AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Uukasz_93 Raczej Salah, ale Raphinha depcze mu po piętach mocno.
0
@Herato hahaha Lewandowski to może buty wiązać Suarezowi co najwyżej. Gdzie takie drewno do Luisito porównywać.
1
@D10SLEO Haha ten to jest super wariat. Kiedyś były plotki o nim w naszym kontekście.
0
@Majkel34 A co za mało wam pomógł madryciaki?
0
@Stinger_ je**na autokorekta. Miało być super ważne oczywiście. Je**ć real.
0
@Stinger_ Najgorsze co może być to Pato Polacy, którzy mają kompleks, że nasz kraj nie jest potęgą gospodarczą, piłkarską itp. Kocham Polskę, ale nie będę się cieszyć nie wiadomo jak, że Polak trafił do Barcelony. Szczególnie taki, który ją osłabia.
0
@Stinger_ Pytam podszywko po prostu.
0
@Stinger_ Tak tak. Cały świat to widzi i wie co to Polska. Bo to takie ważne, żeby jakiś gość z Zambii czy RPA wiedział, że istnieje taki kraj jak Polska. Normalnie bez tego znikniemy z mapy.
1
@LambiPL Oby jednak został. Bardzo lubię naszego Uruguayo
0
@Stinger_ Rozwalanie realu zawsze jest super nieważne, czy gra tam Polak, Chińczyk, czy gość z Wybrzeża Kości Słoniowej. Ja nie muszę być reprezentowany przez kogoś xd Kasus czarnoskórych i małej syrenki po zmianie xd
0
@Nazio_87 ciekawe czy będzie z czarną wstążką?
1
@tomek8756 za pięć minut będzie kierowca ;)
0
@Stinger_ Ciężko być madrylem i lubieć napastnika rywala?
0
@Stinger_ No nie zrozumiem bycia tak zakompleksionym na punkcie swojej nacji, żeby musieć mieć "swojego reprezentanta" w FC Barcelonie.
22
Mam nadzieję, że Araujo zostanie. To po prostu jest nasz człowiek no...
1
I cyk puchar pod zastaw dla hajsiku ;)
3
@Roobo Vinicius wygląda trochę na przestraszonego masz rację.
0
@Stinger_ Co ma do rzeczy czy jest Polak, czy nie? Ważne, żeby Barca wygrywała wszystko jak leci.
4
Raphinha te okulary jak zawsze jest OP moment ;)
2
@AmigoBlancos komentarz na piątkę :)
1
@Odcinkowy i z taką japą ;)
0
@Stinger_ Co tam? twój realik w żałobie .
0
@kuz Może już się przyzwyczajają jak za Guardioli?
1
@pikass14 Trzeba sprzedać pisuary VIP xD
0
@VegetaPolska Jak dla mnie jest spoko :)
1
@martiniloca Masz rację, mógł Pena tego nie łapać.
1
Laporta nie w sosie, bo za zwycięstwo w pucharze trzeba jakieś premie wypłacić pewnie xD
4
Co Hansi za brazylijskiego potwora stworzył to nie mam pytań.
0
@eltores 3 dostaliście 9 goli na łeb w dwóch meczach, a jeszcze kolejny klasyk nadchodzi :)
0
@Stinger_ Karny i patelnie, brawo