AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Gavi. Brawo Olmo.
0
@Rastafarnianin hahahaha tak tak przedłużenie Araujo.
0
@KamQiX Zdobył te bramki przed listopadem. Czytać nie nauczono?
0
@ShawnC Trio nie do zmiany xd Lewandowski, który się kopie po czole od listopada jest wg cb nie do zmiany?
0
@Stinger_ hahaha ty to naprawdę jesteś odklejony. Zobacz na grę obydwu i sobie odpowiedz, kto był lepszy, a kto nie dorasta komu do pięt. Dobijak musiał wytrenować karne, bo inaczej by tyłu goli nie miał skoro tylko tak i z dobitki potrafi strzelać. Messiemu było bez różnicy czy ma przed sobą 2, 3, 4, czy 5 rywali, bo i tak zdobył w takiej akcji gola. Lewy nawet pachołka nie kiwnie.
0
@cinero1996 Ja kupowałem na oficjalnej. Wszytko sprawnie i bezproblemowo.
0
@MesQueUnClub96 Duży biust i tyłek ;)
0
@partymaker Debila to ty z siebie robisz. Było umówione, że dostanie tyle i tyle i powinno tak być, a nie lecenie w uja. Co do Lewego, to fajnie sezon temu wygrał króla strzelców... A nie przewalił z gościem z ligi ukraińskiej za 8 mln.
0
@partymaker xd Nie ma sensu z tobą rozmawiać. Chłop dostał obietnicę, że dostanie podwyżkę X, a teraz Laporta mówi, że jednak tyle to nie i jeszcze niektórzy się dziwią, że jest wkurzony xd
0
@partymaker Chcą, z małą, która jest napluciem w twarz tak naprawdę.
0
@partymaker xd Chłop jest naszym najlepszym obrońcą, a zarabia mniej od Inigo. Jest w czwórce kapitanów, jest naszym najlepszym ŚO, a poza Cubarsim zarabia najmniej z stoperów (no może jeszcze Garcia zarabia mniejsze pieniądze). Proszę cię, każdy inny klub z miejsca da mu 2 x tyle ile zarabia u nas.
2
@partymaker Nie zapominaj, że to Barca oszukała go w sprawie kontraktu.
0
@juarez Dokładnie xd Karnego strzelił i już mu ZP dają znowu.
0
@Pawlak1992 złomujesz to sam siebie i złomuje cię Lewy swoją grą. Suarez walczył z Messim i Ronaldo w czasach Prime, a Lewy wtedy nawet blisko nie był wymieniany i nadal pod względem umiejętności nie jest i nie będzie.
2
Co Casado ora Xaviego swoją grą, który wolał stawiać na Voldemorta zamiast na młodziutkiego wychowanka. Jasne, czasem Romeu wyglądał spoko, wejście miał dobre, ale no mieć taki diament na ławce i ściągać gracza po 30 z Girony...
0
@PeterMaro Nie piję alkoholu. No co? Napiszesz prawdę - źle, pochwalisz - źle. Zdecydujecie się w końcu.
0
@kuz Karny Lewandowskiego. Zdecydowanie najcięższa do wykorzystania sytuacja. Mało kto potrafi uderzyć aż z 11 metrów sam na sam z bramkarzem, a co dopiero gola zdobyć.
0
@July_6_BcN Dlatego nigdy nie będzie na poziomie Suareza, Kane czy nawet Benzemy, bo oni potrafią/potrafili stworzyć coś z niczego i tego ludzie nie rozumieją.
1
@PW27 Fati i De Jong muszą odejść. Za dużo zarabiają względem tego co prezentują.
2
@takisobiektos Ogólnie terminarz jest coraz bardziej przeładowany. Nic dziwnego, że potem jest tyle kontuzji więzadeł czy mięśniowych.
1
@BORO_12 Normalne nie jest dawanie ZP za narodowość. Pisanie jakichś farmazonów, że statyczny piłkarz jest lepszy od tego, który potrafił stworzyć coś z niczego.
0
@BORO_12 Fakty bolą. Piłkarz tak zależny od drużyny, który sam nic nie wykreuje nie może być określony mianem najlepszego. Już nawet Modrić ma więcej argumentów za sobą, bo przynajmniej miał jakiś wpływ na grę drużyny, a nie dobijanie z 5 metrów i strzelanie karnych, które mógłby nawet bramkarz strzelać.
0
Komentarz usunięty
0
@okiemtypera_lucaxx95 wyjątek potwierdzający regułę raczej xd
0
@Stinger_ Nie powinieneś płakać w poduszkę? Twój kochany realik przegrał.
0
@Stinger_ W lustro to bym nie spojrzał jakbym kibicował realowi tak jak ty.
0
@Stinger_ Tak przyznaję, że nienawidzę realu i podszywek takich jak ty :)
0
@RomanGroza To jeszcze 2 klasyki i w kolejnym może będzie remis :) Oby jednak była to sinusoida między 3, a 4 bramkami straty ;)
1
@LambiPL Oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie. Ja swoje wyraziłem wyżej :)
1
@Uukasz_93 Raczej Salah, ale Raphinha depcze mu po piętach mocno.