AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca "pchanie Ter Stegena na numer 1", ale ty wiesz, że Ter Stegen to był nasz numer 1, a Szczęsny przyszedł tu tylko dlatego, bo Niemiec miał kontuzję? Poza tym Ter Stegen to lepszy bramkarz, więc co to za "pchanie" skoro po prostu jest lepszy.
0
@draxidox Swoją drogą to Suarez zagrał vabank i się opłaciło.
1
FERMIN W URODZINY!!!!!!
0
@Kamilos84 Flick nie chce przegrać więc nie wpuszcza kogoś kto nie pressuje.
0
Ręka to jeszcze nie ręka.
2
Ajajaj prawie Raphinha.
0
@Terapuls Ile potrzebujesz dowodów, że lepiej wyglądamy bez drewnianego?
1
@buglikos Zależy czy przelew dojdzie.
0
@VegetaPolska perezik wiedział hehe
0
@kamiVeB "gdyby", no ale je ma i gra dobre spotkanie.
0
@Roobo Szczęsnego pochwalą, że nie marnował sił na rzucanie się.
24
@Sapos93 Ferran ma 3 asysty, ty oglądasz mecz?
12
Flick to musi być chemik, który szprycuje jakąś swoją mieszanką piłkarzy, których aktualnie trenuje.
0
Co jest? Gwałt w TV przed 22:00 xD
4
@Coutinho007 Raphinha 2 gole :]
0
Olmo podatny na kontuzje i kontuzjogenny xD
1
Olmo musi uważać na parkingu po meczu.
0
@Piotrek1993 lewy to wzmocnienie dla realu.
0
Hahaha dobrze Raphinha, super Ferran. Na łeb madrylom!
0
CR7 v 2.0 nurek walony xd
0
@FCB_dimiC Pokazał, że czas na wpierdziel.
0
Brawo Piranha !!!!!!
0
Yamaaaaaaal to jest kot
0
Eric co formę złapał i dużo goli zalicza.
0
@Zbyszard a to jak nie gra od początku to się nie liczy, nie może strzelać i pomóc... Ok
0
@Kamilos84 Dokładnie, Inter z nim rozwaliliśmy
0
@Macior79 lepiej dla realu.
0
@Zbyszard No tak, bo Lewy nam bardzo dużo dał z Interem xd
0
@Criss18Barca No kto by się tego spodziewał? :]
0
@RosjaninBut Oczywiście, Sommer jednak cienki masz rację.