0

@Sulimo Ciężko znaleźć sens w ścieku to po pierwsze, podczas afery taśmowej też szukałeś sensu? ;)

1

@Sulimo Jak mam nazwać człowieka, który na wizji jawnie kłamie i myśli, że kogoś tym oszuka? Edit. Pewnie, jak ktoś ma inne zdanie to ocenzurować. Piękny obraz wyborcy ko.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Uukasz_93 Najwybitniejszym to Tusk jest namiestnikiem Niemiec.

0

Komentarz usunięty

0

@RafiVeB Pewnie dlatego, że Duda jest prezydentem. To tłumaczy wszystko ;)

1

@Sulimo Chłop nawet w swojej partii nie wygrał xD

4

@TR3YWAY Bitą godzinę u niej był Biedroń.

0

@Przemek2323 Wiadomo, lepszy przyjaciel deweloperów, odklejeńców ekologicznych i cenzorów xd

0

@arasz1819 Cóż szkodzi obiecać?

5

@CLS63AMG Pełna zgoda. No ale buduje 60 rocznie mieszkań komunalnych więc o co ci chodzi? XD

13

@blakkudium Czyli oficjalnie Cunha zakończył karierę piłkarską na najwyższym poziomie xd

3

@norbi77 Jaki ćpun człowieku? Przyniosę ci jak chcesz snusa, którego można kupić w każdej żabce. Ćpunem to możesz sobie Trzaskowskiego określać, który boi się badań krwi. "Agresywny kibol" i "gangster" to też śmiech na sali i pomówienia. Wiesz, że twój Tusk też brał udział w ustawkach, a jest premierem?

3

@Comentateiro Nie zagłosuję na człowieka, który chce poprzeć ustawę kagańcową, który sam nie wie jakie ma poglądy, bo musi mu je napisać w dany dzień Tusk.

2

@RomanGroza To Szczęsny bronił z Interem.

4

@barcelonaLM Oby tak się to skończyło.

0

@fotohobby Ja nwm co dziwi wyborców Trzaskowskiego w tym, że gość, który miał prawicowe poglądy podpisał się pod prawicowymi poglądami? Było logiczne, że Nawrocki poprze te punkty deklaracji, bo je głosił całą kampanię xd

0

@Tasde Ceny prądu, ceny artykułów spożywczych. Ceny usług. Wszędzie jest drożej i nie wmówisz mi, że 1,5 roku rządów nie ma na to wpływu xd

0

@arasz1819 "po dobrej stronie mocy" po stronie cenzury i niszczenia Polski? xd

0

@partymaker @Tasde to chyba u was. Żyłem w czasach PiS i żyje w czasach po. Lepiej żyło mi się za PiS. Potrafiłem odłożyć więcej pieniędzy mimo, że paliwo było droższe. To też "propaganda" Pisowska?

2

@Slot On się sam gnoji, wystarczy dać mu mówić. Demagog sprawdź.

0

@Tasde Mam je gdzieś, jednak nie oddam głosu na partię, która systematycznie niszczy Polskę, gdy tylko dostanie się do władzy.

5

@Tasde Głosowałem na Mentzena, w życiu nie zagłosuję na kogoś lewicowego. Tym bardziej na kameleona i prawą rękę Tuska.

5

@PatrychoO "przyćpać" czyli palacze to ćpuny wg ciebie?

0

@Borneo Masz rację. Taki Szczęsny jakby palił fajki np. to by nic nie osiągnął. A nie czekaj...

3

@barcanawieki Jaki narkoman? xD to jest nikotyna

0

@barteq Fakty, w maszynie Flicka wyśmiewany Ferran również zaczął strzelać sporo, a na boisku nie wygląda jak wóz z węglem i ciało obce.

0

@ProMILs Nawet za free bym go oddał. Zrzucenie balastu i zrzucenie pensji. Przy 15 mln to już wgl.

1

@kazbychu Ładna manipulacja. Korwin nie mówił, że kobiety są głupie, tylko są średnio głupsze od mężczyzn o ileś pkt procentowych (praktycznie nikła różnica ale jest). Także skończ farmazonić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?