AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rayan_7 sprzedać!
1
@Bocheno1 Bo nigdy by tego nie zrobił. On nożycami to może z linii bramkowej co najwyżej strzelić xd
1
@mekston chyba kurczaka xd
8
United 15 w lidze xd
0
@bartekvisca nie, lepsza z krągłościami.
0
@Who_you_mam No, to tym bardziej zabawne, że Lewy z nim przewalił króla strzelców xd
0
@Rupert_Haubica tak jak miał lepsze od Dovbyka xd
2
@xvcWinterSoldier xd fajny simp
0
@Pressinho To lepiej nie myśl, bo to słowa osoby, która wielbi Lewandowskiego w stronę Haalanda.
0
@clyde To przestań się zastanawiać i naucz się czytać, bo mam 00 w nicku, poza tym co wy macie z tymi kobietami xd Jakby tak było to nich se idzie i tyle. Nie ta to inna się znajdzie.
0
@mekston Bo nie zasłużył. Piłkarz bez dryblingu, bez umiejętności rozgrywania najlepszym na świecie. Za gole jest złoty but.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Też nie rozumiem jak można usprawiedliwiać jawne kłamstwo, które pozwoliło wygrać wybory i przyczyniło się do przejęcia władzy przez bandę oszustów.
3
@Konradowskyy Zabawne, jak to ,że KO spełniło może z 10 obietnic ze 100, a już minęło ponad 400 dni od wygrania wyborów.
0
@mekston Boli dlatego, że teraz wystarczy gol Lewego, żebyś musiał coś o mnie pisać. Boli cię to, że moje słowa są prawdziwe. Czas leci i Lewuś za niedługo robi papa :)
0
@mekston ale cię dupsko boli xd
0
@Roobo Kij w mrowisko wsadziłeś xd Rację masz, ale cię Lewandzioki zjedzą.
0
@Mitch_Atleta "wychwalasz pod niebiosa"- pokaż mi to, gdzie tak robiłem. Uważam, że Kane jest po prostu lepszym piłkarzem i tyle.
0
@Mitch_Atleta No tak, jak inny napastnik strzela z karnych to znaczy, że inny nie. Piękna logika.
0
@Marian_Pazdzioch To wcale nie wina tego, że od listopada strzelił w lidze 4 gole ? xD
0
@Keltridge więcej niż Lewandowski kiedykolwiek w jednym sezonie La Liga xd
1
@NoziX1 Lewy przy Suarezie hahahahaha
5
@FCB_dimiC katalizator :v
0
@MesQueUnClub96 przez całą karierę praktycznie xd
1
Komentarz usunięty
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tak najcięższy element piłki nożnej to jest xd
0
@martool2 xd jakie śmieszki? Gdzie ty tu śmieszki widzisz xd To, że Izrael przesadza kasuje fakt, że po stronie Palestyny są terroryści?!
0
@martool2 Tak, tak. Tylko twoje argumenty są logiczne, tylko twoje zdanie jest tym prawidłowym, każdy kto mówi/ myśli inaczej ten nie ma logiki "elementarnej" w swojej wypowiedzi. Szkoda tylko, że czytać nie umiesz, bo napisałem wyżej, że to nie jest tak, że popieram Izrael, bo z jednej strony są terroryści z Hamasu, a z drugiej Izrael, który gruuuubo przesadza, a ich premier jest zwykłym zbrodniarzem, który powinien iść siedzieć za to co Izrael robi w strefie Gazy.
0
@mekston "cytuje". Farmazon farmazonem farmazon pogania xd. Teraz cytuje, a wcześniej to był sarkazm. Oj meksiu meksiu xd (Tak tylko powiem, że jak coś zmyślisz i napiszesz, że to cytat ze mnie to jest to nie prawda)- ale nie mów nikomu.
0
@MesQueUnClub96 jak strzeli hat trick i przegramy to będziesz się cieszyć czy płakać?