AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gaucho Lautaro i Gyokeres.
1
@MessiForeverTheBest Ta najlepsze jest jak jest grupka 5 znajomych w tym 3 facetów, a oni się boją jednego mordercy zamiast w trzech go rozwalić xd
0
@wojopancer Hahaha ją by największy szczypior w męskiej piłce fizycznie rozwalił bark w bark.
0
@MesQueUnClub96 Ale żeby ojca zgłaszać xd?
0
@Rewolucja123 Gdzie ty tu widzisz życzenie? xd Przyśmiewczy komentarz odnośnie "majstrów" xd
1
@Kgorecki2500 I cyk ściany krzywe
0
@BORO_12 Trent i Davies to dwa inne boki obrony.
1
@Zoker To akurat wiadomo. Jak czujesz się czymś lub kimś innym niż jesteś to musisz mieć nierówno pod sufitem.
0
@mekston Wszystko na swoim miejscu. Płaczek z Madery jak zawsze gorszy :)
1
@Pedri16Future czy niestety? Pasuje w sumie ;)
1
@ranger3120 @Krzysztof1987 Ukrainiec, który wchodzi do sklepów w kartonach, czy przebrany za krasnala dla filmików.
1
@Jakchcesz Jak to było? Messi nie nadaje się na kapitana i lidera?
0
@Wasacz_ Przegrał to Lewandowski z między innymi pomocnikiem o króla strzelców xd
0
@Rewolucja123 Niezły bait xd
1
@Comentateiro jaki marsz niepodległości? Powinniśmy uczcić po czasie 3 października - dzień zjednoczenia Niemiec. W końcu naszym kanclerzem... tj premierem jest Niemiec z krwi i kości.
0
@Stinger_ No osoby, które kibicują innej reprze że względu na piłkarza to w twojej opinii fanatycy hmm...
0
@Stinger_ Gdzie tak napisałem? xd Jedyny, kto tu chce decydować komu ma kto kibicować to ty xd
0
@Stinger_ To oznacza, że są argumenty za tym, żeby kibicować najlepszemu w historii, który jest u schyłku kariery i już kogoś takiego możemy nie zobaczyć. Messi nie jest frustratem, który rozwalił dziecku telefon np.
0
@Stinger_ Różnica jest taka, że Messi to GOAT, a ronaldo to płaczek i frustrat.
1
@mrboom Jeszcze możesz iść po mleko ;) A tak serio to gratulacje i oby urodziło się zdrowe.
8
@macio_944 Milan jedynie zamienić z Interem i git. A no i wywalić Niemcy.
0
@Transu96 Sprytnie, ilu aktualnie masz wystawionych na liście transferowej ;)? A tak serio, chyba go zrobię.
17
@4drian0 Skoro to takie łatwe i proste to czemu tak nie robisz xd? No właśnie. Chłop cały czas podaje informacje, zajmuje się tym na bieżąco.
10
@Rastafarnianin Czyli mówisz, że z wiekiem lubi się być dymanym bez mydła?
0
@Zieliniak Chyba w snach.
0
@messi33 Theo Hernandez.
3
@NeroTFP1 Dokładnie. Kawa TOP.
1
@KamQiX Z potężnym Alaves, które jest jednym z TOP 5 klubów na świecie. TOP xd
1
@krol211 To byłby świetny transfer. Tym bardziej, że przyszedłby za darmo.
0
@Encore Dobrze, że z roku na rok jest coraz młodszy ;D