0

@Irmscher10 A czemu ma się troszczyć? Nie troszczenie się oznacza palenie w piecu? xd

0

@Irmscher10 xd No na pewno. Widzę, że niektórzy to naprawdę mają nierówno pod sufitem.

0

@Irmscher10 Z subtelną różnicą, że konfederacja nie truje ich gazem i nie pali w piecach, ale kto by zauważył różnice xd Debilne porównanie.

2

@Cule2013 Nie, po prostu mnie nudzi, nie potrafię na nią patrzeć, zawsze chce mi się spać na tym sporcie dlatego już nie oglądam.

13

@Cule2013 800+ ;)

3

@Cule2013 Skoki narciarskie i siatkówka.

3

@jacobFCB Tak jak kolega wyżej, chłopaki z baraków

2

@Kondziubarca Oby, to by było coś pięknego.

1

@D10SLEO happy holocaust* ;D

0

@Mezocyklon87 Nie pod dach, a w słupek ;)

1

@Marian_Pazdzioch Tyle jest dziewczyn na ziemi, że na spokojnie da się jakąś znaleźć. Wystarczy dbać o siebie, pracować nad sobą i da się radę. Nigdy jednak nie skorzystałbym z prostytutek, bo jest to po prostu ohydne.

1

@Marian_Pazdzioch Ohyda. W życiu nie skorzystałbym z usług prostytutek.

0

@BorzyKrzys xd Widzę ktoś tu za bardzo poleciał z alkoholem. Komentarz prześmiewczy odnośnie tego co dzieje się w filmach i serialach po prostu, a ten już z ragem xD Swoją drogą to Lewy ostatnio taki nie za dobry xd

0

@BorzyKrzys To co czarnoskóry Odyseusz? czekamy < 3

1

@Astad Jedynka najlepsza z trylogii

0

@Patryk1998 Kto by to przewidział ? :]

0

@michal2007 Mi się podobała gierka.

0

@kuz Niedziele niehandlowe*

0

@Roobo Jest najlepszym napastnikiem na świecie xD

0

@masa11 Sprzedać! xd

31

Dwa lata temu odnotowano najgłośniejszy trzask w historii. Był to trzask pękających czterech liter fanów czeladnika z Madery i madrycioków... GOAT wygrał MŚ i przeszedł piłkę nożną.

2

@draxidox Debilizm, oby to nie przeszło.

0

@Pnog37 Bokser*, który walczy z kobietami xd

1

@ArcziArtt wtedy real nie potrzebował by nowego stadionu, mieliby stadion w Berlinie ;)

0

@MesQueUnClub96 Przeczytaj jeszcze raz co kolega wyżej napisał xd

6

@Roobo To samo jest z Lewym i Suarezem i stawieniem dobijaka wyżej od lepszego Suareza xd

0

@July_6_BcN Prysznic brała po prostu ;)

10

@daniel32778 Nic dziwnego, jak mu gole z metrowych spalonych liczyli.

0

@Rust_Cohle To raczej jak ktoś patrzy na twój profil i widzi "użytkownik zbanowany" po kolejnym żałosnym komantarzu.

0

@dv7wisnia Więcej niż... mem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?