0

@Coutinho007 Przyszli normalnie po piłkarza, którym się interesowali. Nic dziwnego w sumie skoro był jednym z najlepszych na świecie.

1

@Coutinho007 No tak to ich wina, że Neymar miał taką, a nie inną klauzulę, że chciał odejść, bo nie chciał być w cieniu Messiego. Również to ich wina, że Dembele mając słabych lekarzy w Barcelonie się łamał. Po prostu go kupili i tyle, gdzie ty tu widzisz winę PSG? Ja widzę głupie decyzje naszej Barcy niestety.

0

@Kubsoleon Lewandowski nie zrobił tym bardziej nic, bo nawet w pressingu nie pomagał xd

1

@Kubsoleon Lepiej ale dla Interu chyba xd

0

@mientusek1407 Na skrzydło za darmo mógłby być Lookman, na N David, na boki nie mam pojęcia.

0

@Pasiak A wiesz ile oddali strzałów? 8. I naprawdę uważasz, że Inter nie gra defensywie?

0

@Uukasz_93 antypolak?

2

@PatrychoO Ja pragnę wyśmiać tych co pisali, że bramkarz musi być wysoki, bo niski=słaby...

17

@DeXt3rVeB Chłop dwie asysty dał, a ludzie się go jeszcze czepiają xd

0

@KrwawiaceoczyVEB Co ci znów Ter Stegen zrobił? To Szczęsny wpuścił 4 bramki. Patrz jak dzisiaj Sommer grał.

1

@parpe @pt9 Tak nie wolno pisać. To anty patriotyzm jest tak nie. Pamiętaj, że np. z Benficą ładnie obronił strzał Do Marii. Co prawda wcześniej 4 wpuścił i skasował prawie Balde, ale obronił ten strzał także występ na +

0

@Gacek5 W piekle jeśli istnieje to się dogadasz xd

0

@clyde tak na pewno by było. Jakby były dostępne piły łańcuchowe to wyrżnął by nią pół miasta jak w teksańskiej masakrze, dobrze, że są nielegalne. A nie czekaj... Te pieprzenie o broni jest żałosne.

1

@Gacek5 Pokaż mi inne gole, które nie przechodzą obok bramkarz. Może jedynie Lob się nie liczy, bo idzie stricte nad, ale to też obok bramkarza.

0

@turhiay Przypomnisz jaki mecz zagrał Szczęsny z realem, jak dostał czerwo, czy z Benficą, gdy wpuścił 4 gole, skasował Balde i jedynie uratował go Raphinha strzelając na 5:4? Wiadomo Polak to jest tylko świetny, najlepszy i najwspanialszy. Każde słowo słusznej krytyki - hejt xD

0

@Stinger_ Co miał powtórzyć? Wielokrotnie strzelał spektakularne bramki, 2 x zdobył ZB grając w ciężkich ligach jak PL i La Liga.

0

@Stinger_ Niech to powtórzy skoro tak umie xd

0

@Stinger_ Powinno być od śmierci, jednak sam pogrzeb również nie jest czymś szczęśliwym dlatego ma to swoje usprawiedliwienie. Żałoba powinna trwać jakiś okres, a nie jeden dzień.

2

@takisobiektos Masz rację. Pogrzeb to przecież radosna chwila dla każdego :|

1

@Criss18Barca no jest padawanem największego oszusta w historii Polskiej polityki, niemieckiego namiestnika wschodu.

0

@lithotripter dokładnie. Czyli psychiatra lepszy.

1

@lithotripter Niech idą do psychologa/psychoatry to jakość życia im się podniesie.

1

@Comentateiro wiadomo, BBC było lepsze xd oczywiście tylko w głowach madryli.

0

@marcin62 Czemu zakładasz, że się cieszę? Napisałem fakt, a xD dodałem bo jest to śmieszne zrządzenie losu po prostu.

0

W dwóch ostatnich meczach Own Goal 2 gole, a Disney 0 xD

1

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub96 Brian, a z kobiecych Karina xD

9

@MesQueUnClub96 No wiesz, głównym celem życia człowieka jest przedłużenie gatunku. Homoseksualizm tego nie spełnia z zasady.

1

@MesQueUnClub96 o gejach raczej tak się nie mówi. transi to całkiem inna sprawa. Wiesz, że Trzaskowski był dupiarzem czyli przeciwieństwem geja?

15

Głosujmy od 16 roku życia, tabletki dzień po od 15 roku życia, a energetyki to trzeba być pełnoletnim xD oh Chihuahua

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?