9

@Messiankaramessi Blokowanie marszów niepodległości, chodzenie na parady równości, wspieranie ostatniego pokolenia, teksty typu, że marzy o tym by być pierwszym prezydentem, który udzieli małżeństwa parze homo. Wspieranie nielegalnej imigracji-paktu migracyjnego (oczywiście nie teraz, bo teraz się nie opłaca), wspieranie zielonego ładu UE, wspieranie aborcji. To tak na szybko xd To, że jest chorągiewką, która zmienia zdanie jak nastroje społeczne zawieją to już inna sprawa. Poza tym jest pacynką Tuska.

0

@tadzik447 Jakim naczelnym hejterem Polaków? Weź się puknij w czoło i to tak mocno farmazonku.

0

@Azazel_Pazuzu wow, strzelił tyle goli co skrzydłowy jako napastnik. Wielkie osiągnięcie.

0

@QuQ Napisał, że "już trzeci sezon" siedzę w jaskini. Jak dla niego tyle goli co pomocnik realu oraz przegrany Pichichi z Ukraińcem z średniaka jest dobrym sezonem to nie mam pytań xd

0

@Kismeth xd w poprzednim sezonie ile miał goli w La Liga? Nieźle ci się czajnik zagotował xD

1

Komentarz usunięty

0

@kinderch No tak, wiadomo, że jeszcze awans nie jest przesądzony, jednak wygląda to optymistycznie.

1

@mekston Co poradzić, że madrycioki lubią Disneya?

0

Komentarz usunięty

1

@Torto Raczej Lewandzioki, po zeszłym sezonie ;)

1

Ciekawe jak fani realu się 3mają? ;)

0

@FCB24 Parę meczów widziałem, z Realem wyglądał ciekawie, w Ligue od kilku sezonów wygląda dobrze. Wydaje się, że pasowałby tu.

0

@Kubsoleon @Kasy Aktualnie Ferran ma formę i dlatego warto go sprzedać. Jest "na górce" więc można na nim zarobić. Wiemy również jak wygląda na swoim standardowym poziomie. David jest również bardziej mobilnym napastnikiem, świetnym motorycznie, wydaje się, że pasowałby do taktyki Flicka i jak wiemy Flicka wielu piłkarzy rozwija co też może sugerować, że u nas byłby lepszy. Dodatkowo tworzymy sporo szans jako zespół więc miałby tu idealne środowisko, a w papierach zarobimy co też jest aktualnie bardzo ważne w naszej sytuacji.

0

@PatrykBarca Czy niewiadoma? Zarabiamy hajs na Torresie i za darmo (wiadomo premie itp. jednak bez kwoty co jest ważne) mamy zawodnika na wysokim poziomie.

2

@PatrykBarca Jonathan David jest do wyjęcia za free, tak samo Lookman.

0

@tbas No tak, lepiej to olać i nigdy tego nie zmienić... Po prostu zmiana na plus i tyle.

0

Trump wywala papierowe słomki, oby również w unii europejskiej to badziewie poszło do kosza.

0

@MesQueUnClub96 Na tak, dla zwyrodnialców.

2

@Wojciech123 Pijcie Polskie wino, jedzcie niemieckie ogórki xD

0

@esem91 Kawa :)

0

@Kasy Fajnie, że w czymś się zgadzamy.

0

@norbi77 Gdzie napisałem o świeżej krwi? To już swoją drogą, bo jest spoza układu, który łupi Polaków od 20 lat. Zagłosuję na Mentzena głównie dlatego, że jest najbliżej moich poglądów, ma swoje stałe poglądy co jest ważne, bo wiem na kogo oddam głos, a nie na którą maskę danego kandydata i tyle.

0

@tbas Czyli twierdzisz, że wymyśliłem te audyty, że nie było mowy o trójporcie?

0

Komentarz usunięty

0

@Hellrider Idą do przodu, ładnie podkopane, żeby jednak nie za szybko. Audyty, audyciki, zmiany nie zmiany i CPK ładnie przeciągnięty. Co do atomu to ostatnio faktycznie niemiecka gazeta ubolewała, że jednak atom w Polsce powstanie, również ładnie opóźniony, ale jednak kiedyś tam powstanie xd

0

@tbas Każda praca jest ciężka xd W każdej pracy może być tąpnięcie i cię zasypie ileś ton kamienia, czy dojdzie do eksplozji metanu. W każdej dostaniesz pylicy xd Weź leki. Co do biurowych się zgodzę, ale jeśli chodzi o górników to jest to mocno uzasadnione więc skończ pisać głupoty.

0

@tbas Nie poparte niczym? Audyty wymyślone? Człowiek anty CPK jako główny odpowiedzialny za ten projekt wymyślony? Pomysł z trójportem lotniczym zamiast CPK to też wymyślone było i po niezadowoleniu obywateli zmiana narracji, że jednak będzie ale inny niż było w planach też wymyślone?
Ładne klapki na oczach. Fanatyzm to coś strasznego jak widzę.

0

@tbas To idź do kopalni skoro to takie łatwiutkie i przyjemne, emeryturka szybko wpadnie. Wielkie X D

1

@norbi77 Ponieważ śmieszy mnie ta hipokryzja. Najeżdżać na kandydata za byle co samemu głosując na chorągiewkę, która zmienia poglądy jak skarpetki, pacynkę Tuska. Co do Mentzena, ma te same poglądy od dawna, tożsame z moimi (wiadomo są rozbieżności, ale to logiczne). "Przekonaj nas swoimi argumentami"- syzyfowa praca, betonu Trzaskowskiego (ogólnie popisu) nie da się przekonać.

0

@tbas Nawet nie mam tik toka, nie chcę mieć raka xd kulą w płot. Oczywiście oficjalnie nie jest to uwalone, tak tylko zlecili kilka audytów, ogólnie to miejsce nie było ok, jako głównego gościa zajmującego się CPK dali kogoś kto jest anty CPK. Atom też nie jest uwalony, może kiedyś powstanie tam w 2050 i to może xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?