AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron Izraelskie boty dały radę
3
No nie o jeden punkt
0
@Eklerek hahahaha
0
Nawet somsiedzi na niemca poszli.
2
Co to za Assassin xD
5
Trzeba wysłać kogoś z Choroszczy to wygramy. Austria dobry przykład, Szwajcaria rok temu.
0
Skąd to uciekło?
0
Austriacki akwalerysta się w grobie przewraca xD
2
@Pawlak1992 Też się zastanawiałem. Może z zoo uciekł?
1
O Izrael, więc bombowa piosenka będzie.
3
Jakoś mało dziwadeł w tej Eurowizji, o wiele mniej niż rok temu.
2
Prawie, bo jednak jest Lewandowski, więc trochę drewna jeszcze zostało xD
0
@Kinginiesta Ma swoje poglądy, które głosi. Pasują mi one najbardziej spośród wszystkich kandydatów i tyle. Idealnym kandydatem dla mnie byłbym ja, ale nie startuję ;)
0
@Hosh Możesz tak uważać.
17
@Criss18Barca Możesz dać nawet 20%, a nadal będzie daremny.
0
@Bobo25 Lepsza byłaby komunistka Harris?
0
@FcPortoFan1999 Może i tak, jednak ustąpił i to Sławek startuje. Mają zbliżone poglądy, a Sławek dodatkowo jest przedsiębiorcą z sukcesami.
0
@Kinginiesta Unia w swoim założeniu, a nie teraźniejsza. Nie trzeba robić wszystkiego perfekcyjnie, jednak zapędy dyktatorskie to ogromny problem.
0
@FcPortoFan1999 Masz tak przez sondaże, które pokazują, że Mentzen ma "tylko" 12%. Trzeba iść i zobaczyć jakie będzie poparcie naprawdę. Bardzo się napracował, zjeździł całą Polskę, spotkał się z tymi ludźmi i to pewnie zaowocuje. Nwm czy wystarczy, ja mam taką nadzieję.
0
@Starrk Rozumiem, że dla cb Unia robi wszystko świetnie i jest dokładnie takim tworem do jakiego przystępowaliśmy?
0
@FcPortoFan1999 No nwm zobaczymy, sondaże raczej kreują obraz jaki by chciały. Zobaczymy jak będzie, mam nadzieję, że w końcu uda się odsunąć popis.
0
@Fido66 Grudzień 2024, a nie czekaj...
0
@FcPortoFan1999 Mentzena, jeśli jednak druga tura będzie Nawrocki -Trzaskowski to tak.
0
@Starrk Polecasz swój kraj? Wolę naszą kochaną Polskę.
2
@Kgorecki2500 8 głosów na Maciaka xD
0
Chciałbym, żeby żyło nam się lekko tak jak lekkie były pełne kartony papieru z "milionem" podpisów Wafla.
1
@July_6_BcN No i jeszcze z rekinami pływał Aquaman (lub Aquamem).
1
@July_6_BcN Na pewno jest Księciem Polo.
2
@RafiVeB Pytanie czy na pewno ma na imię Rafał?
0
@mekston Dlatego Suarez to był i jest najlepszy napadzior XXI w. (Do teraz, bo wiek się jeszcze nie skończył i pojawią się pewnie mocni kandydaci).