0

@mekston Może, a może po prostu jesteś farmazonem, bo nie pierwszy raz przekręciłeś moje słowa.

0

@Trojanek23 Niech się nauczą czytać, bo narazie pośmiewisko robią z siebie. @mekston to już wgl bo nie dość, że nie potrafi zrozumieć tekstu to jeszcze przekręca czyjeś słowa.

2

@BezglutenowyPedri Można. Wystarczy kibicować realowi.

4

@Wasacz_ Rozbawiło mnie to wczoraj, widać pasję i ekscytację. Jeszcze jak z Ancelottim potem rozmawiał jak tego dupsko zapiekło xD

1

@Wasacz_ Super, nie pijam alkoholu, więc nie było problemów ze wstaniem, ale euforia była świetna. Zawsze pięknie jak real dostanie na pysk.

1

Piękna grafika znaleziona na FB
https://zapodaj.net/plik-jm3CK182p7
I pstryk real o połowę mniej pkt w lidze będzie ;)

0

@Stinger_ Raz na naście lat kariery takie coś zrobił i cyk polski Messi xd

0

@Maks91 Morata z Francji xD

0

Komentarz usunięty

0

@Stinger_ Około 10 mln i mniej

0

@Stinger_ Mało milionowy kraj.

0

@FcPortoFan1999 Około 10, lewandzioki wyszły z jaskiń.

0

@Stinger_ Ocena taka, że jest dobijakiem. Potrzebuje patelnię lub karnego żeby coś strzelić. Wczoraj z realem był wyjątek od reguły za co mogę go pochwalić.

0

@mekston Kolejny, który nie przeszedł podstawówki ze zrozumieniem xd. Polska repka była silniejsza od Urugwaju w tamtym okresie, a nie latami. Poza tym podaj geniuszu jeden mały kraj, który ostatnio wygrał MŚ, lub ME czy copa america. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, źle rozumiesz tekst, a potem wyśmiewasz coś czego nawet nie napisałem wciskając swoje urojenia w moje usta/palce.

0

@Stinger_ Nwm gdzie to wyczytałeś. Sugeruje okulistę lub ponowne przejście podstawówki, bo już w niej dzieci potrafią lepiej zrozumieć czytany tekst. Edit i jeszcze dalej brniesz w urojone przez siebie słowa masakra xD

0

@mekston Dobre jest to, że wygraliśmy 4:0 , a tylko gole lewego dały zwycięstwo... Kiedy lewandyzn wejdzie za mocno w połączeniu z psychotropami xD

0

@Stinger_ Jak dał zwycięstwo? Wygraliśmy 2:0? Cieszyłem się, że zniszczyliśmy real, wczoraj w końcu nie musiał mieć pustaka lub karnego żeby coś strzelić.

1

@MesQueUnClub96 To nie jest takie zero jedynkowe. W Ajaxie Ten Hag rozwalił real w LM to czego dokona w UTD z o wiele większym budżetem? ;)

11

Pena mega poprawił wychodzenie z bramki. Pamiętam jak w zeszłym sezonie Ter Stegen miał kontuzję to Pena stał przykuty do linii bramkowej i traciliśmy gole z kontry. Często wychodzi nawet bardzo daleko od bramki jak jakiś Neuer. Teraz dużo piłek Pena przecina wychodząc i oddala zagrożenie.

1

@Who_you_mam To raczej jak basen z szpitala wygląda xd

0

@vangoor Nwm jak to zmarnował. Jednemu koledze kupon zepsuł na wysoką kwotę xd

0

@Marcelinho99 Jednak ten cyrk przy jego odejściu to była kompromitacja.

1

@Marian_Pazdzioch Dziwne, że swojego rodaka Flicka nie pochwalił.

1

@vangoor Jakby nie wymyślił to by 6 dostali może?

0

@Damian11 Zmianę czasu* Legendarny artykuł xD

14

Ile może dać zmiana trenera to jest niepojęte. Flick jest geniuszem, a jeszcze robi to w oparciu o La Masie... Coś pięknego.

1

Dziwne, że w eleven nie ma czarnego paska żałobnego.

0

@adamek20151 W większości tak, jednak dzisiaj mogę przyznać, że dobry mecz zagrał.

0

@Rewolucja123 Ajjj to blisko miałeś, mogło wejść.

0

@FCB_dimiC Jak wtedy obronę ustawić, bo Cubarsi na takim poziomie to jest pierwsza jedenastka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?