AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Chociażby bilety lotnicze dobrze sprawdzać na incognito, bo nie drożeją z minuty na minutę.
1
@macio_944 no określają się jako tolerancyjni, a osoby o innych poglądach piętnują etykietami typu rasista, seksista, homofob itp. itd. Teraz jak widać nawet mordują. Twoim tokiem rozumowania to jak głosowałeś na po to nie miej żalu jak jakiś nielegals zabije ci kogoś z rodziny, czy kogoś zgwałci. W końcu po było przeciwko ogrodzeniu na granicy z Białorusią.
1
@adamLeo66 Szkoda chłopa, dzieci będą wychowywać się bez ojca, a kolejny raz wychodzi na jaw jak ci "tolerancyjni" są tolerancyjni.
1
@Konradowskyy Nadchodzi czarna perła, która będzie świetna.
21
@wojopancer "Ministra" to jest nieśmieszny żart.
3
@AlphaNumeric Ćpuny i bandyci zarazem nie zasługują. Chłop groził nożem kobiecie w ciąży. Do utylizacji, nic więcej.
0
@Abegor Chodziło o wszystkie możliwe narkotyki. To był ćpun i bandyta. Szkoda, że biedny policjant ma teraz zniszczone życie, bo społeczeństwo narzuciło wyrok sędziemu.
1
@AlphaNumeric hahahaha znęcał się. Chłop go normalnie zaaresztował środkami przymusu bezpośredniego, bo ten miał całą tabliczkę Mendelejewa w organizmie, a do tego był groźnym ścierwem.
2
@gumaz 34,5 dla partii, która rządzi jak banda patałachów xD W życiu w to nie uwierzę, choć beton mają mocny.
0
@AbelKabel No widzisz ja jestem Polakiem, a nie Europejczykiem. Pamiętam co wyrządziła nam rosja, pamiętam również co wyrządzili nam niemcy i zdania nie zmienię. Oba te kraje są do utylizacji. Kacapów szukaj w rodzinie.
0
@AbelKabel Z takimi przyjaciółmi nie potrzebujemy wrogów xd może ty jesteś niemieckim? Najlepiej jakby oba te kraje obróciły się w perzynę.
0
@krycha2201 Głosowałem na konfederację. Ty musisz być silniczkiem xD Stąd zamiłowanie do nazistów, ups niemców. Przejęzyczenie.
2
@blakkudium Chudo z kasą to i bebzon mniejszy. Przynajmniej w ffp się zmieścił ;)
0
@krycha2201 Otóż nie. Przyjaciel potrafi przeprosić za to co zrobił i nie narzuca retoryki, że w sumie to Polacy pomagali nazistom.
0
@krycha2201 No chyba ty jesteś skoro naród, który nasze tereny przejmował siłą wiele razy z rosją nazywać przyjaciółmi.
0
@Kinginiesta A to muszą mieć wpływ aktualnie? Chociażby nie chcą dać zadośćuczynienia za to co zrobili, na każdym kroku próbują to wymazać z historii i zwalają na nazistów, prowadzą retorykę, że wgl Polacy też im pomagali czasem. Napisałem, żeby nie cierpieć dwóch narodów, które dzieliły się Polską przez tyle lat jak swoimi terenami, a tu już od trolli mnie jakiś łebek wyzywa, bo śmiem obrażać byłych nazistów od nieprzyjaciół xd
0
@Recha_0684 Bzdury xd Czyli wygrał pichichi przez ostatnie dwa lata i zasłużył się Barcelonie w stopniu jak ww piłkarze?
0
@krycha2201 Fajny przyjaciel, który próbuje zrobić z nas land, rynek zbytu i tanią siłę roboczą.
0
@MirusAmisz Możesz ich kochać. Ja tam pamiętam co zrobili w 1939r.
0
@MirusAmisz Możesz jak chcesz. Widzę, że mamy tu germanofila.
0
@draxidox Niemcy to samo, a jakoś teraz są naszymi "przyjaciółmi" xd Dlatego tępić oba te narody.
0
@clyde Zapomniałaś o tym, że jeszcze będzie walka czy lepiej jak jest ciepło, czy jak piździ.
0
@JohnKennedy hmm a propo spotkania się z kimś.https://zapodaj.net/plik-3YFd37HrNC
1
@clyde jeszcze gala ZP będzie, gdzie Dembele ma wielkie szanse na zwycięstwo.
0
@ViscaelBarca2007 Wiadomo, że nie jest to 1 do 1, bo Luisito to fenomen, ale jest świetny technicznie i taki napadzior jest nam potrzebny.
0
@Encore Stworzony to jest Julian Alvarez do grania tu. Naszym najlepszym napastnikiem był Luisito, który nie był drewnianą kłodą.
0
@Murazor hahaha legenda Barcelony... Proszę cię. Legenda to Messi, Puyol, Iniesta, Xavi, Busi, Alba, a nie gość co nawet tu LM nie wygrał xd
Rok temu też przegrał Pichichi z jednym z najlepszych na świecie? Jak Disney sobie grał od deski do deski w bundeslidze i walił po 10 karnych na sezon to ciekawe co pisałeś?
0
@AlphaNumeric Medium wolności słowa, a nie lewicowej cenzury, w której czarnoskóry może zamordować kilkanaście osób i nawet wzmianki nie będzie.
0
@Muszynianka Kupiłbym konserwę turystyczną, ale nie jestem turystą.
0
@joloskyy tak, ale nie dostaniesz legendy i jeszcze jakichś tam bonusów.