0

@Wasacz_ CPK będzie? Po co? Mamy lotnisko w Berlinie przecież :v Atom to będzie w telewizji jak polecą giganci ze stali xd

0

@barcuśl Obecnie Raphinha. Ogólnie Messi i Villa.

0

Leao i David do nas? Śladami realu będziemy ściemniać skład? ;D

0

@Szpenser Ansumane Fati.

3

@Marian_Pazdzioch W Polsce fajnie się żyje, choć Unia dba o to, żeby było coraz gorzej.

1

@MesQueUnClub_87 Żaden, 3-4-3 normalnie

1

@Bobo25 Z chrzanem był świetny

0

@tbas Czego nie krytykuje? Każdego imigranta, który dostał się nielegalnie do Polski powinno się wywalić tam skąd przyszedł. Przyszedł z Białorusi? Wywalić za płot i tyle.

0

@tbas To ta UE chce nam relokować imigrantów z innych krajów.

0

@tbas Czyli jak już są takie odpady u nas w kraju to warto przyjmować takich więcej? Z uśmiechem to można takich przyjmować ile Unia będzie chciała.

0

@barteq RDR2, Days Gone, Batman Arkham Knight, Spider Man.

4

@Murazor dokładnie ludzie są głupi dlatego rządzi nami popis od tylu już lat. Jeszcze ich wyborcy uważają, że czymkolwiek się od siebie te partie różnią xd

0

Ciekawe co będzie z Lyonem? Wizja degradacji do 2 ligi nie jest ciekawa.

0

@daniel32778 przykro mi, że prawda cię boli.

3

@Sulimo Oj tak Galactic Football też był kozak, shaman King, a jeszcze myślę nad obejrzeniem Oban star racers.

0

@mekston Haaland to również dobijak jak Lewandowski. Lepszy ogólnie piłkarz, bo potrafi szybko biegać i jest gigantem. Ja wolę jednak Luisito, który obydwu zjadał.

0

@daniel32778 Śmiechu warte po prostu. Lewy by w tym meczu nic nie dał i tak xd

0

@daniel32778 Dokładnie. Z nim byśmy wygrali 5:0.

1

@macio_944 Z Lewym byśmy wygrali 5:0 na pewno.

2

@Toretto lewica za dużo, konfa za mało.

0

@ranger3120 Jakie to jest stare, ja pamiętam jak jeszcze w gimnazjum się z tego mema śmiałem xD

0

@MesQueUnClub_87 Osoby, które mają psiecko to potrzebują leczenia raczej.

1

@Comentateiro Czy ty rozumiesz, że popis to to samo?

0

@Comentateiro Hahahaha o działaniu dla na rzecz Berlina piszę wyborca fur Deutschlanda xD Gdzie CPK? A w Berlinie mamy lotnisko... Zapomniałem xD

0

@Stinger_ U wyzywamy. Chore to jest to, że krytykujesz mbappe za coś za co swojego bożka chwalisz xd

3

@Ziemny normalny by był jakby był nagi, przebrany za kobietę na tle tęczy i śpiewał hymn Niemiec i jeszcze z nim musiałoby 3-4 uchodźców nielegalnych być :)

0

@Stinger_ Leo Messi wygrał Argentynie wszystko, zdobył im copa america, a niedawno MŚ. Ma status Boga w Argentynie. Jak Lewy nam to zdobędzie to wtedy ok xd

2

@kubix05 Jeszcze doskonały film "Złap mnie jeśli potrafisz" czy "Wyspa tajemnic". Pełni świetnych filmów.

0

@Stinger_ Ocenić to ty nie potrafisz przez miłość do swojego bożka xd Lewy by przejechał osobę na pasach to byś pisał, że to pewnie wina tej osoby i wgl po co wyrok za to. Ciekawe jak zareagowałeś na kupiony dyplom magistra przez swojego alfę i omegę.

0

@Stinger_ Tak tak, jeden może sobie wybierać kiedy chce grać, bo go lubisz, a drugi nie, bo go nie lubisz xd Bo jest starszy o kilka latek i musi odpocząć xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?