2
To ten Ferran co nie potrafi grać od początku ;)
0
@Stinger_ No byliśmy w tyłku i między innymi przyjście Raphinhi i rozwój młodych nas uratował, a nie napastnik co nawet w swojej lidze nie jest najlepszy pod względem bramek xd
0
@Stinger_ Ponad 100 bramek w ultraofensywnej drużynie, gdzie przez 3 sezony nawet blisko złotego buta nie był xd 2 razy przewalił pichichi, a jak już je zdobył to z najsłabszym wynikiem od 22 lat xD Potężne.
1
Techniczny potwór xd
0
@Stinger_ w Barcelonie hahaha i potem wymienia ligę pastuchów xD
0
@Stinger_ Kane potwierdził swoją wartość w PL, nie spędził całej kariery w hegemonie ligi pasterzy.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@lucas/catalan Marsylia, Milan, Schalke, Valencia i Las Palmas
0
@Stinger_ Ale cię boli rzeczywistość. Haaland zmiecie Disneya w golach LM.
0
@mekston mało xd
0
@Stinger_ żałosna jest ilość karnych przy dodaniu faktu, że piłkarz sam nie potrafi nic zrobić, bo jedyne co potrafi to wykorzystywanie podań na 5 metr.
0
@Stinger_ Porównaj sobie grę Messiego i Lewandowskiego. Messi bez karnych jest najlepszy w historii, Lewandowski bez karnych byłby jeszcze tragiczniejszy.
0
@Stinger_ powód do dumy. Potrafi strzelać z najprostszej sytuacji. Dają za to ZP?
0
@Danny Gaucho raczej dobijak.
0
@daniel32778 na ten sezon, gdzie Lewandowski znów przewalił pichichi?
0
@Danny Gaucho pierwsze miejsce bez zaskoczeń :]
0
@Borneo Co robiło po biegając z pizzą na granicę, przeszkadzając straży granicznej, głosując przeciwko zaporze na granicy? Czym kierował się Trzaskowski dając dotacje z pieniędzy podatników na film "Zielona granica" uderzający w straż graniczną?
0
@DariaFCB Mając samochód nie ma tego problemu :)
0
@Murazor a no tak znów ci źli koledzy. Szkoda tylko, że Suarez na przykład nie strzał karnych, a Disney tak