0

@bartekvisca "pchanie Ter Stegena na numer 1", ale ty wiesz, że Ter Stegen to był nasz numer 1, a Szczęsny przyszedł tu tylko dlatego, bo Niemiec miał kontuzję? Poza tym Ter Stegen to lepszy bramkarz, więc co to za "pchanie" skoro po prostu jest lepszy.

0

@draxidox Swoją drogą to Suarez zagrał vabank i się opłaciło.

1

FERMIN W URODZINY!!!!!!

0

@Kamilos84 Flick nie chce przegrać więc nie wpuszcza kogoś kto nie pressuje.

0

Ręka to jeszcze nie ręka.

2

Ajajaj prawie Raphinha.

0

@Terapuls Ile potrzebujesz dowodów, że lepiej wyglądamy bez drewnianego?

1

@buglikos Zależy czy przelew dojdzie.

0

@VegetaPolska perezik wiedział hehe

0

@kamiVeB "gdyby", no ale je ma i gra dobre spotkanie.

0

@Roobo Szczęsnego pochwalą, że nie marnował sił na rzucanie się.

24

@Sapos93 Ferran ma 3 asysty, ty oglądasz mecz?

12

Flick to musi być chemik, który szprycuje jakąś swoją mieszanką piłkarzy, których aktualnie trenuje.

0

Co jest? Gwałt w TV przed 22:00 xD

4

@Coutinho007 Raphinha 2 gole :]

0

Olmo podatny na kontuzje i kontuzjogenny xD

1

Olmo musi uważać na parkingu po meczu.

0

@Piotrek1993 lewy to wzmocnienie dla realu.

0

Hahaha dobrze Raphinha, super Ferran. Na łeb madrylom!

0

CR7 v 2.0 nurek walony xd

0

@FCB_dimiC Pokazał, że czas na wpierdziel.

0

Brawo Piranha !!!!!!

0

Yamaaaaaaal to jest kot

0

Eric co formę złapał i dużo goli zalicza.

0

@Zbyszard a to jak nie gra od początku to się nie liczy, nie może strzelać i pomóc... Ok

0

@Kamilos84 Dokładnie, Inter z nim rozwaliliśmy

0

@Macior79 lepiej dla realu.

0

@Zbyszard No tak, bo Lewy nam bardzo dużo dał z Interem xd

0

@Criss18Barca No kto by się tego spodziewał? :]

0

@RosjaninBut Oczywiście, Sommer jednak cienki masz rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?