AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Ciężko znaleźć sens w ścieku to po pierwsze, podczas afery taśmowej też szukałeś sensu? ;)
1
@Sulimo Jak mam nazwać człowieka, który na wizji jawnie kłamie i myśli, że kogoś tym oszuka? Edit. Pewnie, jak ktoś ma inne zdanie to ocenzurować. Piękny obraz wyborcy ko.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Uukasz_93 Najwybitniejszym to Tusk jest namiestnikiem Niemiec.
0
Komentarz usunięty
0
@RafiVeB Pewnie dlatego, że Duda jest prezydentem. To tłumaczy wszystko ;)
1
@Sulimo Chłop nawet w swojej partii nie wygrał xD
4
@TR3YWAY Bitą godzinę u niej był Biedroń.
0
@Przemek2323 Wiadomo, lepszy przyjaciel deweloperów, odklejeńców ekologicznych i cenzorów xd
0
@arasz1819 Cóż szkodzi obiecać?
5
@CLS63AMG Pełna zgoda. No ale buduje 60 rocznie mieszkań komunalnych więc o co ci chodzi? XD
13
@blakkudium Czyli oficjalnie Cunha zakończył karierę piłkarską na najwyższym poziomie xd
3
@norbi77 Jaki ćpun człowieku? Przyniosę ci jak chcesz snusa, którego można kupić w każdej żabce. Ćpunem to możesz sobie Trzaskowskiego określać, który boi się badań krwi. "Agresywny kibol" i "gangster" to też śmiech na sali i pomówienia. Wiesz, że twój Tusk też brał udział w ustawkach, a jest premierem?
3
@Comentateiro Nie zagłosuję na człowieka, który chce poprzeć ustawę kagańcową, który sam nie wie jakie ma poglądy, bo musi mu je napisać w dany dzień Tusk.
2
@RomanGroza To Szczęsny bronił z Interem.
4
@barcelonaLM Oby tak się to skończyło.
0
@fotohobby Ja nwm co dziwi wyborców Trzaskowskiego w tym, że gość, który miał prawicowe poglądy podpisał się pod prawicowymi poglądami? Było logiczne, że Nawrocki poprze te punkty deklaracji, bo je głosił całą kampanię xd
0
@Tasde Ceny prądu, ceny artykułów spożywczych. Ceny usług. Wszędzie jest drożej i nie wmówisz mi, że 1,5 roku rządów nie ma na to wpływu xd
0
@arasz1819 "po dobrej stronie mocy" po stronie cenzury i niszczenia Polski? xd
0
@partymaker @Tasde to chyba u was. Żyłem w czasach PiS i żyje w czasach po. Lepiej żyło mi się za PiS. Potrafiłem odłożyć więcej pieniędzy mimo, że paliwo było droższe. To też "propaganda" Pisowska?
2
@Slot On się sam gnoji, wystarczy dać mu mówić. Demagog sprawdź.
0
@Tasde Mam je gdzieś, jednak nie oddam głosu na partię, która systematycznie niszczy Polskę, gdy tylko dostanie się do władzy.
5
@Tasde Głosowałem na Mentzena, w życiu nie zagłosuję na kogoś lewicowego. Tym bardziej na kameleona i prawą rękę Tuska.
5
@PatrychoO "przyćpać" czyli palacze to ćpuny wg ciebie?
0
@Borneo Masz rację. Taki Szczęsny jakby palił fajki np. to by nic nie osiągnął. A nie czekaj...
3
@barcanawieki Jaki narkoman? xD to jest nikotyna
0
@barteq Fakty, w maszynie Flicka wyśmiewany Ferran również zaczął strzelać sporo, a na boisku nie wygląda jak wóz z węglem i ciało obce.
0
@ProMILs Nawet za free bym go oddał. Zrzucenie balastu i zrzucenie pensji. Przy 15 mln to już wgl.
1
@kazbychu Ładna manipulacja. Korwin nie mówił, że kobiety są głupie, tylko są średnio głupsze od mężczyzn o ileś pkt procentowych (praktycznie nikła różnica ale jest). Także skończ farmazonić.