2

@Gaucho Lautaro i Gyokeres.

1

@MessiForeverTheBest Ta najlepsze jest jak jest grupka 5 znajomych w tym 3 facetów, a oni się boją jednego mordercy zamiast w trzech go rozwalić xd

0

@wojopancer Hahaha ją by największy szczypior w męskiej piłce fizycznie rozwalił bark w bark.

0

@MesQueUnClub96 Ale żeby ojca zgłaszać xd?

0

@Rewolucja123 Gdzie ty tu widzisz życzenie? xd Przyśmiewczy komentarz odnośnie "majstrów" xd

1

@Kgorecki2500 I cyk ściany krzywe

0

@BORO_12 Trent i Davies to dwa inne boki obrony.

1

@Zoker To akurat wiadomo. Jak czujesz się czymś lub kimś innym niż jesteś to musisz mieć nierówno pod sufitem.

0

@mekston Wszystko na swoim miejscu. Płaczek z Madery jak zawsze gorszy :)

1

@Pedri16Future czy niestety? Pasuje w sumie ;)

1

@ranger3120 @Krzysztof1987 Ukrainiec, który wchodzi do sklepów w kartonach, czy przebrany za krasnala dla filmików.

1

@Jakchcesz Jak to było? Messi nie nadaje się na kapitana i lidera?

0

@Wasacz_ Przegrał to Lewandowski z między innymi pomocnikiem o króla strzelców xd

0

@Rewolucja123 Niezły bait xd

1

@Comentateiro jaki marsz niepodległości? Powinniśmy uczcić po czasie 3 października - dzień zjednoczenia Niemiec. W końcu naszym kanclerzem... tj premierem jest Niemiec z krwi i kości.

0

@Stinger_ No osoby, które kibicują innej reprze że względu na piłkarza to w twojej opinii fanatycy hmm...

0

@Stinger_ Gdzie tak napisałem? xd Jedyny, kto tu chce decydować komu ma kto kibicować to ty xd

0

@Stinger_ To oznacza, że są argumenty za tym, żeby kibicować najlepszemu w historii, który jest u schyłku kariery i już kogoś takiego możemy nie zobaczyć. Messi nie jest frustratem, który rozwalił dziecku telefon np.

0

@Stinger_ Różnica jest taka, że Messi to GOAT, a ronaldo to płaczek i frustrat.

1

@mrboom Jeszcze możesz iść po mleko ;) A tak serio to gratulacje i oby urodziło się zdrowe.

8

@macio_944 Milan jedynie zamienić z Interem i git. A no i wywalić Niemcy.

0

@Transu96 Sprytnie, ilu aktualnie masz wystawionych na liście transferowej ;)? A tak serio, chyba go zrobię.

17

@4drian0 Skoro to takie łatwe i proste to czemu tak nie robisz xd? No właśnie. Chłop cały czas podaje informacje, zajmuje się tym na bieżąco.

10

@Rastafarnianin Czyli mówisz, że z wiekiem lubi się być dymanym bez mydła?

0

@Zieliniak Chyba w snach.

0

@messi33 Theo Hernandez.

3

@NeroTFP1 Dokładnie. Kawa TOP.

1

@KamQiX Z potężnym Alaves, które jest jednym z TOP 5 klubów na świecie. TOP xd

1

@krol211 To byłby świetny transfer. Tym bardziej, że przyszedłby za darmo.

0

@Encore Dobrze, że z roku na rok jest coraz młodszy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?