4

@fart Nie wiem kto płacze. Mieszkam na Śląsku i jakoś nic mi nie jest. Odniesiesz się do reszty komentarza, czy za bardzo niewygodne?

3

@fart Powiedz to Ameryce, Chinom i rosji, a nie krajowi, który odpowiada za ułamek tworzenia CO2 xd Wy chyba myślicie, że Europa leży pod kopułą, która oddziela nasze wspaniałe czyste powietrze od brudnego z reszty świata xD Jeszcze możesz nas uratować! Musisz przykleić się do asfaltu na jakiejś zatłoczonej i uczęszczanej drodze. Leć póki nie jest za późno, bo planeta płonie!!!

Wyjaśnisz dlaczego za każdym razem jak Niemcy mają czegoś dużo to jest to najlepsze i ekologiczne? Mieli Nord Stream to gaz był super ekologiczny. Nie mają to jest beee. Teraz mają pellet to jest on super ekologiczny no i wiatraki... Wiadomo, bo zalegają u nich. Zapytaj Hiszpanów jak tam prąd ( a raczej jego brak na kilka godzin xD) z wiatraków.

0

@martool2 Ulala rynsztok pełną parą. Ktoś tu ciśnienia nie trzyma i tylko wyzywać potrafi xD

0

@bartekvisca Jak dla mnie 10000 albo rok, nie więcej.

0

@mekston Lewy to może co najwyżej buty nosić Suarezowi xd Chłop porównuje malarza pokojowego do artysty pokroju Michała Anioła. Luisito to jednoosobowa armia- drybling, rozegranie, wykończenie, a nie zwykły dobijak. Już pomijam ligi, w których grali, bo PL i La Liga są dużo cięższe niż jakaś liga farmerów, którą Bayern dominował i dalej będzie dominować.

0

@July_6_BcN Co mamy na to poradzić? Jesteście inne od nas i tak po prostu jest. Będąc szefem firmy sama patrzyła byś w ten sposób, żeby za chwilę nie stracić pracownika, bo pójdzie na macierzyński. Już pomijam, że to wzięło się z wykorzystywania kobiet, które zaczęły pracę akurat jak dowiedziały się o ciąży ;)

4

@July_6_BcN Takie prawo pracodawcy, że mając do wyboru kilku kandydatów wybiera tego, który mu najbardziej pasuje. Patologią jest narzucanie, że na przykład 50% zarządu danej firmy musi być kobietami co lewica planuje xd

2

@reloaded Jak jechałem w tym roku nad morze miałem przedział, a z powrotem bez przedziałów. Dużo lepszy bez przedziałów i jeszcze można wybrać tak zwany "cichy wagon" gdzie nawet telefonu nie powinno się odbierać.

1

@Kasy Ok, są to moje cytaty. Są nieprawdziwe? Wymyślone? Coś się nie zgadza z rzeczywistością? Bo takie czytam na La rambli w kontekście najlepszego napastnika, najlepiej opłacanego w lidze, który przegrywa z one season wonderem z Ukrainy na przykład xd

2

@July_6_BcN Albo po prostu wezmą faceta, bo jest bardziej wydajny. Jak mam wziąć kobietę, która mi przerzuci pięć worków cementu w godzinę, a faceta, który przerzuci 20 i płacić im tyle samo to tylko idiota wybrałby kobietę na takie stanowisko.

1

@Kasy hahaha nie mamy argumentów? Wy jesteście oporni na argumenty. Chłop przegrał pichichi dwa lata pod rząd w tym z paziem z Ukrainy, a wy piszecie, że w sumie nie musi go wygrywać xd Jakby wygrywał to byłby najwspanialszy i najlepszy i wgl dominuje La Liga. W zamian wytłumaczenia, że to partnerzy mu nie podają i wgl jakby Mbappe dostał karę to Lewy by to wygrał lekko. Szkoda, że jakby nie używaliście w kontekście Benzemy, który miał kontuzje jak Lewy wygrał pichichi z najsłabszym wynikiem od 22 lat xD

2

@draxidox To teraz Holland ma materiał na drugą część. Tym razem "Czarna granica". xd

0

@Bulbulator Wy znów chcecie w LE grać?

0

@tbas teraz też walczą. Początek sezonu lepiej zacząć z 3 pkt niż z 0.

0

@malypuzon Dobrze się stało, że jej nie dostał. Kpina, że gość potrzebował skróconej LM i ogólnoświatowej pandemii żeby wygrać LM xD

0

@4drian0 Aż dziwne, że nie zmienili rudych na czarnoskórych. Jedynie Snape'a skrzywdzili, przynajmniej tyle słyszałem.

0

@Arkon xd Nawet w totalnie innym temacie musi Lewego wsadzić. Jak widać prawda was aż tak boli. Masakra. Na to są maści gościu ;)

0

@Arkon zapytaj Hiszpanii jak wyszła na tych wiatrakach, jak nie miała prądu ;)

0

@Rifek Ale ty wiesz, że Nawrocki bardzo dobrze mówi po angielsku?

1

@Faro Raczej nie, bo potrafiłby trafić tylko z 5 metrów w wyznaczone miejsce ;) Z Raphinhą mógłbym pojechać wszędzie.

1

Opcja "women driver" na Uber jest dla ludzi, którzy kochają adrenalinę? ;)

0

@mekston hahaha jak boli. Masakra, weź sobie jaką maść na to zamów. Potężny Disney pomógł im raz LM wygrać. Tyle są warte te jego bramki z Salzburgami. Ile Suarez wygrał LM? Dla Barcy więcej od Disneya ;)

0

@mekston No Suarez wygrał tyle co Lewandowski, który ma tyle goli. Piękny autopojazd. To przypomnisz ile lat był Lewy i ile pomógł Bayernowi wygrać LM na tyle lat? Czy niewygodne? :]

0

@mekston przypomnisz ile lat Lewandowski był w Bayernie i ile LM z nim wygrali ? :]

0

@mekston Nie obwiniam go za odpadnięcie (wręcz mieliśmy większe szanse bo go nie było), napisałem, że po prostu takie było. Czytanie ze zrozumieniem boli?

0

@mekston Pogrążasz to się ty pisząc, że gość przyjmujący na 3 metry to realne wzmocnienie xd Napastnik za 50 mln z najwyższą pensją w lidze ( w drużynie z problemami finansowymi) nie potrafi wygrać Pichichi od dwóch sezonów, a jak już to z najsłabszym wynikiem od dwóch dekad xD

0

@mekston Duża szkoda jest taka, że przyszedł do nas napastnik, który jest totalnie zależny od drużyny i sam nic nie potrafi. Z napastnikiem jak Suarez osiągnęlibyśmy więcej, bo potrafił zrobić coś z niczego, a nie być kołkiem, któremu trzeba podać na 5 metr. Lewy tak dojeżdża, że odpadliśmy z LE z cienkim United, później z LM, a ostatnio (mimo wzmocnienia w postaci jego nieobecności) z Interem. Również tak dojeżdża, że raz na 3 sezony wygrał Pichichi i to z najsłabszym dorobkiem od 22 lat. Później miał tyle samo bramek co pomocnik realu i mniej niż 20 xD To cię piecze, czyli rzeczywistość.

0

@mekston ajaj czyli pieką fakty co? Suarez przynajmniej potrafił pochołek okiwać, a Lewy tego nie umie. Nie porównuj drewna do złota, bo jest tu przepaść.

0

@JohnKennedy To może też zacznijmy grać "inaczej" co takiemu PSG dało LM.

1

@clyde Jako jedyny grał w cienkiej bundeslidze z wyżej podanych. Nic dziwnego w takim razie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?