AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb No różne są sprawy, ciężko je jednoznacznie skategoryzować, więc ja osobiście nie będę takim osobom ubliżał z tego względu i uznawał ich za gorszy sort, czy "Polskę B".
0
@patrykzmc2000 Nie uśmiecha mi się ten Diaz. No ale to Flick decyduje, a warto mu ufać, bo jak pokazał wie co robi. Garcia jak najbardziej na naszą "1".
1
@directedbyfcb Niekoniecznie. Możesz mieć kogoś bardzo mądrego, ale spotkała go w życiu trauma, po której nie potrafi się pozbierać.
5
@Filipem Tak, nie ufam przez to transferom za +100 mln. Zbyt wiele takich przypadków nawet wśród innych klubów. Pogba, Lukaku, Grealish
3
@misterio Na pewno gorzej organizuje sobie życie. Czy jest gorszym człowiekiem tego nie wiem, zapytaj tych wyżej, to oni lubią segregować ludzi.
0
@misterio Ładne porównanie osób z wykształceniem średnim i podstawowym do meneli.
2
@Bykunn Ciężko nie uwierzyć skoro na Ukrainę pojechał Polski premier (co prawda w innym wagonie ;) )z państwami chętnymi wysłać swoje wojska na Ukrainę.
0
@4Fabregas4 Chciałem Bosaka. Masz rację, kobieta z środowiska prawicowego mogłaby wykręcić świetny wynik.
0
@D10SLEO Jedzmy razem Prince Polo.
3
@KrychaFCB Pewnie przez Dudę.
1
@zurek1207 a dzięki, jeszcze zaspany za bardzo jestem haha, poprawione.
9
Plusem dwugodzinnej kadencji Trzaskowskiego jest na pewno fakt, że nie zdążył nic zepsuć; co nie jest takie oczywiste ;)
12
Kurcze, autorytet Murańskiego podważony...
4
@Kondziubarca To teraz tylko około 1900 dni do końca kadencji Nawrockiego.
6
@Konradowskyy Ja zagłosuję na Konfederację :)
2
@12Frost12 Ale Trzaskowski raczej to przegra.
0
@Kamiloza91 Jak mam wybrać między złamaną ręką, a kręgosłupem to wolę mieć złamaną rękę.
3
@Konradowskyy Jak nazwiesz finansowanie kampanii kandydata na prezydenta Polski przez Niemców? Nie wygląda to dla ciebie krzywo, niepokojąco?
0
@Kamiloza91 Ja się cieszę, że przegrało większe. Mentzen byłby najlepszym rozwiązaniem.
4
@PatrychoO To pewnie rodzina Wocha, bo jak wiemy ma 6cioro rodzeństwa.
2
@Kessie Miło będzie go pożegnać.
2
@Kamiloza91 Ja po Rumunii widzę jakby wyglądała Polska, gdyby wybory wygrał tęczowy. Zielony ład i pakt migracyjny ruszyłyby pełną parą, ustawa kagańcowa by weszła i można dalej wymieniać.
0
@Kamiloza91 To jest prezes IPN, doktor nauk historycznych, a nie byle chłop z łapanki. Chyba o tym zapominasz.
0
@zadafcb Naleśnik xD
1
@Kgorecki2500 Oby tak było.
0
@olejtm Murmański też powinien otrzymać.
1
@Karzel Wpisał w jakiś akt, że jak przyjmiemy Ukraińców to nie złapie nas pakt migracyjny xD
0
@12Frost12 Czyli uważasz, że ko rządzi tak źle i ludzie pójdą za PiSem?
5
@Kamiloza91 Tak. Chciałem Mentzena, ale każdy lepszy od pacynki Tuska.
0
@directedbyfcb Dobre hahaha