0

@A4ron Izraelskie boty dały radę

3

No nie o jeden punkt

0

@Eklerek hahahaha

0

Nawet somsiedzi na niemca poszli.

2

Co to za Assassin xD

5

Trzeba wysłać kogoś z Choroszczy to wygramy. Austria dobry przykład, Szwajcaria rok temu.

0

Skąd to uciekło?

0

Austriacki akwalerysta się w grobie przewraca xD

2

@Pawlak1992 Też się zastanawiałem. Może z zoo uciekł?

1

O Izrael, więc bombowa piosenka będzie.

3

Jakoś mało dziwadeł w tej Eurowizji, o wiele mniej niż rok temu.

2

Prawie, bo jednak jest Lewandowski, więc trochę drewna jeszcze zostało xD

0

@Kinginiesta Ma swoje poglądy, które głosi. Pasują mi one najbardziej spośród wszystkich kandydatów i tyle. Idealnym kandydatem dla mnie byłbym ja, ale nie startuję ;)

0

@Hosh Możesz tak uważać.

17

@Criss18Barca Możesz dać nawet 20%, a nadal będzie daremny.

0

@Bobo25 Lepsza byłaby komunistka Harris?

0

@FcPortoFan1999 Może i tak, jednak ustąpił i to Sławek startuje. Mają zbliżone poglądy, a Sławek dodatkowo jest przedsiębiorcą z sukcesami.

0

@Kinginiesta Unia w swoim założeniu, a nie teraźniejsza. Nie trzeba robić wszystkiego perfekcyjnie, jednak zapędy dyktatorskie to ogromny problem.

0

@FcPortoFan1999 Masz tak przez sondaże, które pokazują, że Mentzen ma "tylko" 12%. Trzeba iść i zobaczyć jakie będzie poparcie naprawdę. Bardzo się napracował, zjeździł całą Polskę, spotkał się z tymi ludźmi i to pewnie zaowocuje. Nwm czy wystarczy, ja mam taką nadzieję.

0

@Starrk Rozumiem, że dla cb Unia robi wszystko świetnie i jest dokładnie takim tworem do jakiego przystępowaliśmy?

0

@FcPortoFan1999 No nwm zobaczymy, sondaże raczej kreują obraz jaki by chciały. Zobaczymy jak będzie, mam nadzieję, że w końcu uda się odsunąć popis.

0

@Fido66 Grudzień 2024, a nie czekaj...

0

@FcPortoFan1999 Mentzena, jeśli jednak druga tura będzie Nawrocki -Trzaskowski to tak.

0

@Starrk Polecasz swój kraj? Wolę naszą kochaną Polskę.

2

@Kgorecki2500 8 głosów na Maciaka xD

0

Chciałbym, żeby żyło nam się lekko tak jak lekkie były pełne kartony papieru z "milionem" podpisów Wafla.

1

@July_6_BcN No i jeszcze z rekinami pływał Aquaman (lub Aquamem).

1

@July_6_BcN Na pewno jest Księciem Polo.

2

@RafiVeB Pytanie czy na pewno ma na imię Rafał?

0

@mekston Dlatego Suarez to był i jest najlepszy napadzior XXI w. (Do teraz, bo wiek się jeszcze nie skończył i pojawią się pewnie mocni kandydaci).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?