AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Skoro największy farmazon na stronie tak napisał to na pewno jest prawda :)
0
@Kasy Zabawne jak kaleczna gra Lewego xd
0
@Stinger_ No, a miał w lidze ponad 40 goli, Lewy nie, ciężko miał żeby strzelić połowę rekordu La Liga xd
0
@mekston Ten Sorloth, który był przed Lewym w La Liga jeśli chodzi o bramki w zeszłym sezonie grając w słabszej drużynie. Sprytnie omijamy poprzedni sezon, gdzie Lewy nawet do 20 nie dobił i miał tyle co pomocnik realu oraz przegrał z Ukraińcem, który grał w średniaku.
0
@mekston wyżej napisałeś farmazon, odnośnie, że Lewy może się uczyć od Guiu czy Roque. Nigdzie tak nie pisałem także znów farmazonisz i przypisujesz mi czyjeś słowa lub twoje urojenia.
0
@mekston Powinny to patrzeć jak wygląda się bez techniki i uczyć się, żeby poprawić ten aspekt, żeby nie być drewnianym.
Widzę, że dalej farmazon
0
Komentarz usunięty
0
@daniel32778 Posypać to ty możesz siebie brokatem jak chcesz błysnąć. Wystarczy oglądać mecze, a nie suche statystyki żeby widzieć jak słabo wygląda dziadek.
Bekę mogą mieć sobie atencjusze i psychofani Lewego, ich zdanie lata mi koło...
0
@daniel32778 Gdybać to sobie możesz, widać kto tutaj ma urojenia xd
0
@Danny Gaucho xd Nikt nie pisze? Wróć do początku sezonu, gdzie wszyscy pisali, że strzela na poziomie Messiego i może pobije jego rekord. Nic nie wymyślam po prostu piętnuje wasze urojenia. Idź sobie spuścić ciśnienie, bo twój disneyek strzelił 2 brameczki z słabą Gironą.
0
@adamek20151 Nie mam zamiaru do cb dołączyć, także nawet nie miej takiej nadzieji xd
0
@mekston Trzymaj to się ty, bo Disney jeszcze max rok pogra i odejdzie w nicość.
0
@mekston Widać jedynie, że jesteś farmazonem, ale to wiadomo już od dawna.
0
@mekston W końcu dobił do połowy rekordu La Liga po trzecim sezonie... xd
0
@adamek20151 Pokaż gdzie pisałem, że Lewy jest skończonym zawodnikiem. Pisałem, że był niepotrzebnym wydatkiem i zdania nie zmieniam.
0
@mekston Może ty płaczesz, ja to mam gdzieś atencjuszu
0
Komentarz usunięty
0
@Kasy Bo mnie atencjusz wszędzie oznacza.
0
@mekston Masakra nie chce mi się już odpowiadać. Nwm ile razy mogę pisać, że chodziło o to iż Pena został odsunięty bez przyczyny, bo nic nie zawalił. Naucz się w końcu czytać, nwm wróć do podstawówki.
0
Komentarz usunięty
0
@Kasy Wina tebasa to również to, że go Ukrainiec zgniótł sezon temu?
0
Komentarz usunięty
0
@mekston Do tego najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat, przegrana w kolejnym sezonie z Ukraińcem za 8 mln. Jak zdobył Pichichi to nawet nie osiągnął połowy rekordu La Liga xD
1
@Commando do pajacowania tak. Oooo Chihuahua.
2
@arasz1819 celnie o Czaskowskim.
0
@MesQueUnClub96 To ma, że nic to nie zmienia. Nawrocki udaje bezpartyjnego, a Trzaskowski normalnego, a do tego patriotę xD
0
@norbi77 No niby spoko, ale pamiętaj, że są kobiety, które mają urojenia i myślą, że są facetem i na odwrót, a to już nie są dwie płcie. Inna sprawa, że nagle mówi językiem Mentzena... Przypadek?
0
@tomek8756 Ogromna różnica. Trzaskowski, który był za tym żeby dać ślub gejom nagle mówi językiem prawicy, że są dwie płcie, że pakt migracyjny jest zły. Ciekawe nie?
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP1 Wow strzelił 3 gole z czego karniak. Wybitne osiągnięcie. Pewnie dało nam to Mistrzostwo świata?