0

@Comentateiro Gol na miarę jego umiejętności :] z czwartą drużyną ligi koreańskiej... ZP loading xD

0

@clyde Może ty jesteś i mówisz z doświadczenia?

1

@barteq Jak dla mnie najlepsza gra. Historia świetna, mechanika, o świecie i detalach nie wspominając.

0

@Ku84fcb MC, ale z fastfood to najlepsze popeyes i Subway.

4

@barcanawieki RDR2 to jest TOP.

2

@Sherem Nawet nie strasz.

0

@fenix1983 Transformacja energetyczna hahaha jakieś śmieszne wiatraki. Zapytaj Hiszpanii jak się im podobało kilkanaście godzin bez prądu.

0

@Comentateiro Dziadek ma szczęście, że się nie połamał.

1

@blakkudium i te komentarze xD "Vini co ty odp*******sz?", albo "Viniego już totalnie p*****ło"

1

@Comentateiro Zarób, kup mieszkania i to będziesz ty. Zarabiasz umiejętnościami, a nie dej dej dej. Jest to uczciwe.

1

@AlwaysBlaugrana ale z uśmiechem na twarzy.

3

@Kondziubarca To ten Bosak co tylko marzy o koalicji z PiSem tak?

1

@July_6_BcN Benzyna, spaliny starego diesla to tak, ale naftalina nie.

0

@Eklerek kupuj, tymczasem Taylor Swift poleci sobie po frytki prywatnym samolotem emitując tyle CO2 co ty przez kilka lat spalinowym samochodem xD

0

@KrychaFCB chlebak? Kaczka ze szpitala.

2

@APTAPT PSG kupuje/Kupiło Chevaliera

0

@mekston Nie lubię innych na miny wrzucać.

0

@karolpiłkarz Świat zaczyna iść w tę stronę. W Chinach właściwie mamy na żywo jego wiezje.

2

@Frimpong Isak planuje zakończyć karierę na najwyższym poziomie?

1

@JanZagloba A to takie dryblasy, a nie pizdryki kupne ze sklepu.

3

@Colon Raczej Władcę pierścieni ;)

1

@NeroTFP1 37 lat... Stara, a głupia...

2

@Bogan Polowała na okazje w sklepie z ubraniami.

0

@MirusAmisz No to masz argument, nie wywiązuje się doskonale, bo od dwóch sezonów nie potrafi wygrać Pichichi, a przypomnę zostaliśmy mistrzem Hiszpanii.

5

@Rifek Pozdrów migrantów.

0

@MirusAmisz Jak mówić? To są fakty i tyle xd.

0

@kanver_ Ogromne osiągnięcie, najsłabszy Pichichi od 22 lat xD

0

@kanver_ z 23 bramkami raz na 3 sezony. Potęga.

0

@vangoor Dziadek to nic dziwnego, że na starość siwieje, ale Gavi odwalił trochę.

0

@MirusAmisz Szczekać to ty możesz na Dovbyka i Mbappe bo lekko zniszczyli twojego Disneya w Pichichi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?