0

@directedbyfcb No różne są sprawy, ciężko je jednoznacznie skategoryzować, więc ja osobiście nie będę takim osobom ubliżał z tego względu i uznawał ich za gorszy sort, czy "Polskę B".

0

@patrykzmc2000 Nie uśmiecha mi się ten Diaz. No ale to Flick decyduje, a warto mu ufać, bo jak pokazał wie co robi. Garcia jak najbardziej na naszą "1".

1

@directedbyfcb Niekoniecznie. Możesz mieć kogoś bardzo mądrego, ale spotkała go w życiu trauma, po której nie potrafi się pozbierać.

5

@Filipem Tak, nie ufam przez to transferom za +100 mln. Zbyt wiele takich przypadków nawet wśród innych klubów. Pogba, Lukaku, Grealish

3

@misterio Na pewno gorzej organizuje sobie życie. Czy jest gorszym człowiekiem tego nie wiem, zapytaj tych wyżej, to oni lubią segregować ludzi.

0

@misterio Ładne porównanie osób z wykształceniem średnim i podstawowym do meneli.

2

@Bykunn Ciężko nie uwierzyć skoro na Ukrainę pojechał Polski premier (co prawda w innym wagonie ;) )z państwami chętnymi wysłać swoje wojska na Ukrainę.

0

@4Fabregas4 Chciałem Bosaka. Masz rację, kobieta z środowiska prawicowego mogłaby wykręcić świetny wynik.

0

@D10SLEO Jedzmy razem Prince Polo.

3

@KrychaFCB Pewnie przez Dudę.

1

@zurek1207 a dzięki, jeszcze zaspany za bardzo jestem haha, poprawione.

9

Plusem dwugodzinnej kadencji Trzaskowskiego jest na pewno fakt, że nie zdążył nic zepsuć; co nie jest takie oczywiste ;)

12

Kurcze, autorytet Murańskiego podważony...

4

@Kondziubarca To teraz tylko około 1900 dni do końca kadencji Nawrockiego.

6

@Konradowskyy Ja zagłosuję na Konfederację :)

2

@12Frost12 Ale Trzaskowski raczej to przegra.

0

@Kamiloza91 Jak mam wybrać między złamaną ręką, a kręgosłupem to wolę mieć złamaną rękę.

3

@Konradowskyy Jak nazwiesz finansowanie kampanii kandydata na prezydenta Polski przez Niemców? Nie wygląda to dla ciebie krzywo, niepokojąco?

0

@Kamiloza91 Ja się cieszę, że przegrało większe. Mentzen byłby najlepszym rozwiązaniem.

4

@PatrychoO To pewnie rodzina Wocha, bo jak wiemy ma 6cioro rodzeństwa.

2

@Kessie Miło będzie go pożegnać.

2

@Kamiloza91 Ja po Rumunii widzę jakby wyglądała Polska, gdyby wybory wygrał tęczowy. Zielony ład i pakt migracyjny ruszyłyby pełną parą, ustawa kagańcowa by weszła i można dalej wymieniać.

0

@Kamiloza91 To jest prezes IPN, doktor nauk historycznych, a nie byle chłop z łapanki. Chyba o tym zapominasz.

0

@zadafcb Naleśnik xD

1

@Kgorecki2500 Oby tak było.

0

@olejtm Murmański też powinien otrzymać.

1

@Karzel Wpisał w jakiś akt, że jak przyjmiemy Ukraińców to nie złapie nas pakt migracyjny xD

0

@12Frost12 Czyli uważasz, że ko rządzi tak źle i ludzie pójdą za PiSem?

5

@Kamiloza91 Tak. Chciałem Mentzena, ale każdy lepszy od pacynki Tuska.

0

@directedbyfcb Dobre hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?