AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Gol na miarę jego umiejętności :] z czwartą drużyną ligi koreańskiej... ZP loading xD
0
@clyde Może ty jesteś i mówisz z doświadczenia?
1
@barteq Jak dla mnie najlepsza gra. Historia świetna, mechanika, o świecie i detalach nie wspominając.
0
@Ku84fcb MC, ale z fastfood to najlepsze popeyes i Subway.
4
@barcanawieki RDR2 to jest TOP.
2
@Sherem Nawet nie strasz.
0
@fenix1983 Transformacja energetyczna hahaha jakieś śmieszne wiatraki. Zapytaj Hiszpanii jak się im podobało kilkanaście godzin bez prądu.
0
@Comentateiro Dziadek ma szczęście, że się nie połamał.
1
@blakkudium i te komentarze xD "Vini co ty odp*******sz?", albo "Viniego już totalnie p*****ło"
1
@Comentateiro Zarób, kup mieszkania i to będziesz ty. Zarabiasz umiejętnościami, a nie dej dej dej. Jest to uczciwe.
1
@AlwaysBlaugrana ale z uśmiechem na twarzy.
3
@Kondziubarca To ten Bosak co tylko marzy o koalicji z PiSem tak?
1
@July_6_BcN Benzyna, spaliny starego diesla to tak, ale naftalina nie.
0
@Eklerek kupuj, tymczasem Taylor Swift poleci sobie po frytki prywatnym samolotem emitując tyle CO2 co ty przez kilka lat spalinowym samochodem xD
0
@KrychaFCB chlebak? Kaczka ze szpitala.
2
@APTAPT PSG kupuje/Kupiło Chevaliera
0
@mekston Nie lubię innych na miny wrzucać.
0
@karolpiłkarz Świat zaczyna iść w tę stronę. W Chinach właściwie mamy na żywo jego wiezje.
2
@Frimpong Isak planuje zakończyć karierę na najwyższym poziomie?
1
@JanZagloba A to takie dryblasy, a nie pizdryki kupne ze sklepu.
3
@Colon Raczej Władcę pierścieni ;)
1
@NeroTFP1 37 lat... Stara, a głupia...
2
@Bogan Polowała na okazje w sklepie z ubraniami.
0
@MirusAmisz No to masz argument, nie wywiązuje się doskonale, bo od dwóch sezonów nie potrafi wygrać Pichichi, a przypomnę zostaliśmy mistrzem Hiszpanii.
5
@Rifek Pozdrów migrantów.
0
@MirusAmisz Jak mówić? To są fakty i tyle xd.
0
@kanver_ Ogromne osiągnięcie, najsłabszy Pichichi od 22 lat xD
0
@kanver_ z 23 bramkami raz na 3 sezony. Potęga.
0
@vangoor Dziadek to nic dziwnego, że na starość siwieje, ale Gavi odwalił trochę.
0
@MirusAmisz Szczekać to ty możesz na Dovbyka i Mbappe bo lekko zniszczyli twojego Disneya w Pichichi.