0

@MesQueUnClub96 Gdyby chciał to by zrobił, ale nie chce ;)

0

@D10SLEO Ciemny to ty masz umysł. Gdzie tak napisałem? Nawet się boisz oznaczyć xd

0

@fantasyoosh Wiadomo, dlatego lepiej wszystko ocenzurować na moje "widzimisię" ... Ale się tu czerwono zrobiło xd

1

@MOLESTA My za najlepszego napastnika XXI w. (Jak dotąd) Zapłaciliśmy Liverpoolowi lekko ponad 80 mln :D

2

@Elprofesorxx Wydaje się, że ponad 20 mln.

0

@BORO_12 Pena nie dostał czerwonej kartki w El Clasico, nie sprokurował kilku karnych i nie odwalił baboli jak np. Szczęsny z Benficą. Skończcie patrzeć na przeszłość i patrzcie na teraźniejszość. Aktualnie Pena jest bardziej pewnym punktem, bo nie odwala.

8

@Pedri16Future To niech idzie do normalnej pracy i wspiera jakichś nierobów z kamerką.

0

@BORO_12 "gra lepszy" no właśnie nie. To, że Wojtek był lepszym bramkarzem za czasów Juve nie oznacza, że teraz również jest. Aktualnie więcej zawalił niż Pena.

0

@BORO_12 Jednak jest to nie fair względem Peni, który nie zawalił nam tak naprawdę nic. U Szczęsnego lista jest długa jeśli chodzi o przewiny.

0

@MesQueUnClub96 Był wystawiamy w Bayernie, w PSG. Zresztą to przykład jakich pełno. Lakaka, który jest memem też ciągle gra.

2

@Derean Pokaż mu jak to się robi i przejmuj jego majątek. Dla tak mądrej jednostki jak ty będzie to proste przy takim głupku.

0

@MesQueUnClub96 Choupo Motinga też wystawiali i wystawiają. To żaden argument.

1

@BORO_12 Co teraz? Pena został niesłusznie odsunięty od składu, ponieważ był pewniejszy niż Wojtek jest aktualnie. Tyle.

0

@MesQueUnClub96 To tylko pokazuje ile osób idzie jak barany za stadem.

0

@mekston Haaland główki, dobijak karne i wolne Hurricane.

0

@MesQueUnClub96 to nadal więcej niż ty w swoim świecie.

0

@marcin62 Nwm jakie praktykujesz rzeczy, ale multi konta są niedozwolone.

1

@MesQueUnClub96 Boli, że więcej osób zaczyna widzieć jak Lewandowski jest drewniany?

0

@Kinginiesta Fermin dzisiaj słabo zagrał.

2

@4Fabregas4 Co ty. Flick go nie odstawi choćby 2 samobóje walnął. Zobacz jak gra Szczęsny i Pena oraz, który gra. Flick niestety tak jak i Xavi ma pupilków, którzy będą grać choćby kopali się po czole.

0

@GigiAmoroso @FCB_dimiC widzę, że diler był nawet w niedzielę.

0

@tadzik447 to jeszcze kilka karnych i może będzie wyżej.

0

@mekston jak ktoś wierzy w jakieś talizmany to nie może być normalny xd

0

@tadzik447 jak widać na dnie tego zestawienia.

0

@mekston xd farmazonie czemu niby źle, że Szczęsny czyste konto?

0

@capoN Suarez raczej go nie odwiedza co mecz.

0

@Rupert_Haubica Najlepszej 9 tce to on może buty wiązać.

0

Regen Kameniego xd

5

Eric "1.50 cm" wzrostu najgroźniejszy w powietrzu xD

5

Luuk De Jong takie z zamkniętymi oczami strzela :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?