AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Ostatnio miałem tak, przy Raphinhi. Co do Lewego to czuję ekscytację jedynie dlatego, że za niedługo robi wylot :)
0
Kocham naszą Barcę, ale okienka transferowe to jest coś strasznego i emocjonującego zarazem. Tyle plotek, nadzieji, a później albo zawód albo szok, że jednak się udało. Wspaniały okres każdego roku :D
0
@Veysel Z tym Dembele, który idzie po ZP? Wiesz, że Dembele gdy dostawał tylu kontuzji bodajże 5 razy zmieniał kucharza, bo w diecie upatrywał problem?
0
@krzywy Overlord, Naruto, My Hero academia, code geass, Black Clover, Jujutsu Kaisen, Demon Slayer, Stains Gate(super anime ale inna tematyka).
11
@Kgorecki2500 Celnie. Chihuahua to jest porażka.
13
Super! Oby zawitał na pokładzie i nic się nie wywaliło na ostatniej prostej.
0
@Roobo haha Korwin w punkt.
5
Czy Tusk już się powołał na Murańskiego?
0
@messi33 Disney
0
@KacperVEB Klasę miał jak rozdzielał premię z naszych podatków ;)
2
@Encore 35 mln to jest kradzież.
0
@JordiAlbion Ancelotti nic nie osiągnął twoim zdaniem? Jupp też?
1
@DonCarletto No, ale to w nich był problem ;)
0
Czekamy, mieć takiego kota za takie pieniądze to jest kradzież.
2
@Sysia11 Szkoda, że go nie kupiliśmy jeszcze z River Plate.
0
@MichuZ44 Chyba nie wiesz co to obsesja. Czy oświecony? Nie powiedziałbym, po prostu patrzę realnie.
0
@Roobo Fakty, ale co poradzić. Za dużo Lewandzioków jest, zakrzyczą cię.
0
@directedbyfcb To był sarkazm. Czy z nim, czy bez niego na wygraną w MŚ nie ma szans xd
0
Ajajaj i już po wygranej MŚ dla reprezentacji Polski. Z Lewandowskim mieliśmy to pewne, bez niego nie ma szans xd
0
@Herato Dokładnie. Bez Lewego nie wygramy MŚ i euro.
0
@Nicko Ten Hazard to najlepszy transfer realu. A nie czekaj...
0
@Criss18Barca To teraz się już wgl Robert obrazi xD
1
@katalonczyk987 Dokładnie i znów by czerwo dostał xd
3
@urbipl mają przes*ane xD
2
@July_6_BcN Czereśnie jako owoc. Jako dżem to oczywiście truskawkowy :)
1
@looki Gratki za pamięć. Mówiłem ;)
1
@Luciano99 Panie kiedy ja Madarę na avku miałem xd Fajny legwan?
0
@arasz1819 mhm. Prędzej uwierzę, że Trzaskowski ma prawicowe poglądy.
0
@majkel95 Wiesz to raczej zachodnia strona ciągle pisze, że musimy być tacy jak zachód Europy i ma jakieś kompleksy względem krajów UE. Nam się podoba Polska jaka była, jest i miejmy nadzieję, że będzie. Nasi dziadkowie wywalczyli ten kraj nie raz i trzeba o tym pamiętać.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.