0

@Encore Nie twierdzę, że nie. Jednak brak opaski nie oznacza, że nie będzie mieć pozytywnego wpływu. Nadal w czwórce kapitanów będzie. De Jong jako kapitan to nieporozumienie.

0

@Encore No tak, bo bez opaski atrybuty charyzmy nie działają xD

0

@Toretto Dobrze jednak, że Flick ma oczy i zaczął stawiać na Casado. Zawsze było u niego widać ogromne zaangażowanie dlatego dziwiłem się jak sprowadzaliśmy Romeu mając go w zespole.

3

Najlepsze jest to, że przed sezonem odszedł najlepszy piłkarz naszej drużyny w poprzednim sezonie (Gundogan), a w środku pola gramy dwoma młodziakami, Ferminem po kontuzji i Casado, który był u Xaviego przykuty do ławki na rzecz Oriola xd Taką pomocą dominujemy w środku pola Baya.

0

@mekston Pustaki*

0

@mekston Tic tac koniec kariery nadchodzi.

0

@ali3gator Przydałby się jakiś nowy Valdes.

1

@Coutinho007 No mentalność to on ma ogromną. Serducho do walki również.

0

@mekston Bo jest xd Wymień słabszego piłkarza.

1

@DonAndresFCB Nie tylko dziś. Ostatnio cały czas na stałym wysokim poziomie.

0

Komentarz usunięty

4

Romeu lepszy był nie Xavi ;) Niepojęte mieć takiego Casado w klubie i przepalić hajs na Oriola.

0

@mekston Bramka xd pustaka dostał to trafił. Znów najsłabszy na boisku jest xd Dostanie karnego to też strzeli jak przez 90 % kariery xd

6

@bartekvisca Tak na pewno xd Niektórzy to mają wyobraźnię xD

0

@draxidox Raczej jak się niszczy drogi xd

1

@jacobFCB Po co nam CPK w Berlinie mamy super lotnisko ;)

0

@Pawlak1992 Otóż nie przebijają.

0

@Pawlak1992 Ty za to jak człowiek kierujesz się emocjami i miłością do swojego bożka nie patrząc na fakty xd

0

@Pawlak1992 Pieprzysz od rzeczy to ty. Gościa surowego technicznie, który nawet pachołka nie kiwnie porównywać do lepszych piłkarzy, którzy sami potrafią zrobić coś z niczego xd

0

@Pawlak1992 Ta strzeliłby, jakby trafili na jakiś Salzburg to może.

0

@Pawlak1992 Wow na tyle lat ile był w Bayernie z nim wygrali raz LM ( Liga i puchar jak zwykle z automatu była) także ogromny wyczyn jeszcze w sezonie bez meczów rewanżowych xd

0

@Pawlak1992 Ale za to wygrał Barcelonie tryplet, wygrał dwa razy ZB w dwóch najsilniejszych ligach, a Disney tylko w cienkiej bundeslidze z farmerami.

0

@rragon De Jong xd Weź Olmo, czy Casado są dużo lepszym wyborem.

0

@ferdas_rawa Z najsłabszym wynikiem od 22 lat xd Wyczyn na miarę właśnie dobijaka, którego ubiera się w szaty jednego z najlepszych xd

0

@Pawlak1992 A Lewandowski piłkarsko nawet w połowie nie ma umiejętności Suareza xd Może mu buty wiązać. Najlepszy strzelec w bundeslidze xd czyli lidze farmerów gdzie Choupo miting potrafił strzelić naście goli grając w Bayernie

0

@Heros11 Bzdury to ty piszesz. Co ma do zaoferowania poza dobijaniem? Dryblować nie potrafi, kreować też nie. Szybko biegać również. Jedynie główkować choć i z tym bywało różnie xd Dodatkowo jest egoistyczny.

0

@Pawlak1992 Patelnie to jeden z dwóch sposobów Lewego na gola innym jest karny xd

0

@Pawlak1992 No i widzisz ta dysproporcje xd Luisito na 27 goli 15 z mocnymi. Lewy 24 gole na ponad 90 xd Fajne samo zaoranie swojego bożka xd

0

@Pawlak1992 Suarez większość kariery nie strzelał karnych w swoich klubach, a Lewy tak. Grał w dużo mocniejszych ekipach niż Luisito, bo Borussia była o wiele lepsza niż Liverpool jak Luisito tam grał. Bayern Monachium w LM również wyglądał lepiej niż Barcelona, która potrafiła z tym Bayernem przegrać 8:2. Z mocnymi ekipami Lewy ma goli jak na lekarstwo większość to jakieś Salzburgi xd

1

@don'T.R.I.P.e No niby tak, jednak musiał widzieć nawet na treningach, że Casado jest lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?