AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Jak widać da się zmądrzeć, więc jest jeszcze dla ciebie nadzieja.
9
@arasz1819 To tylko u was wyborców lewicy takie rzeczy możliwe xd
0
@Ryoumen No tak, ale ostatnio przewijała się informacja o rozmowach z Kounde.
0
@Ryoumen a jeszcze Kounde w kolejce.
8
@Criss18Barca W końcu profesjonalnie się za to wzięli. Szkoda, że po stracie np. Dembele, czy zmarnowaniu potencjału Fatiego.
0
@Krzysztof1987 Jakości. Proszę cię. Jakościowy to jest piłkarz, który potrafi dryblować, rozgrywać, ogólnie stworzyć coś z niczego, a nie dokładać nogę na pustą bramkę, czy strzelać karne.
0
@Cochise Jak nie? Konfederacja to partia konserwatywna, a co za tym idzie jest związana z wiarą w Polsce.
0
@Cochise Jestem też ateistą także sobie dodawaj co tam chcesz. Wylicz deltę z tego czy coś
0
@Kismeth Ponoć jest lepszy od innych napastników, a na razie to nawet do połowy rekordu nie dobił. W pierwszym sezonie strzelił zawrotne 23 gole, które były najsłabszym wynikiem dającym Pichichi od 22 lat ( w tamtym czasie), w poprzednim sezonie miał jeszcze mniej, bo 19 xD, a teraz ma 20 i ciekawe czy uda mu się dobić do ponad 25 xd
0
@marcin62 wow lepszy od Falcao... Przekonuje mnie to hahaha
Inne Fakty. Miał 23 gole, w zeszłym 19 i teraz ma 20. Czyli jako król strzelców miał mniej niż połowa rekordu La Liga, w zeszłym miał tyle co pomocnik realu i nie przebił 20 goli, a w tym nie zanosi się na to, że zagrozi rekordowi Messiego...
0
@Krzysztof1987 Czego mam zazdrościć? Bez różnicy, czy to Polak, czy Hiszpan.
0
@Krzysztof1987 Dostał adekwatną do swoich umiejętności ZP- z klocków LEGO xD
2
@karolszymek a to on ich nie spełnił? Niemożliwe przecież...
;)
0
Komentarz usunięty
1
@LambiPL Dokładnie. Przypadek czarnoskórych i reprezentowania ich w filmach jak z małą syrenką np. XD
0
@Krzysztof1987 hahahahaha weź leki.
2
@reloaded no tak i to USA złe, bo nie chce walczyć za kogoś, kto wykorzystuje to, że ma parasol ochronny zwany USA i środki na obronność może dawać w socjalne i inne głupoty.
2
@meteo100 Handlowym, co nie zmienia faktu, że żeby robić biznes trzeba być bezpiecznym. Ukrainie potrafimy dawać środki, których nie mamy żeby się bronili, a nie tylko my i USA należymy do NATO- czyli sojuszu obronnego, do którego należy spora część Europy.
3
Komentarz usunięty
0
@slayer Ktoś ci nakazał to czytać? Nie interesuje cię to, to nie czytaj. Proste xd
0
@Gall co ma "mistrzu" historia do teraźniejszości? To, że kiedyś brytole mieli tam raban to znaczy, że teraz mamy przyjmować bydło, które chce destabilizować nasze państwa?
0
@kazbychu Jeśli dla ciebie omyłkowy wjazd w przechodnia jest tym samym co specjalne przejeżdżanie ludzi w czasie świąt na bożonarodzeniowym jarmarku to nie mam pytań. Lewica to straszna choroba. Mamy swoje odpady ludzkie (gwałcicieli, pedofilów) to wpuśćmy jeszcze więcej- genialny pomysł. Masz więcej takich?
0
@kazbychu Nwm jak można nie zauważyć ewidentnej hiperboli. Do ilu eksplozji (niekoniecznie, że człowiek się wysadzał) przed i po napływie imigrantów. Do ilu wjazdów rozpędzonych furgonetek dochodziło na np. świątecznych jarmarkach. Do ilu gwałtów dochodziło i czemu w Niemczech zaczęto produkować bieliznę dla kobiet przeciwko gwałtom?
Ja wiem, że to sami lekarze i inżynierowie przybywają, ale no Szwedzi, Anglicy, czy Francuzi raczej nie są zadowoleni z ich usług :)
0
@MesQueUnClub96 no tak, bo imigranci tacy fajni są. Wgl nie są zagrożeniem. Co tam siatka pedofilska imigrantów w Wielkiej Brytanii xd To sztuczny strach, żeby wygrać wybory xD To, że ktoś się co drugi dzień wysadzi w miejscu publicznym to żaden problem.
0
@Kasy tym bardziej to śmieszy xd
0
@mekston Ter Stegen to najlepszy wybór.
0
@daniel32778 farmazony to fakt, że przegrał z Ukraińcem o Pichichi, że miał tyle goli co pomocnik realu?
0
@Szmulek Dlatego Suarez wygrał ZB w dwóch najsilniejszych ligach w czasach Prime Messiego i Ronaldo, a Lewandowski nawet w słabej bundeslidze tego nie zrobił xd
1
@Rupert_Haubica Suarez nie spędził większości kariery w lidze farmerów.
0
@Arkadio90 hahahaha karnego trzeba umieć strzelić. Proszę cię. Tam by bramkarz mógł to strzelać. Czemu Mascherano, który nie potrafił strzelić gola w Barcelonie zdobył go akurat z karnego?