AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@FcPortoFan1999 Chłop wchodzi do piekarni i mówi poproszę dwa te
Sprzedawca: ciasteczka?
Panie nie wk****aj mnie pan, wychodzę.
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Ciasteczko krótsze po prostu ;)
4
Patrząc po tym co się dzieje na świecie to tak jest. Nawet na La rambli był rycerzyk twierdzący, że ta zbrodnia nie była na tle rasistowskim xd
https://zapodaj.net/plik-QqYEkGwQ2s
2
@Destructelli Według Gemini dlatego, że takie podanie jest jak "gotowe ciasteczko" czyli wystarczy je tylko zjeść czyt. strzelić bramkę.
0
@Stinger_ Pogrąża to się Lewandowski wychodząc na boiska La Liga i zdobywając w całym sezonie 19 bramek, gdzie taki Sorloth ma ponad 20 xd
0
@Laminedependencia Naucz się czytać. Pisałem o La Liga xd
0
@FiscaelBarca Ciężko stwierdzić skoro cały mecz dostaje raz na ruski rok. Musiałby zagrać kilka pod rząd i wtedy by się zobaczyło.
0
@marcin62 23+19+27 =105? Niezłej matmy cię uczyli. Dla porównania Luisito w La Liga 176 bramek :]
0
@Murazor Brawo. Będzie pierwszy?
0
@JohnKennedy Suarez w jednym sezonie La Liga: 40 bramek
Lewandowski: 23 +19 w dwa xD
Ostatnio 27 i to mając dwóch kandydatów do ZP Rapha i Yamal xd
0
@MirusAmisz Z tego co kojarzę Amisze nie powinni używać internetu ;)
0
@Laminedependencia Mimo wszystko jest to zabawne i tyle. " Jeden słabszy sezon"- w zeszłym też przegrał pichichi, a dwa lata temu wygrał z "potężnymi" 23 golami xd
0
@MirusAmisz "Dał". napisałabym co ale byłby ban. Wygrał z żenującym, najniższym wynikiem od 22 lat. Duma.
0
@FiscaelBarca No tak, po jednym meczu można wywnioskować cały sezon piłkarza :]
1
@blakkudium No zobaczymy jednak La Liga jest dużo bardziej techniczna i bardziej wymagająca technicznie. Zobaczymy czy się odnajdzie. Przydałby się na resztę sezonu w drodze po LM.
0
@MirusAmisz Czasami nie wejdzie. Lewy jak miał za rywali Sorlotha i Dovbyka to mógł wygrać Pichichi, a jednak tego nie zrobił xD
0
@Laminedependencia A no tak to wina otoczenia :)
0
@adamek20151 No widzisz a taki Sorloth na luzie miał więcej, czy Dovbyk, który wtedy wygrał Pichichi. Co do Ferran to ciągle wchodził z ławki, miał mniej minut i ciężko stwierdzić ile mógłby tak realnie strzelić jakby grał od deski do deski cały sezon.
1
@blakkudium No tak, ogólnie mecz ok, jednak zobacz co grał Antony po odejściu z United, czy właśnie jaki mecz miał Onana. Ciekawe czy czerwone diabły kiedyś jeszcze wrócą do poważnej piłki co jest abstrakcją przy takim budżecie jaki mają.
0
@krycha2201 No nie jest Ferran w formie aktualnie. Trzeba znaleźć nowego napastnika, który będzie starterem.
0
@MirusAmisz "Mój Ferran"- gdzie tak napisałem. Raphinha też strzelił dwie bramki, to samo Fermin (choć Raphinha też wszedł z ławki).
3
@blakkudium Tam to nwm co się dzieje, ale dosłownie prawie każdy, kto odchodzi nagle "wznawia" karierę na wyższym poziomie. Rashford jednak dalej tak se.
0
@Sulimo Czyli dla ciebie to powód do dumy, że miał 19 bramek w sezonie? Napastnik Barcy, najlepiej opłacany piłkarz w całej lidze?
0
@Laminedependencia jak parodia. Chłop przegrał pichichi z Ukraińcem, który miał jednorazowy wystrzał na jakiś poziom xd.
0
@malypuzon wyślij z Bayernu, bo koszulki Barcy jako ścierki nie użyje.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@malypuzon No nie mam zamiaru cię tam odwiedzać, daleko mam także musisz zostać sam. Trzymaj się tam. Wyślę ci paczkę.
0
@Laminedependencia Nie, po prostu przytaczasz moje słowa, które są faktem więc nwm czemu cię tak bolą, że je przytaczasz. Zobacz sobie jakie gole strzelał Suarez i Ibra (taka podpowiedź też są 9 tkami)