AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Irmscher10 A czemu ma się troszczyć? Nie troszczenie się oznacza palenie w piecu? xd
0
@Irmscher10 xd No na pewno. Widzę, że niektórzy to naprawdę mają nierówno pod sufitem.
0
@Irmscher10 Z subtelną różnicą, że konfederacja nie truje ich gazem i nie pali w piecach, ale kto by zauważył różnice xd Debilne porównanie.
2
@Cule2013 Nie, po prostu mnie nudzi, nie potrafię na nią patrzeć, zawsze chce mi się spać na tym sporcie dlatego już nie oglądam.
13
@Cule2013 800+ ;)
3
@Cule2013 Skoki narciarskie i siatkówka.
3
@jacobFCB Tak jak kolega wyżej, chłopaki z baraków
2
@Kondziubarca Oby, to by było coś pięknego.
1
@D10SLEO happy holocaust* ;D
0
@Mezocyklon87 Nie pod dach, a w słupek ;)
1
@Marian_Pazdzioch Tyle jest dziewczyn na ziemi, że na spokojnie da się jakąś znaleźć. Wystarczy dbać o siebie, pracować nad sobą i da się radę. Nigdy jednak nie skorzystałbym z prostytutek, bo jest to po prostu ohydne.
1
@Marian_Pazdzioch Ohyda. W życiu nie skorzystałbym z usług prostytutek.
0
@BorzyKrzys xd Widzę ktoś tu za bardzo poleciał z alkoholem. Komentarz prześmiewczy odnośnie tego co dzieje się w filmach i serialach po prostu, a ten już z ragem xD Swoją drogą to Lewy ostatnio taki nie za dobry xd
0
@BorzyKrzys To co czarnoskóry Odyseusz? czekamy < 3
1
@Astad Jedynka najlepsza z trylogii
0
@Patryk1998 Kto by to przewidział ? :]
0
@michal2007 Mi się podobała gierka.
0
@kuz Niedziele niehandlowe*
0
@Roobo Jest najlepszym napastnikiem na świecie xD
0
@masa11 Sprzedać! xd
31
Dwa lata temu odnotowano najgłośniejszy trzask w historii. Był to trzask pękających czterech liter fanów czeladnika z Madery i madrycioków... GOAT wygrał MŚ i przeszedł piłkę nożną.
2
@draxidox Debilizm, oby to nie przeszło.
0
@Pnog37 Bokser*, który walczy z kobietami xd
1
@ArcziArtt wtedy real nie potrzebował by nowego stadionu, mieliby stadion w Berlinie ;)
0
@MesQueUnClub96 Przeczytaj jeszcze raz co kolega wyżej napisał xd
6
@Roobo To samo jest z Lewym i Suarezem i stawieniem dobijaka wyżej od lepszego Suareza xd
0
@July_6_BcN Prysznic brała po prostu ;)
10
@daniel32778 Nic dziwnego, jak mu gole z metrowych spalonych liczyli.
0
@Rust_Cohle To raczej jak ktoś patrzy na twój profil i widzi "użytkownik zbanowany" po kolejnym żałosnym komantarzu.
0
@dv7wisnia Więcej niż... mem